معرفی سایت‌ها

آیا سایت های کلیکی PTC قانونی هستند؟ (راهنمای نهایی سایت های کلیکی PTC)

سایت کلیکی

 

سایت های کلیکی امروزه بسیار محبوب هستند و دلایل خوبی نیز وجود دارد. این امر به این دلیل است که افراد بیشتری به دنبال کسب درآمد چند دلاری با انجام کارهای آنلاین هستند.

اگر در مورد این نوع سایت ها چیزی نشنیده اید ، آنها اساساً پلتفرم های آنلاین هستند که برای مشاهده تبلیغات به شما پول می دهند.

شما به طور خودکار فکر می کنید ، آیا سایت های کلیکی PTC ارزشش را دارد؟ خوب ، این در واقع یک سول خوب است.

در این مقاله همه چیزهایی که یک سایت کلیکی PTC ارائه می دهد مورد بررسی قرار می گیرد تا بتوانید تصویری واضح از آنچه که در صورت تصمیم به پیوستن به یک سایت PTC انتظار دارید ، بدست آورید.

 

آیا سایت های کلیکی PTC قانونی هستند؟

خوب ، قطعاً سایتهای قانونی کلیکی PTC وجود دارد و سایت های کلاهبرداری نیز وجود دارد.

درست مانند GPT و سایت های نظرسنجی ، همیشه افرادی خواهند بود که با قرار دادن سایت های کلاهبرداری از افراد استفاده می کنند. بنابراین ، مهم است که بدانید چگونه سایت های قانونی را تشخیص دهید.

اما این بحث دیگری برای روز دیگر است. این مقاله در این مورد است که چگونه سایت های کلیکی PTC راهی بالقوه برای کسب درآمد اضافی هستند.

توجه به این نکته ضروری است که اگرچه یک سایت PTC قانونی است ، اما همیشه به این معنا نیست که باید ثبت نام کرده و عضو شوید. ابتدا باید بررسی کنید که آیا این سایت پتانسیل خوبی برای درآمدزایی دارد یا خیر.

سایت های قانونی کلیکی

وقتی به پتانسیل درآمد یک سایت کلیکی PTC نگاه می کنید ، عامل اصلی که باید در نظر بگیرید نسبت پول/زمان است

در سایت های پاداش آنلاین مانند PTC ، GPT و سایت های نظرسنجی ، باید مدت زمان مورد نیاز برای سرمایه گذاری را در نظر بگیرید زیرا این تنها منبعی است که باید صرف کنید زیرا این سایت ها برای عضویت رایگان هستند. این بدان معناست که هیچ گونه حق عضویتی وجود نخواهد داشت.

بنابراین ، از لحاظ تئوری ، شما می خواهید به سایتی بپیوندید که به بهترین نحو از وقتتان استفاده کنید. به عبارت دیگر ، شما سایتی را می خواهید که به شما امکان می دهد با حداقل زمان ممکن مبلغ مناسبی را به دست آورید.

تنها در صورتی می توانید به این هدف برسید که سایتی به شما پاداش خوبی بدهد. اگر سایتی مبلغ خوبی پرداخت می کند ، مجبور نیستید زمان زیادی را صرف کنید تا مبلغ قابل توجهی به دست آورید. این نظریه نسبت پول/زمان است.

به همین دلیل است که اگرچه یک سایت PTC قانونی است ، اما همیشه به این معنی نیست که ایده خوبی برای عضویت است.

شما باید مطمئن شوید که پتانسیل درآمدی که ارائه می دهد واقعاً ارزش آن را دارد یا خیر. در غیر این صورت ، ممکن است در نهایت وقت خود را هدر دهید.

با مشاهده روشهای درآمدزایی که در آینده ارائه می دهیم ، در مورد این موضوع مطلع می شوید.

 

چگونه می توانید در سایت های کلیکی PTC درآمد کسب کنید؟

چیزی که می توانم در مورد سایت های کلیکی PTC بگویم این است که آنها معمولا فرصت های زیادی برای کسب درآمد ارائه می دهند.

