پاداش آنلاین GPT, معرفی سایت‌ها

سایت کسب درآمد اینترنتی squishycash – درآمد دلاری آسان

کسب درآمد از طریق اینترنت

 

SquishyCash یک سایت امتحان شده (GPT) است که قول می دهد برای تکمیل پیشنهادات و سایر فعالیت ها به شما پول پرداخت کند.

با وجود سایت های PTC بسیار زیاد ، باید مطمئن شوید که سایت مناسب را برای عضویت انتخاب کرده اید تا زمان خود را به حداکثر برسانید. SquishyCash می تواند یک انتخاب معتبر باشد ، اما قبل از انجام این کار ، ابتدا باید با این سایت آشنا شوید.

بنابراین آیا SquishyCash کلاهبرداری است؟ این اولین سوالی است که باید بپرسید. بنابراین ، اجازه دهید من بلافاصله به این سال پاسخ دهم. نه ، SquishyCash کلاهبرداری نیست.

این قطعاً یک سایت GPT قانونی است که آنچه را که وعده داده است انجام می دهد. اما این بدان معنا نیست که عضویت ایده خوبی است.

قبل از تصمیم گیری ، ابتدا باید تصویری واضح از آنچه این سایت ارائه می دهد دریافت کنید. این بررسی SquishyCash به شما در انجام این کار کمک می کند.

بنابراین ، بیایید ادامه دهیم …

 

SquishyCash چیست و چه چیزی ارائه می دهد؟

SquishyCash ، همانطور که در بالا ذکر شد ، یک سایت GPT است که برای تکمیل پیشنهادات ، از جمله موارد دیگر ، به شما پول پرداخت می کند.

بیش از 12 سال است که وجود دارد ، که گواهی بر مشروعیت آن است.

برای اینکه بتوانیم میزان درآمد این سایت را به درستی بسنجیم ، باید به طور دقیق نحوه کسب درآمد از این سایت را بررسی کنیم.

 

گزینه 1 – پیشنهادات پولی (Paid Offers)

بخش عمده ای از درآمدی که در SquishyCash بدست می آورید از تکمیل پیشنهادات پولی حاصل می شود.

 

سایت کلیکی

با تکمیل پیشنهادات پاداش کسب کنید.

پس از اتمام مراحل ثبت نام ، می توانید به داشبورد اعضا وارد شوید و تمام پیشنهادات موجود را مشاهده کنید.

این پیشنهادات پولی از شما می خواهد کارهای مختلفی انجام دهید. معمولاً ، از شما می خواهد که در یک وب سایت ثبت نام کنید و یک کار خاص را انجام دهید. در مواقع دیگر ، از شما درخواست خرید می کند.

پس از تکمیل پیشنهاد ، پاداش وعده داده شده را دریافت خواهید کرد (که درست در کنار پیشنهاد نشان داده می شود).

پیشنهادات موجود هر روز متفاوت است و پاداش ها نیز متفاوت است. به طور معمول ، هرچه کارهای بیشتری برای تکمیل پیشنهاد انجام دهید ، پاداش بیشتری دریافت خواهید کرد.

مهمترین نکته ای که هنگام انجام پیشنهادات پولی باید به خاطر داشته باشید این است که باید اطمینان حاصل کنید که دستورالعمل ها را به طور کامل دنبال می کنید. به این ترتیب ، پاداش وعده داده شده را دریافت خواهید کرد.

مزیت پیشنهادات پولی این است که همیشه پیشنهاداتی وجود دارد که می توانید هر روز انجام دهید. این تضمین می کند که هر روز پاداش جمع می کنید.

برخی از پیشنهادات در SquishyCash پاداش های خوبی دارند و می تواند راهی عالی برای افزایش درآمد شما باشد.

فقط قبل از استفاده از هر یک از این پیشنهادات آن را به دقت بررسی کنید زیرا همه آنها ارزش چندانی ندارند ، اما بخش پیشنهادات قطعاً ارزش بررسی را دارد.

 

گزینه 2 – نظرسنجی های پولی (Paid Surveys)

همچنین می توانید نظرسنجی ها را به منظور کسب پاداش بیشتر تکمیل کنید.

 

روش کسب درآمد

همچنین می توانید با تکمیل نظرسنجی پاداش های بیشتری دریافت کنید.

می توانید همه نظرسنجی های موجود را که می توانید پس از ورود به داشبورد انجام دهید مشاهده کنید.

وقتی روی نظرسنجی کلیک می کنید ، آن شما را به سایت نظرسنجی دیگری هدایت می کند.

