سایت کلیکی PTC, معرفی سایت‌ها

سایت کلیکی با پرداخت بیت کوین رایگان Coinpayu

کسب بیت کوین رایگان

اگر می خواهید صاحب ارز دیجیتال باشید ، بیت کوین به عنوان یکی از بهترین گزینه ها در نظر گرفته می شود. این بدان معناست که هنگامی که تصمیم به تبدیل آن به دلار یا تومان گرفتید ، می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

بنابراین ، اگر شما علاقه مند به کسب بیت کوین رایگان بدون استخراج آن هستید ، سایتهای زیادی در اطراف شما وجود دارد که می توانید به آن ها بپیوندید. یکی از این سایتها Coinpayu نام دارد. این سایت قول می دهد که برای کلیک روی تبلیغات کلیکی به شما بیت کوین رایگان پرداخت می کند.

این بسیار ساده به نظر می رسد ، بنابراین به طور طبیعی شما کمی شک دارید. بنابراین ، آیا ادعای آنها واقعاً معتبر است یا فقط یک کلاهبرداری دیگر است؟ این جنبه بسیار مهمی از یک سایت است که باید قبل از عضویت ابتدا آن را تأیید کنید.

این بررسی سایت کلیکی Coinpayu به شما یک دیدگاه کامل می دهد و دقیقاً نشان می دهد که شما چه چیزی را دریافت می کنید ، بنابراین خواهید فهمید که آیا ارزش آن را دارد که به سایت بپیوندید یا خیر.

coinpayu

Coinpayu چیست و چه چیزی ارائه می دهد؟

در وهله اول ، Coinpayu یک سایت معتبر کلیکی (PTC) است که برای مشاهده تبلیغات کلیکی به شما پول می دهد.

اگر با سایت های PTC آشنایی ندارید . پیشنهاد می کنم ابتدا راهنمای نهایی سایت های کلیکی PTC را بخوانید تا با نحوه عملکرد این روش کسب درآمد آنلاین آشنا شوید.

حال ، اگر می خواهید بفهمید که چقدر می توانید از این سایت درآمد کسب کنید ، باید فرصت های کسب درآمد آنلاین موجود را از نزدیک بررسی کنید.

گزینه 1 – تبلیغات پولی Paid ads

آنچه Coinpayu را به یک سایت کلیکی تبدیل می کند ، اساساً همین فرصت کسب درآمد آنلاین است. شما با مشاهده تبلیغات کلیکی می توانید درآمد کسب کنید.

این یکی از ساده ترین راه های کسب درآمد در هر نوع سایت پاداش آنلاین است. تنها کاری که باید بکنید این است که یک تبلیغ را برای مدت معینی مشاهده کنید و پاداش آن را بدست آورید.

با این حال ، این فرصت کسب درآمد آنلاین به صبر و حوصله زیادی نیاز دارد زیرا بیت کوین رایگانی که کسب می کنید بسیار کم است – اما در مورد پتانسیل درآمد بیشتر در ادامه.

در Coinpayu ، سه نوع تبلیغ کلیکی وجود دارد که می توانید مشاهده کنید: تبلیغات گشت و گذار (surf ads) ، تبلیغات ویدیویی (video ads) و تبلیغات پنجره ای (window ads). تبلیغات کلیکی گشت و گذار از شما می خواهد وب سایت های خاصی را مشاهده کنید.

کسب درآمد آنلاین با مشاهده تبلیغات

هنگام مشاهده تبلیغات کلیکی گشت و گذار نیازی به ماندن در صفحه تبلیغ نیست

شما فقط باید روی پیشنهاد کلیک کنید و اجازه دهید تایمر اجرا شود.
همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید ، در صفحه تبلیغات کلیکی گشت و گذار بلافاصله خواهید دید که برای مشاهده آگهی چقدر درآمد خواهید داشت و همچنین مشاهده هرکدام چقدر زمان خواهد برد. وقتی روی آگهی کلیک می کنید ، یک برگه مرورگر جدید باز می شود و سایتی را نمایش می دهد.

خوبی این سایت کلیکی این است که برای کسب درآمد نیازی به مشاهده تبلیغ ندارید. فقط می توانید روی آگهی موردنظر خود کلیک کنید و اجازه دهید زمان سنج تمام شود. تایمر در برگه جدیدی که باز می شود نمایش داده نمی شود ، بلکه در صفحه تبلیغات کلیکی گشت و گذار Coinpayu نمایش داده می شود.