البته ، سایت های PTC وجود دارد که کمی منحصر به فرد هستند و بیشتر به یک روش خاص تمایل دارند. اما موارد رایجی وجود دارد که می توانید در همه سایت های کلیکی PTC پیدا کنید.

بنابراین ، بیایید در مورد روشهای متداولی که می توانید از سایت کلیکی PTC درآمد کسب کنید صحبت کنیم.

 

مشاهده تبلیغات Viewing Ads

قبل از هر چیز ، یک سایت کلیکی PTC یک سایت کلیکی نخواهد بود اگر مشاهده آگهی را به عنوان راهی برای کسب درآمد به شما ارائه ندهد.

درآمد با تماشا تبلیغ

مشاهده تبلیغات چیزی است که سایت های کلیکی PTC را از دیگر سایت های پاداش آنلاین متمایز می کند

این نوع کسب درآمد بسیار ساده است. فقط باید روی پیشنهاد تبلیغاتی کلیک کنید و تبلیغ را مشاهده کنید. به طور معمول ، شما باید چند ثانیه صبر کنید تا تبلیغ به طور کامل بارگیری شود.

سپس ، شما باید به captcha پاسخ دهید تا نشان دهد که شما یک ربات برنامه نویسی شده برای کلیک خودکار بر روی یک پیشنهاد تبلیغاتی نیستید. پس از تکمیل کپچا ، می توانید مشاهده آگهی را متوقف کرده و به انجام پیشنهاد بعدی بپردازید.

سپس پاداش وعده داده شده را دریافت خواهید کرد و به حساب شما واریز می شود.

 

پیشنهادات پولی Paid Offers

پیشنهادات پولی اصلی ترین روش کسب درآمد در سایتهای پاداش آنلاین GPT است ، اما معمولاً در سایتهای کلیکی PTC نیز یافت می شود. به طور معمول ، پیشنهادات پولی در سایت های کلیکی PTC از سایت های شریک ارائه می شوند.

پیشنهادهای پولی

با تکمیل پیشنهادات پولی ، می توانید پاداش بیشتری کسب کنید

شما می توانید پیشنهادات پولی را در دیوارهای پیشنهاد (offerwalls) سایت های کلیکی PTC پیدا کنید. اگر با پیشنهادات پولی آشنا نیستید ، آنها اساساً کارهای کوچکی هستند که می توانید انجام دهید و در عوض ، پس از اتمام آن ها پاداش دریافت خواهید کرد.

معمولاً از شما خواسته می شود که به یک نظرسنجی پاسخ دهید ، یک بازی انجام دهید ، یک ویدیو تماشا کنید ، در یک وب سایت ثبت نام کنید یا به آزمونها پاسخ دهید. اینها رایج ترین پیشنهادات پولی هستند.

 

نظرسنجی های پولی Paid Surveys

نظرسنجی های پولی چیزی است که معمولاً در سایت های نظرسنجی پیدا می کنید ، اما در سایت های کلیکی PTC نیز موجود است.

نظرسنجی پولی

راه دیگر برای کسب درآمد بیشتر در سایت های کلیکی PTC ، پاسخ به نظرسنجی های پولی است

درست مانند پیشنهادات پولی ، نظرسنجی های پولی موجود در سایت های کلیکی PTC معمولاً از سایت های نظرسنجی شریک انجام می شود.

وقتی روی پیشنهاد نظرسنجی پولی کلیک می کنید ، ابتدا باید به چندین سوال برای تشخیص واجد شرایط بودن شما پاسخ دهید. سایتهای نظرسنجی این کار را انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که شما در جمعیت شناسی مورد نظر آن نظر سنجی قرار دارید.

اگر واجد شرایط هستید ، می توانید به نظرسنجی واقعی پاسخ دهید. پس از تکمیل نظرسنجی ، پاداش وعده داده شده را دریافت خواهید کرد.

با این حال ، فقط باید توجه داشته باشید که اغلب نظرسنجی ها در سایت های کلیکی PTC هزینه کمتری نسبت به سایت های نظرسنجی و GPT برای همان نظرسنجی ها دارند.