سپس ، فقط از یک نظر سنجی موجود در سایت استفاده کنید. پس از تکمیل نظرسنجی ، پاداشی را  SquishyCash  قول داده است دریافت خواهید کرد.

برخی از پیشنهادات را می توان بیش از یک بار انجام داد ، به شرطی که نظرسنجی های موجود در سایتی که به آن هدایت شده اید وجود داشته باشد.

پاداشی که از انجام این نظرسنجی ها دریافت می کنید ، بالاترین مبلغی نیست که من دیده ام.

 

گزینه 3 – پیشنهادات آزمایشی (Trial Offers)

راه دیگر برای کسب پاداش ، انجام پیشنهادات آزمایشی است. اساس این فرصت کسب درآمد این است که شما باید برای آزمایش ثبت نام کنید و قبل از دریافت پاداش وعده داده شده ، آن را تکمیل کنید.

به خاطر داشته باشید که برخی از پیشنهادات آزمایشی از شما می خواهند اطلاعات کارت اعتباری خود را ارائه دهید.

به طور معمول ، آنچه اتفاق می افتد این است که هنگام ثبت نام در دوره آزمایشی ، لزوماً مجبور نیستید با استفاده از کارت اعتباری خود هزینه پرداخت کنید. اما شما باید اطلاعات کارت اعتباری خود را ارائه دهید. ( معرفی سایت فیک آدرس را مطالعه کنید)

حال ، این مهمترین چیز است که شما باید به زمان انقضای پیشنهاد آزمایشی توجه داشته باشید. زیرا آنچه اتفاق می افتد این است که اگر از دوره آزمایشی بیشتر شود ، وب سایت به طور خودکار هزینه را از کارت اعتباری شما کسر می کند.

البته ، اگر پیشنهاد را قبل از پایان دوره آزمایشی رد کنید ، می توانید از پرداخت هزینه اجتناب کنید. این نحوه عملکرد با پیشنهادات آزمایشی رایگان است. قبل از پایان دوره آزمایشی ، آزمایش را تکمیل کرده و پاداش دریافت کنید.

هنگام ثبت نام در دوره آزمایشی ، می توانید محصولات و خدمات را در دوره آزمایشی امتحان کنید.

شما موظف نیستید آزمایش را تا تاریخ پایان آزمایش بگذرانید. هنگامی که پیشنهادات را تکمیل می کنید ، علاوه بر درآمد پیشنهادی خود ، پاداش های مسابقه روزانه ، هفتگی و ماهانه را دریافت خواهید کرد.

بنابراین می تواند راه خوبی برای به دست آوردن درآمد دلاری نسبتاً آسان باشد ، اما فقط باید اطمینان حاصل کنید که قبل از تبدیل شدن به اشتراک پولی ، آن را لغو کنید.

 

گزینه 4 – پیشنهادات بازگشت نقدی (Cashback Offers)

همچنین می توانید با خرید آنلاین پاداش دریافت کنید. اگر از یکی از سایت های شریک سایت خرید کنید ، SquishyCash پاداش نقدی ارائه می دهد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که با کلیک روی پیوند موجود در دیوار خرید ، اقدام به خرید کنید. پس از اتمام خرید ، پاداش وعده داده شده توسط SquishyCash را دریافت خواهید کرد.

برای دریافت پاداش باید پول خود را جمع آوری کنید. بنابراین ، در واقع ، شما واقعاً درآمد نخواهید داشت. در عوض ، شما فقط می توانید چند دلار پس انداز کنید.

اگر مرتباً به صورت آنلاین خرید می کنید ، این فرصت خوبی است. اما اگر از سایت های خارجی خرید آنلاین انجام نمیدهید ، این فرصت را پاداش نخواهید دید.

اگر به سایت هایی مانند این علاقه دارید ، می توانید به جای آن وب سایت های برتر بازگشت پول نقد را بررسی کنید. به نظر من ، سایتهای موجود در این لیست گزینه های بازپرداخت بهتری از SquishyCash را ارائه می دهند.

 

گزینه 5 – کلیک کنید

این نوع فرصت کسب درآمد معمولاً در سایت های کلیکی (PTC) یافت می شود.

 

سایت کلیکی

با کلیک روی آگهی ها پاداش های بیشتری کسب کنید.

SquishyCash همچنین به شما امکان می دهد با کلیک بر روی تبلیغات ، پاداش های کوچکی کسب کنید. اگر از قبل با نحوه عملکرد سایت های PTC آشنا هستید ، این کار برای شما بسیار آسان خواهد بود.