بنابراین ، فقط می توانید صفحه تبلیغات گشت و گذار را بررسی کنید تا ببینید زمان سنج به پایان رسیده است یا خیر (متوجه می شوید که آیا این کار انجام شده است یا خیر ، زیرا پیامی را نشان می دهد که پاداش را به دست آورده اید). هنگامی که این اتفاق می افتد ، می توانید برگه تبلیغ کلیکی را ببندید و روی تبلیغ دیگری کلیک کنید تا زمانی که فرصت های موجود کسب بیت کوین رایگان از تبلیغات کلیکی را به پایان برسانید .

کسب درآمد آنلاین با تبلیغ کلیکی

از طرف دیگر در زمان مشاهده تبلیغات کلیکی پنجره ای باید صفحه را باز نگه دارید

برای تبلیغات کلیکی پنجره ای ، روند کمی متفاوت است. شیوه کسب درآمد آنلاین یکسان است ، اما در واقع باید در صفحه ای که تبلیغ کلیکی را نمایش می دهد بمانید تا تایمر اجرا شود. وقتی روی تبلیغ پنجره ای کلیک می کنید ، یک برگه مرورگر جدید باز می شود که تبلیغ را نمایش می دهد.

سپس بارگذاری نوار پیشرفت را در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد. برای بارگیری نوار پیشرفت باید مطمئن شوید که نشانگر ماوس درون صفحه آگهی قرار دارد.

اگر نشانگر موس را از صفحه خارج کنید یا به برگه دیگری بروید ، بارگیری نوار پیشرفت متوقف می شود. بنابراین ، این نوع تبلیغ کلیکی بر خلاف تبلیغات گشت و گذار برای کسب بیت کوین رایگان باید در صفحه آگهی باقی بمانید.

کسب ارز دیجیتال رایگان

تبلیغات کلیکی ویدئویی مانند تبلیغات پنجره ای هستند زیرا برای کسب بیت کوین رایگان باید در پنجره تبلیغات کلیکی بمانید

برای تبلیغات ویدئویی ، روند مشابه تبلیغات کلیکی پنجره ای است. وقتی روی یک تبلیغ ویدیویی کلیک می کنید ، یک برگه مرورگر جدید باز می شود که ویدیویی را که برای کسب بیت کوین رایگان باید تماشا کنید نشان می دهد. قبل از تماشای ویدیو ، ابتدا باید captcha را حل کنید.

پس از اتمام کار با captcha ، فقط روی دکمه پخش کلیک کنید و زمان سنج را در گوشه سمت راست پایین صفحه مشاهده خواهید کرد (به عکس بالا مراجعه کنید).

وقتی تایمر به 0 رسید ، به دکمه Visit Website تغییر می کند. فقط کافی است روی دکمه کلیک کنید تا وب سایت بارگیری شود و مراحل انجام شود. پس از انجام این کار ، به عنوان پاداش تماشای فیلم بیت کوین دریافت خواهید کرد.

بنابراین به طور کلی ، در میان سه نوع تبلیغ کلیکی که می توانید مشاهده کنید ، ساده ترین تبلیغ تبلیغات کلیکی گشت و گذار است. همچنین بیشترین تعداد را نیز دارد و در مقایسه با سایر آگهی ها بیت کوین بیشتری نیز کسب می کنید.

گزینه 2 – پیشنهادات پولساز Offerwall

Coinpayu همچنین دارای بخش پیشنهادات پولساز است که می توانید برای کسب بیت کوین بیشتر ، آنها را بررسی کنید. Offerwalls اساساً بسترهای تبلیغاتی درون سایت هستند که در ازای دریافت پاداش ، وظایف کوچکی را ارائه می دهند.

این وظایف کوچک معمولاً برای تبلیغ یک وب سایت یا یک اپلیکیشن طراحی شده اند.

پیشنهادات پولساز

برای به دست آوردن بیت کوین بیشتر می توانید پیشنهادات پولساز را تکمیل کنید

خوبی Coinpayu این است که آنها پیشنهادات پولساز زیادی دارند که می توانید انجام دهید. همانطور که در عکس بالا نشان داده شده است ، فقط باید انتخاب کنید که روی کدام پیشنهاد پولساز می خواهید کار کنید. سپس مجموعه ای از پیشنهادات را مشاهده خواهید کرد که می توانید انجام دهید.