بنابراین باید نظرسنجی هایی را که انجام می دهید با دقت انتخاب کنید.

 

بازی شبکه ای Grid Game

یکی دیگر از فرصت های رایج درآمدزایی که در سایت های کلیکی PTC یافت می شود بازی شبکه است. این بازی در واقع نوعی از فرصت برای نمایش تبلیغات است.

بازی شبکه

باز کردن شبکه ها به شما این شانس را می دهد تا جوایز کوچکی را برنده شوید

ایده پشت این بازی این است که هر روز به شما تعداد فرصت های خاصی داده می شود تا روی هر شبکه کلیک و یک تصویر را باز کنید. شبکه حاوی آگهی است که باید آن را مشاهده کنید. روش مشابهی نیز برای مشاهده پیشنهاد آگهی (ad offer) اعمال می شود.

پس از اتمام مشاهده آگهی ، یک جایزه تصادفی برنده خواهید شد.

معمولاً ، جایزه ای که برنده خواهید شد اعتبارهای بنری است که می توانید از آنها برای ایجاد تبلیغات شخصی خود در سایت کلیکی PTC استفاده کنید. با این حال ، زمان هایی نیز وجود دارد که می توانید مبلغ خاصی را برنده شوید. و گاهی اوقات شما اصلا برنده نمی شوید.

جوایز واقعاً به آنچه آن سایت کلیکی PTC ارائه می دهد بستگی دارد.

صرف نظر از هر چیزی ، این راهی برای درآمدزایی زیاد نیست و اگر زمان خود را عاقلانه برنامه ریزی نکنید ، می تواند زمان زیادی را از شما بگیرد.

 

زیرمجموعه Referral

معرفی زیرمجموعه نیز یک روش رایج برای کسب درآمد در سایت های کلیکی PTC است. منطق بسیار ساده ای دارد. شما فردی را برای پیوستن به سایت کلیکی PTC دعوت می کنید و در عوض ، پاداشی دریافت خواهید کرد.

پاداشی که دریافت می کنید معمولاً بستگی به میزان فعالیت زیرمجموعه شما در آن سایت کلیکی PTC دارد.

درآمد با معرفی زیرمجموعه

دعوت از افراد برای پیوستن به یک سایت کلیکی PTC به شما این امکان را می دهد که پاداش دریافت کنید

معرفی زیرمجموعه را می توان در سایت های پاداش آنلاین GPT و سایتهای نظرسنجی نیز یافت. با این حال ، تفاوت کمی با سایت های کلیکی PTC وجود دارد.

در سایت های کلیکی PTC ، در واقع می توانید زیرمجوعه را اجاره کنید و حتی گاهی آنها را بخرید.

با توجه به دریافت کمیسیون از درآمد زیرمجموعه خود ، این بحث را بوجود می آورد که اجاره زیرمجموعه می تواند درآمد شما را افزایش دهد.

زیرمجموعه هایی که اجاره خواهید کرد در واقع افرادی هستند که بدون معرفی شخص خاصی در سایت ثبت نام کرده اند. اینگونه است که سایت های کلیکی PTC می توانند از کاربران خود نیز درآمد کسب کنند.

با این حال ، اگر برنامه جامعی ندارید ، این امر می تواند هزینه زیادی را برای شما به دنبال داشته باشد و به جای کسب درآمد ، ضرر کنید.

اما در ادامه بیشتر به فرصتهای کلی کسب درآمد می پردازیم.

 

چقدر می توانید از سایت های کلیکی PTC درآمد کسب کنید؟

میزان پولی که می توانید در سایت کلیکی PTC کسب کنید بیشتر به میزان فعالیت شما در سایت بستگی دارد.

هرچه تبلیغات ، پیشنهادات و نظرسنجی های بیشتری را تکمیل کنید ، پول بیشتری خواهید داشت.

کسب درآمد از سایت های کلیکی

زمان تنها منبعی است که باید در سایت های PTC صرف کنید

 

همانطور که در ابتدای این مقاله توضیح داده شد ، منبع اصلی شما زمانی است که برای تکمیل فرصت های ارائه شده در سایت کلیکی PTC صرف می کنید.