کافی است روی یک پیشنهاد تبلیغاتی کلیک کرده و آن را برای چند ثانیه مشاهده کنید. هنگامی که به شما می گوید پیشنهاد را تکمیل کرده اید ، می توانید پنجره را ببندید.

شما با انجام این پیشنهادات پاداش زیادی دریافت نخواهید کرد ، اما انجام این کار  به حداقل تلاش نیاز دارد.

 

گزینه 6 – مسابقات (Contests)

شما می توانید به مسابقات بپیوندید تا شانس کسب جوایز قابل توجه را داشته باشید.

 

کسب درآمد از مسابقه

با شرکت در مسابقات ، شانس برنده شدن جوایز را داشته باشید.

همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید ، اکثر مسابقات بر اساس فعالیت هایی است که می توانید در وب سایت انجام دهید.

اکثر مسابقات شما را با سایر اعضای SquishyCash درگیر می کنند ، در حالی که برخی از شما فقط می خواهند مجموعه خاصی از وظایف را انجام دهید.

این واقعاً راهی مطمئن برای کسب درآمد نیست. شما می توانید آن را به عنوان پاداشی برای انجام آنچه از ابتدا قرار است در وب سایت انجام دهید تصور کنید.

 

گزینه 7 – زیرمجموعه (Referral Program)

SquishyCash همچنین به شما امکان می دهد تا دوستان خود را به وب سایت آنها ارجاع دهید و در عوض ، پاداش دریافت کنید.

می توانید افراد را به 2 روش مختلف به سایت ارجاع دهید. شما می توانید پیوند شخصی خود را به اشتراک بگذارید یا می توانید بنر خود را در وب سایت خود جاسازی کنید (در صورت داشتن آن) تا هر فردی که روی بنر کلیک می کند و در SquishyCash ثبت نام می کند ، زیرمجموعه شما شود.

در صورت فعال شدن فوراً 1 دلار برای هر زیرمجموعه که دریافت می کنید ، درآمد خواهید داشت.(در صورتی که حساب خود را با پرداخت مبلغی به سطح بالاتر ارتقاع دهید) به علاوه ، شما 25 درصد از درآمد زیرمجموعه مستقیم خود را بدست می آورید.

اگر زیرمجموعه شما نیز عضوگیری کند ، می توانید از درآمد آنها نیز سود ببرید. شما می توانید درصدی از درآمد آنها را تا 5 سطح پایین به دست آورید.

توجه داشته باشید درصدی که بدست می آورید از درآمد زیرمجموعه شما کسر نمی شود. SquishyCash این مبلغ را متحمل می شود.

به نظر من ، این یک سیستم عضوگیری بسیار خوب است. این به شما امکان می دهد درآمد غیرفعال داشته باشید ، که بسیار خوب است.

 

چگونه حقوق می گیرید؟

اکنون که می دانید چگونه از SquishyCash درآمد کسب کنید ، نکته بعدی که باید بدانید نحوه پرداخت درآمد به شما است.

 

حساب پی پال

می توانید درآمد خود را از طریق PayPal یا Payza برداشت کنید.

همانطور که در عکس بالا نشان داده شده است ، چندین روش برای دریافت درآمد وجود دارد.

اکثر پیشنهاداتی که می توانید در سایت انجام دهید ، مبلغی معادل دلار به شما پاداش می دهند. هنگامی مانده شما به 15 دلار رسید ، می توانید درخواست برداشت کنید.

می توانید درآمد خود را از طریق PayPal یا Payza برداشت کنید. همچنین می توانید درآمد خود را به کارت هدیه آمازون تبدیل کنید.

چیزی که من در مورد سیستم پرداخت آنها دوست دارم این است که وقتی امروز پرداخت خود را درخواست می کنید ، آنها تضمین می دهند که شما آن را روز بعد قبل از 11:59 بعد از ظهر به وقت EST دریافت خواهید کرد.

و برخلاف سایر سایتهای GPT که هزینه تراکنش را از شما دریافت می کنند ، هیچ هزینه ای متحمل نمی شوید.

به طور کلی ، این سایت سیستم پرداخت خوبی دارد…

اگر به دنبال سایت هایی هستید که به شما امکان می دهد سریع درآمد کسب کنید ، پیشنهاد می کنم سایت های نظرسنجی را که سریع پرداخت می کنند بررسی کنید.

چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟
پاسخ به این سوال فقط بستگی به میزان فعالیت شما در سایت دارد. البته ، هرچه تعداد پیشنهادات شما بیشتر باشد ، درآمد بیشتری به دست خواهید آورد.