اکثر پیشنهاداتی که در قسمت پیشنهادهای پوساز پیدا خواهید کرد از شما می خواهند که به یک نظرسنجی یا مسابقه پولی پاسخ دهید ، یک بازی پولی مبتنی بر مرورگر انجام دهید ، یک اپلیکیشن را دانلود کنید یا در یک وب سایت خاص ثبت نام کنید. هر پیشنهاد به شما می گوید که پس از تکمیل آن چقدر بیت کوین دریافت خواهید کرد.

همچنین الزاماتی را که باید برای کسب بیت کوین رایگان رعایت کنید به شما نشان می دهد. به عنوان مثال ، در عکس بالا ، از شما خواسته می شود به یک نظرسنجی پولی یونو پاسخ دهید. برای شروع نظرسنجی ، فقط روی دکمه پاداش کلیک کنید. برای تکمیل نظرسنجی پولی فقط باید دستورالعمل ها را دنبال کنید.

پس از تکمیل نظرسنجی ، پیشنهاد پولساز تکمیل می شود و بیت کوین رایگان به حساب شما واریز می شود. توجه به این نکته ضروری است که پیشنهادات موجود در بخش پیشنهادات پولساز به طور قابل توجهی بیشتر از تبلیغات کلیکی آنها است.

بنابراین ، به نظر من ، این بهترین فرصت برای درآمدزایی از نظر پتانسیل کسب درآمد آنلاین است. فقط باید اطمینان حاصل کنید که تمام دستورالعمل های داده شده برای به دست آوردن پاداش را بدرستی دنبال می کنید.

گزینه 3 – زیرمجموعه گیری

در نهایت ، شما همچنین می توانید با زیرمجموعه گیری بیت کوین رایگان کسب کنید. برای انجام این کار ، فقط باید لینک زیرمجموعه گیری خود را با شخصی که می خواهید دعوت کنید به اشتراک بگذارید. هنگامی که آنها با استفاده از پیوند شما ثبت نام کردند ، به زیرمجموعه شما تبدیل می شوند.

کسب درآمد با زیرمجموعه گیری

می توانید افراد را دعوت کنید تا به سایت بپیوندند تا بیت کوین رایگان دریافت کنید

همانطور که در عکس بالا نشان داده شده است ، هنگامی که زیرمجموعه شما تبلیغات کلیکی را مشاهده می کنند یا پیشنهادات پولساز را انجام می دهند ، می توانید کمیسیون دریافت کنید. کمیسیون بستگی به عضویت شما دارد (بعداً در مورد نحوه ارتقاء عضویت بحث خواهم کرد).

این یک نوع درآمد غیرفعال است ، اما باید مطمئن شوید افرادی که دعوت می کنید کسانی هستند که واقعاً علاقه مند به کسب درآمد در این سایت هستند. در غیر این صورت ، هیچ چیزی از آن به دست نمی آورید.

چگونه درآمد خود را برداشت می کنید؟

هر فعالیتی که در Coinpayu انجام دهید ، تعداد معینی ساتوشی (کوچکترین واحد بیت کوین) را برای شما به ارمغان می آورد.

این در موجودی Coinpayu شما منعکس می شود. آستانه ای که برای برداشتن درآمد باید به آن برسید بستگی به روش پرداختی دارد که از آن استفاده می کنید (به عکس زیر مراجعه کنید).

انتقال بیت کوین به کیف پول

آستانه ای که باید برای برداشتن درآمد خود به آن برسید بستگی به روش پرداختی دارد که از آن استفاده می کنید

همانطور که مشاهده می کنید ، اگر از Dogecoin ، Litecoin ، Faucetpay یا Payeer به عنوان روش پرداخت خود استفاده می کنید ، حداقل مبلغی که می توانید برداشت کنید 5000 ساتوشی است. اگر از کیف پول بیت کوین استفاده می کنید ، باید 10 هزار ساتوشی دریافت کنید تا درآمد خود را برداشت کنید. اگر از اتریوم استفاده می کنید ، به 50،000 ساتوشی احتیاج دارید و مبلغ 0.005 هزینه تراکنش et وجود دارد که از مبلغ برداشت شده شما کسر می شود.