اگر یک سایت کلیکی PTC به شما پاداش خوبی نمی دهد ، طبیعتاً نمی توانید مبلغ قابل توجهی به دست آورید. برای جبران ، باید زمان بیشتری را صرف کسب درآمد بیشتر کنید.

به نظر من مشکل سایت های PTC این است که پاداشی که از مشاهده تبلیغات ، تکمیل پیشنهادات و نظرسنجی ها دریافت خواهید کرد نسبتاً کم است.

مبلغی که از مشاهده آگهی بدست می آورید معمولاً حدود 0.001 دلار تا 0.003 دلار خواهد بود. اگرچه تلاش و زمان زیادی برای انجام آن لازم نیست ، اما هنوز نمی توانید مبلغ مناسبی را به دست آورید.

فقط برای به دست آوردن 1 دلار باید صدها تبلیغ را مشاهده کنید و همانطور که احتمالاً می توانید بگویید ، انجام این کار زمان زیادی می برد.

نظرسنجی پولی

سایت های کلیکی PTC درصدی از پاداشی را که دریافت می کنید حفظ می کند

بگذارید توضیح بدهم. در عکس بالا ، شما می توانید 7 دلار برای تکمیل نظرسنجی در Opinion Plus کسب کنید.

اگر همان نظرسنجی در یک سایت کلیکی PTC نیز میزبانی شود ، نمی توانید انتظار داشته باشید که همان مبلغ را بدست آورید زیرا سایت کلیکی PTC درصدی از پاداش واقعی را می گیرد و آن را به عنوان هزینه ارجاع شما نگه می دارد.

اینگونه است که سایت های کلیکی PTC درآمد کسب می کنند. آنها نظرسنجی ها و پیشنهادات سایت های دیگر را میزبانی می کنند و در عوض می توانند درصدی از پاداش را حفظ کنند.

از سوی دیگر ، نکته خوب این است که شما همیشه می توانید راهی برای کسب درآمد در سایت های کلیکی PTC پیدا کنید زیرا آنها همیشه گزینه های موجود را خواهند داشت – فقط صبر بیشتری نیاز دارد.

 

شما چگونه درآمد خود را دریافت می کنید؟

 

آنها راههای زیادی را برای دریافت پول نقد برای شما ارائه می دهند. Payza ، PerfectMoney ، Skrill و payeer روشهای رایج پرداخت در سایتهای کلیکی PTC هستند.

یک نکته خوب که می توانم در مورد سایت های کلیکی PTC بگویم این است که آنها معمولاً آستانه پرداخت پایینی دارند.

به طور معمول ، می توانید مبلغی به اندازه 1 دلار برداشت کنید.

منطق آن ها این است که اگر آستانه پرداخت بیشتر باشد ، این خطر وجود دارد که اعضا علاقه خود را از دست بدهند زیرا نمی توانند درآمد خود را به سرعت برداشت کنند.

به همین دلیل است که به نظر من ، آنها آستانه پرداخت کمتری نسبت به سایت های پاداش آنلاین GPT و نظرسنجی دارند ، اگرچه شما به طور حتم می توانید سایتهای نظرسنجی و پاداش آنلاینی GPT را نیز پیدا کنید که آستانه پرداخت آن ها در این حد پایین است.

 

آیا پیوستن به سایت های کلیکی PTC هزینه ای دارد؟

سایت کلیکی PTC یک سایت عضویت رایگان است. بنابراین ، عضویت هیچ هزینه ای ندارد. با این حال ، سایت های کلیکی PTC به عنوان فرصتی برای درآمد بیشتر پلن های ارتقا عضویتی ارائه می دهند که می توانید از آنها استفاده کنید.

ارتقا عضویت در سایت

با ارتقاء عضویت در اکثر سایت های کلیکی PTC می توانید درآمد خود را افزایش دهید

بیشتر ، نه همه سایت های کلیکی PTC ، به شما امکان می دهند عضویت خود را ارتقا دهید و در عوض ، چندین مزیت دریافت خواهید کرد. مزایای آن شامل پاداش های بیشتر برای مشاهده تبلیغات ، کمیسیون بیشتر برای درآمد از زیرمجموعه های خود و غیره خواهد بود.

