حریم خصوصی و سیاست کوکی

ما چه کسی هستیم

در Gmal.ir ، ما متعهد به حفظ اعتماد و اطمینان همه بازدیدکنندگان از وب سایت خود هستیم. به طور خاص ، ما می خواهیم شما بدانید که Gmal.ir در زمینه فروش ، اجاره یا تجارت لیست ایمیل با سایر شرکت ها و مشاغل برای اهداف بازاریابی فعالیت نمی کند.

در این خط مشی رازداری ، ما اطلاعات مفصلی در مورد زمان و دلیل جمع آوری اطلاعات شخصی ، نحوه استفاده از آن ، شرایط محدودی که ممکن است تحت آن برای دیگران اطلاعات شما را فاش کنیم ، و نحوه ایمن نگه داشتن آنها ارائه کرده ایم.

ما حریم خصوصی شما را جدی می گیریم و اقداماتی را انجام می دهیم تا محیطی امن و ایمن را برای همه بازدیدکنندگان و کاربران Gmal.ir فراهم کنیم.

 

کوکی ها

Gmal.ir ممکن است کوکی ها را در رایانه شما تنظیم کرده و به آن دسترسی پیدا کند. کوکی یک فایل متنی کوچک است که یک وب سایت هنگام بازدید از سایت در رایانه یا دستگاه تلفن همراه شما ذخیره می کند. این وب سایت را قادر می سازد تا اقدامات و ترجیحات شما (مانند نام کاربری ، زبان ، اندازه فونت و سایر تنظیمات نمایشگر) را در مدت زمان طولانی به خاطر بسپارد ، بنابراین لازم نیست هر زمان که به سایت باز می گردید ، مجدداً آنها را وارد کنید.

کوکی ها برای ارائه اطلاعات اولیه به سیستم ما و برای ارائه خدمات مورد درخواست شما استفاده می شوند.

شما می توانید کوکی ها را به دلخواه کنترل یا حذف کنید – برای جزئیات بیشتر ، به سایت allaboutcookies.org مراجعه کنید یا اسناد مرورگر مورد استفاده خود را بررسی کنید. می توانید همه کوکی های موجود در رایانه خود را حذف کرده و اکثر مرورگرها را طوری تنظیم کنید که از جمع آوری آنها جلوگیری شود. اگر این کار را انجام دهید ، ممکن است مجبور شوید هر بار که از یک سایت بازدید می کنید ، برخی تنظیمات را به صورت دستی تنظیم کنید و برخی خدمات و عملکردها کار نکند.

 

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

وقتی کسی از Gmal.ir دیدن می کند ، ما از یک سرویس شخص ثالث ، Google Analytics ، برای جمع آوری اطلاعات استاندارد گزارش اینترنت و جزئیات الگوهای رفتاری بازدیدکنندگان استفاده می کنیم. ما این کار را برای ردیابی مواردی مانند تعداد بازدیدکنندگان از قسمت های مختلف سایت و تعامل با سایت انجام می دهیم. این اطلاعات به گونه ای پردازش می شوند که هیچ کس را شناسایی نمی کند. ما هیچ تلاشی برای کشف هویت بازدیدکنندگان وب سایت خود انجام نمی دهیم .

 

نظرات وب سایت

وقتی شخصی از Gmal.ir دیدن می کند ، ممکن است توانایی ارائه نظر در مقالات یا صفحات خاص وجود داشته باشد. هنگام ارسال نظرات ، شما مجاز به استفاده از نام مستعار یا اطلاعاتی هستید که هویت شما را کاملاً پنهان می کند. هنگام ارسال نظر ، اطلاعات مربوطه (نام ، ایمیل ، وب سایت) که ارائه می کنید ذخیره می شوند. این جزئیات ذخیره می شوند تا ما بتوانیم نظر شما را به شما و هرکسی که بخشهای نظر را در سایت مشاهده می کند ، نشان دهیم. ما اطلاعات وارد شده را تأیید نمی کنیم و نیازی به تأیید نداریم.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (که هش نیز نامیده می شود) ممکن است در اختیار سرویس Gravatar قرار گیرد تا ببیند از آن استفاده می کنید یا خیر. خط مشی رازداری سرویس Gravatar در اینجا موجود است: https://automattic.com/privacy . پس از تأیید نظر شما ، عکس نمایه شما در چارچوب نظر شما برای عموم قابل مشاهده است.

در صورت انتخاب خبرنامه نظرات ، افزونه ای که برای این کار استفاده می کنیم ایمیل شما را ذخیره می کند تا مطمئن شوید در صورت وجود نظرات جدید در مورد مقاله ای که باید دنبال کنید ، به شما اطلاع داده می شود. شما می توانید در هر زمان اشتراک خبرنامه هایی که در آن ها مشترک هستید را لغو کنید. آدرس ایمیل برای اهداف دیگری جز برای ثبت نظر استفاده نمی شود و به اشخاص ثالث فروخته نمی شود.

 

لیست های ایمیل

به عنوان بخشی از فرایند ثبت نام در خبرنامه الکترونیکی و دوره نظرسنجی ، ما اطلاعات شخصی را جمع آوری می کنیم. ما از این اطلاعات به چند دلیل استفاده می کنیم: برای اطلاع دادن به شما در مورد مواردی که از ما خواسته اید در مورد آنها صحبت کنیم ؛ در صورت نیاز به کسب یا ارائه اطلاعات اضافی ، با شما تماس بگیریم . ما لیست های ایمیل را با سازمان ها ، مشاغل یا افراد دیگر مبادله نمی کنیم.

ما از ارائه دهنده شخص ثالث ، Mailchimp برای ارائه خبرنامه خود استفاده می کنیم. ما آمارهایی را در مورد باز شدن ایمیل جمع آوری می کنیم تا به ما در نظارت و بهبود خبرنامه الکترونیکی کمک کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً اطلاعیه حریم خصوصی Mailchimp را ببینید. با کلیک روی پیوند لغو اشتراک در انتهای هر یک از ایمیل های ارسالی از طرف ما ، می توانید اشتراک خود را در هر زمان از شبانه روز لغو کنید.

 

دسترسی به اطلاعات شخصی شما

شما می توانید اطلاعات شخصی را که ما در اختیار داریم مشاهده ، اصلاح یا حذف کنید. درخواست خود را به مدیریت سایت ، سهیل صدر ، در آدرس Soheil.Sadr@Gmal.ir ایمیل کنید ، و ما با شما همکاری می کنیم تا هر گونه اطلاعات شخصی شما را از سرورهای خود حذف کنیم.

 

تغییرات در خط مشی رازداری ما

ممکن است در آینده تغییراتی در خط مشی رازداری خود ایجاد کنیم ، اما آخرین نسخه این خط مشی بر پردازش اطلاعات شخصی شما نظارت می کند و همیشه در همین نشانی اینترنتی در دسترس خواهد بود.

اگر ما بنا به صلاحدید خود تغییری در این سیاست ایجاد کنیم . در صورت امکان ، ما از طریق ایمیل به شما اطلاع خواهیم داد . با ادامه استفاده از خدمات ما ، شما موافقت می کنید که به شرایط سیاست حفظ حریم خصوصی ما پایبند باشید.