ویژگی خوب SquishyCash این است که همیشه پیشنهاداتی وجود دارد که می توانید روزانه انجام دهید. بنابراین ، تضمین می کنیم که شما هر روز کمی درآمد کسب کنید.

به علاوه ، اگر تعداد زیادی زیرمجموعه دارید و آنها بسیار فعال هستند ، می توانید به سرعت به آستانه پرداخت برسید.

همچنین برخی از پیشنهادات با chips به شما پاداش می دهند ، که می توانید آنها را به پول نقد تبدیل کنید ، این امر فرایند رسیدن به آستانه 15 دلار را تسریع می کند. ارزش 1 تراشه معادل 0.01 دلار است.

 

برای دریافت پاداش بیشتر ، عضویت خود را ارتقا دهید.

این سایت همچنین دارای ارتقاء عضویت است که به شما امکان می دهد از چند مزیت بهره مند شوید.

منطق آن ها بسیار ساده است. اگر از ارتقا استفاده کنید ، می توانید اعضایی را که بدون ارجاع ثبت نام می کنند ، “گیر بیاورید”.

آنها سپس به زیرمجموعه شما تبدیل می شوند ،همانطور که از قبل می دانید به شما امکان می دهد با فعالیت آن ها کمیسیون دریافت کنید.

6 ارتقاء برای انتخاب وجود دارد و هر ارتقاء به شما امکان می دهد شانس بیشتری برای “گرفتن” اعضای جدید داشته باشید.

هرچه شانس “جذب” اعضای جدید بیشتر باشد ، ارتقاء گران تر است.

خوبی این ارتقا این است که فقط می توانید هزینه آن را با استفاده از موجودی حساب خود در SquishyCash پرداخت کنید. شما واقعاً مجبور نخواهید شد پول خود را خرج کنید.

به طور کلی ، SquishyCash پتانسیل درآمد مناسبی دارد ، اما هنگام خرید ارتقاء عضویت باید مراقب باشید. زیرا تضمین نمی کند که پول بیشتری به دست آورید.

 

آیا می توانید از آن در تلفن همراه استفاده کنید؟
سایت تلفن همراه squishycash

در وب سایت آنها هیچ اشاره ای به برنامه SquishyCash نشده است که می توانید آن را در دستگاه تلفن همراه خود بارگیری کنید.

بنابراین ، تنها راهی که می توانید روی پیشنهادات با دستگاه تلفن همراه خود کار کنید دسترسی به وب سایت آنها با استفاده از یک مرورگر وب تلفن همراه است.

مشکل این است که نسخه موبایل وب سایت آنها برای استفاده از تلفن همراه بهینه نشده است. این بدان معناست که بدون نیاز به بزرگنمایی نمی توانید تمام محتوا را بخوانید.

به نظر من ، وب سایت آنها کمی قدیمی است زیرا معمولاً امروزه اکثر سایت های GPT برای استفاده با تلفن همراه بهینه شده اند زیرا می دانند که بیشتر مردم ترجیح می دهند بر روی دستگاه های تلفن همراه خود کار کنند.

بنابراین ، اگر قصد دارید با دستگاه تلفن همراه خود روی پیشنهادات کار کنید ، از این سایت ناامید خواهید شد. هر چند غیر ممکن نیست ، اما بسیار ناخوشایند است.

اگر می خواهید روی پیشنهادات کار کنید ، پیشنهاد می کنم این کار را با رایانه انجام دهید.

 

چه کسی می تواند به SquishyCash بپیوندد؟

چیزی که من در مورد SquishyCash دوست دارم این است که هرکسی می تواند بدون در نظر گرفتن محل زندگی به آن بپیوندد.

لازم به ذکر است که در دسترس بودن پیشنهادات برای کاربران هر کشور متفاوت است.

 

شما می توانید بدون توجه به جایی که زندگی می کنید عضو شوید.

روند ثبت نام آنها بسیار ساده است. شما به سادگی فرم نشان داده شده در عکس بالا را پر کنید و آماده انجام پیشنهادات باشید.

آنها هیچ شرط سنی را ذکر نکرده اند ، اما از آنجا که از PayPal و Payza به عنوان درگاه پرداخت خود استفاده می کنند ، برای دریافت پرداخت خود باید شرایط سنی آن سایت ها را برآورده کنید.

آنها همچنین در طول مراحل ثبت نام ذکر می کنند که فقط یک حساب برای هر خانواده مجاز است.

همچنین ، پس از تکمیل ثبت نام ، یک پاداش ثبت نام به ارزش 3 دلار و 5 تراشه دریافت خواهید کرد که بسیار خوب است.