مزایا بسته به سایت کلیکی PTC متفاوت خواهد بود ، اما یک چیز ثابت باقی می ماند. ارتقاء عضویت هزینه قابل توجهی خواهد داشت.

من پیشنهاد نمی دهم که از این ارتقا درآمد کسب کنید. اما شما باید استراتژی خود را در مورد چگونگی بازگرداندن پولی که برای ارتقاء هزینه کرده اید برنامه ریزی کنید.

من طرفدار این نوع فرصت ها نیستم ، زیرا به نظر من ، این هدف از پیوستن به یک سایت پاداش آنلاین را کاملاً تغییر می دهد.

شما قرار است برای کسب درآمد به این سایت بپیوندید و نه اینکه پول خود را خرج کنید. به نظر من ، راههای بهتری برای کسب درآمد بیشتر وجود دارد.

علاوه بر این ، سیستم های درآمد و ارتقاء در سایت های کلیکی PTC اغلب بیش از حد پیچیده هستند ، بنابراین اگر بی تجربه هستید ، در ابتدا به نظر می رسد سرمایه گذاری بسیار خوبی باشد.

اما وقتی عمیق تر به آنچه که برای بازگرداندن پول لازم است نگاه کنید ، اکثر مبتدیان نمی توانند این کار را انجام دهند.

بنابراین اگر مراقب نباشید و تجربه زیاد و برنامه بسیار خوبی نداشته باشید ، می توانید به جای کسب درآمد ، ضرر کنید.

 

چه کسی می تواند به سایت های کلیکی PTC بپیوندد؟

آنها معمولاً در سطح جهانی در دسترس هستند.

این بدان معناست که شما قادر خواهید بود به عنوان عضو بدون در نظر گرفتن محل زندگی خود ثبت نام کنید. اگر در منطقه ای زندگی می کنید که تعداد زیادی سایت پاداش آنلاین GPT و نظرسنجی وجود ندارد که بتوانید به آنها بپیوندید ، سایت های کلیکی انتخاب مناسبی است. (مشابه ایران که که توسط بیش از 90% سایت های نظرسنجی پولی تحریم است)

و همانطور که قبلاً ذکر شد ، شما همیشه کم و بیش قادر خواهید بود راه هایی برای کسب درآمد پیدا کنید.

 

آیا سایت های کلیکی PTC ارزشش را دارد؟

بنابراین ، اکنون سوال میلیون دلاری این است که آیا سایت های کلیکی PTC ارزش وقت شما را دارند؟

در اینجا خلاصه ای از مزایا و معایب آن ها آمده است تا قبل از تصمیم نهایی خود ، مروری بر آنچه می توانید از سایت کلیکی PTC انتظار داشته باشید ، ارائه شود.

مزایا:

چندین فرصت کسب درآمد را ارائه می دهد
در سطح جهانی در دسترس است
آستانه پرداخت پایین

معایب:

پاداش کم
اگر بی تجربه باشید ، می توانید پول از دست بدهید
معمولاً وجود تعداد زیادی پاپ آپ ممکن است آزاردهنده باشد

همانطور که می بینید ، اصلی ترین اشکال سایت های کلیکی PTC این است که آنها از نظر درآمد بالقوه بسیار خوب نیستند. برای به دست آوردن مقدار قابل توجهی درآمد باید زمان زیادی را صرف کنید.

و اگر تازه با این نوع سایت ها آشنا شده اید، ممکن است گیج کننده باشند.

و اگر تصمیم به استفاده از ارتقاء عضویت آنها دارید ، باید برنامه ای قوی برای بازپس گیری پولی که برای ارتقاء هزینه کرده اید تهیه کنید.

 

اگر نظر ، سوال یا تجربه ای در مورد سایت های کلیکی PTC دارید ، خوشحال می شوم در نظرات زیر نظر شما را بشنوم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.