درباره من

سلام ، من سهیل هستم و من کسی هستم که Gmal.ir را راه اندازی کرده است. قبل از شروع به کار ، چندین سال به دنبال روش های مختلف درآمدزایی آنلاین بودم.

در جستجوی خود متوجه شدم که بسیاری از شرکت ها هستند که برای وقت شما به صورت آنلاین پول پرداخت می کنند. من تصمیم گرفتم بیشتر به این موضوع بپردازم ، تا بفهمم آیا این واقعیت دارد.

بنابراین ، در ابتدای سال 2019 ، من شروع به آزمایش بسیاری از سایت های مختلف کردم که برای وقت شما پول ارائه می دهند.

و متوجه شدم که می توان از این راه کمی پول اضافی به دست آورد.

با این حال ، اگر می خواهید سریع پولدار شوید یا به صورت آنلاین درآمد کامل داشته باشید ، این راه درستی نیست و مهم است که بدانید. این روش درآمدزایی می تواند شما را به اندازه کافی برای تعطیلات اضافی ، کمی تجمل اضافی ، پرداخت بدهی و غیره یاری کند.

بنابراین در جستجوی من برای کسب درآمد آنلاین ، این راهی نیست که بیشترین درآمد را برای شما داشته باشد. اما با ضمانت به شما سود می دهد ، زیرا 100 درصد بدون ریسک است چون هیچ سرمایه گذاری ، هیچ هزینه ای برای شرکت در آن وجود ندارد و نیازی به آموزش خاصی نیز ندارد ، بنابراین هر کسی می تواند این کار را انجام دهد.

چرا من Gmal.ir را ایجاد کردم

پس از آزمایش سایتها ، تصمیم گرفتم یک وب سایت در مورد تجربیات خود ایجاد کنم که بتوانم به دیگران کمک کنم دریابند که آیا این سایت ها برای آنها مناسب است یا خیر.

و به همین دلیل است که من Gmal.ir را ایجاد کردم. تعداد زیادی از صفحات وجود دارد که به شما پیشنهاد می دهند از کارهای کوچک آنلاین دستمزد بگیرید ، و من زمان زیادی را صرف آزمایش سایت ها برای پیدا کردن اینکه کدام یک از آنها بهترین فرصت ها را برای کسب درآمد ، ارایه می دهند , ساده ترین سایت ها برای استفاده ، کدام یک کلاهبرداری و غیره کردم.

وقتی شروع به بررسی گزینه دریافت دستمزد کردم ، به دنبال وب سایت های معتبر بودم. برای من دشوار بود که اطلاعاتی با کیفیت پیدا کنم زیرا عمدتا مقالات سطحی یا پر از وعده های جعلی بود زیرا آنها برای جذب افراد طراحی شده بودند.

بنابراین ، پس از گذراندن تمام این آزمایش ها خودم ، خودم تصمیم گرفتم صفحه ای ایجاد کنم که اطلاعات و توصیه های خوب ، مفید و صادقانه ای در مورد فرصت های کسب درآمد از کارهای کوچک آنلاین ارائه دهد.

می دانم که این برای من نیز کمک بزرگی بود و زمان زیادی را برای من ذخیره می کرد. بنابراین من در این وب سایت تمام این تجربیات را به اشتراک خواهم گذاشت ، پس برای شما راحت تر خواهد بود که دریابید آیا این چیزی است که می خواهید امتحان کنید ، سایت های مناسب برای خود را بیابید و شروع به کار کنید.

من به طور مداوم سایت های جدید را آزمایش می کنم و این وب سایت را با بررسی های جدید ، توصیه ها ، هشدارهای کلاهبرداری ، پیوندها به سایت های جدید و موارد دیگر به روز می کنم. بنابراین مطمئن شوید که به طور منظم از این وب سایت دیدن می کنید.

اگر نظر یا سوالی دارید ، لطفاً در پایین یکی از پست ها نظر دهید یا برای من ایمیل بفرستید: Help@Gmal.ir

به هر حال ، برای شما آرزوی بهترین ها را دارم و ممنون که به این صفحه سر زدید! 🙂

به سلامتی،
سهیل صدر