 

آیا می توانید پشتیبانی دریافت کنید؟

نکته دیگری که من در مورد SquishyCash دوست دارم نحوه مدیریت پشتیبانی آنها است.

 

یک تیکت پشتیبانی ارسال کنید تا با تیم پشتیبانی آنها تماس بگیرید.

شما قادر خواهید بود یک تیکت پشتیبانی ایجاد کنید ، که به نظر من سیستم خوبی است زیرا به شما امکان می دهد پیشرفت سوالی را که ارسال کرده اید پیگیری کنید.

آنها همچنین دارای بخش سوالات متداول بسیار مفصلی هستند که به رایج ترین سوالاتی که در سایت با آنها روبرو می شوید ، می پردازد.

بعلاوه ، آنها تالار گفتمانی دارند که می توانید در آن شرکت کنید. این ابزار بسیار مفیدی است زیرا می تواند به شما در حل مسائلی که در سایت با آنها روبرو می شوید بدون نیاز به ارسال بلیط پشتیبانی کمک کند.

نکته دیگری که قابل ذکر است این است که آنها یک صفحه فیس بوک و توییتر دارند که می توانید از آنها دیدن کنید و هر دو بسیار فعال هستند. بنابراین ، اگر ترجیح می دهید با آنها از طریق شبکه های اجتماعی تماس بگیرید ، می توانید این کار را انجام دهید.

به طور کلی ، آنها یک سیستم پشتیبانی بسیار عالی دارند ، که خوب است زیرا نشان می دهد که آنها واقعاً به اعضای خود اهمیت می دهند.

 

نتیجه گیری

SquishyCash یک سایت GPT قانونی است که برای تکمیل پیشنهادات و سایر فعالیت های خود به شما پول می پردازد. این یک سایت GPT مناسب است اما ایراداتی نیز دارد.

در اینجا خلاصه ای از مزایا و معایب آن آمده است تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا واقعاً برای شما مناسب است یا خیر.

مزایا:

چندین فرصت کسب درآمد ارائه شده است
پرداخت از طریق PayPal در دسترس است
هرکسی میتواند بپیوندد
سیستم پشتیبانی عالی
پرداخت بسیار سریع ارسال می شود

معایب:

آستانه پرداخت می تواند کمتر باشد
سایت برای استفاده از موبایل بهینه نشده است

همانطور که می بینید ، SquishyCash مزایای زیادی را ارائه می دهد. شما می توانید مقدار قابل توجهی پول به دست آورید زیرا چندین فرصت کسب درآمد وجود دارد. بعلاوه ، هر کسی می تواند ثبت نام کند .

تنها نقطه ضعف این است که آستانه پرداخت می توانست کمتر باشد و به احتمال زیاد مجبور خواهید بود با رایانه روی پیشنهادات کار کنید.

به طور کلی ، SquishyCash می تواند یک سایت خوب برای افزودن به لیست سایت های GPT شما باشد ، مادامی که مشکلی برای کار بر روی پیشنهادات با کامپیوتر ندارید.

اگر به سایت هایی مانند SquishyCash علاقه دارید ، می توانید از قسمت معرفی سایت ها دیدن کنید.

همه سایتهای GPT در این لیست به عنوان پتانسیل درآمد خوب شناخته شده اند. بعلاوه ، می توانید سایتهایی را پیدا کنید که به شما امکان می دهد به راحتی روی پیشنهادات با دستگاه تلفن همراه کار کنید.

 

چگونه می توان به SquishyCash پیوست؟

اگر بعد از خواندن این بررسی تصمیم به ثبت نام در SquishyCash گرفتید ، انجام این کار بسیار آسان و سریع است.

فقط روی پیوند زیر کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام منتقل شوید. در کل حدود 1 دقیقه طول خواهد کشید و بلافاصله 3 دلار پاداش پیوستن دریافت خواهید کرد.

و اینکه اگر نظر ، سوال یا تجربه ای در مورد SquishyCash دارید ، خوشحال می شوم در کامنت زیر از شما بشنوم.

 

FREE SIGN UP WITH SQUISHYCASh

 

توجه داشته باشید تمامی پلن های کسب درآمد از طریق اینترنت که در جیمال به شما معرفی می شوند معتبر هستند.

 

در ضمن اگر هنوز کیف پول خود را جهت برداشت درآمد های کسب شده نساخته اید ,از آموزش افتتاح حساب در بانک های بین المللی برای برداشت درآمد دلاری و از آموزش ثبت نام در صرافی ها برای دریافت بیت کوین های خود استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.