افشا وابستگی

در ابتدا امیدوارم از مطالب این وب سایت استفاده ببرید. من از تحقیق و نوشتن آن لذت می برم و این کار زمان و تلاش زیادی می طلبد . برای اینکه بتوانیم سایت را با کمک هم حفظ کنیم ، برخی از پست های وبلاگ و صفحات در این سایت حاوی پیوندهای وابسته هستند ، به این معنی که اگر روی پیوند کلیک کنید و سپس در آن سایت ثبت نام  کنید یا خدمات یا محصولی از وب سایت شخص ثالث خرید کنید .

چه از پیوند وابسته استفاده کنید یا مستقیماً به وب سایت مورد نظر بروید. هنگام ثبت نام در یک وب سایت کلیکی یا نظرسنجی ، پاداشهایی که دریافت می کنید یکسان خواهد بود  ، به همان ترتیب اگر خریدی انجام دهید بر قیمت پرداختی شما تأثیر نمی گذارد. اما اگر از محتوا لذت می برید و اطلاعات وب سایت من برای شما مفید است ، استفاده از پیوندهای وابسته راهی عالی برای پشتیبانی از وب سایت من است. بنابراین لطفاً از پیوندها استفاده کنید – من واقعاً از حمایت شما قدردانی می کنم.

لطفاً توجه داشته باشید که نظرات من بر اساس تجربه و تحقیقات شخصی من است و من هیچگاه سایتهای کلیکی و نظرسنجی بی کیفیت یا سایر خدمات یا محصولات را برای فروش توصیه نمی کنم. قصد من این است که سایتها ، محصولات و خدماتی را توضیح دهم تا بتوانید با آگاهی تصمیم بگیرید که کدامیک از آنها به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

 

از حمایت شما متشکرم،

سهیل صدر