اگر بخواهیم این موضوع را به وضوح بیان کنیم ، اگر شما 4000 ساتوشی را برداشت کنید ، تقریباً 1 دلار است.

چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟

Coinpayu درست مانند اکثر سایت های کلیکی PTC ، راهی برای افزایش درآمد شما ارائه می دهد.

ارقا عضویت به پرمیوم

برای افزایش درآمد می توانید هزینه ارتقاء عضویت را بپردازید اما باید آن را به درستی برنامه ریزی کنید

اگر سطح عضویت خود را ارتقا دهید ، مزایای متعددی را دریافت خواهید کرد که عمدتا به منظور کسب درآمد بیشتر است. در عکس بالا ، نشان می دهد که برای مشاهده تبلیغات کلیکی و تکمیل پیشنهادات پولساز بیت کوین بیشتری دریافت خواهید کرد.

من واقعاً طرفدار استراتژی هزینه بیشتر برای کسب درآمد بیشتر نیستم ، زیرا به نظر من ، این هدف از پیوستن به یک سایت پاداش آنلاین را کاملاً تغییر می دهد. در وهله اول ، شما قرار است از این سایت ها بدون نیاز به خرج کردن پول خود درآمد کسب کنید.

من نمی گویم این طرح (به اصطلاح) کار نمی کند.

اما اگر تصمیم گرفتید سطح عضویت خود را ارتقا دهید ، باید مطمئن شوید که برنامه ی خوبی برای بازپس گیری پولی که برای ارتقا عضویت هزینه کرده اید ، دارید. در غیر این صورت ، به راحتی می توانید به جای بدست آوردن پول ، ضرر کنید.

بنابراین قبل از تصمیم گیری برای ارتقاء سطح عضویت ، این توصیه من را در نظر داشته باشید.

 

نتیجه گیری نهایی

Coinpayu یک سایت کلیکی معتبر است که مزایای زیادی را ارائه می دهد ، اما محدودیت های خاصی نیز دارد که باید از آنها آگاه باشید.

بنابراین ، اجازه دهید این بررسی را با خلاصه ای از مزایا و معایب آن به پایان برسانیم تا به شما یک نمای بهتر از آنچه سایت ارائه می دهد ارائه دهیم تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا این سایت کلیکی مناسب شما است یا خیر.

 

مزایا

راهی ساده برای کسب بیت کوین رایگان ارائه می دهد
دارای پیشنهادات پولساز فراوان است
سایت سازگار با موبایل است

معایب

گزینه های پرداخت محدود ارائه شده است

به نظر من ، اگر به دنبال کسب بیت کوین هستید ، Coinpayu سایت بدی نیست. شما می توانید به طور منظم بیت کوین رایگان کسب کنید.

چه کسی می تواند به Coinpayu بپیوندد؟

Coinpayu در سراسر جهان در دسترس است. شما می توانید بدون در نظر گرفتن محل زندگی خود به سایت بپیوندید. اگرچه فقط باید مطمئن شوید که از یکی از روش های پرداختی که آنها ارائه می دهند ، قبل از پیوستن حساب دارید.

 

چگونه می توان به Coinpayu پیوست؟

روند ثبت نام Coinpayu بسیار آسان است ، که به نظر من یکی از ویژگی های خوب این سایت کلیکی معتبر است.

ثبت نام در سایت کلیکی

برای عضویت ، فقط فرم ثبت نام آنها را پر کنید

برای عضویت ، فقط روی لینک زیر کلیک کنید و فرم ثبت نام را پر کنید. سپس ، Coinpayu یک ایمیل حاوی کد تأیید به شما ارسال می کند. به سادگی کد تأیید را در قسمت مناسب وارد کنید و همه چیز برای کسب بیت کوین رایگان آماده است.

FREE SIGN UP WITH  COINPAYU

coinpayu

سپس می توانید وارد سایت شوید و درآمد خود را شروع کنید. من پیشنهاد می کنم که پس از اولین ورود به سیستم ، بلافاصله روش پرداخت خود را تنظیم کنید تا مجبور نشوید پس از فرا رسیدن زمان ، مراحل راه اندازی را طی کنید.

 

اگر نظر ، سوال یا تجربه ای با Coinpayu دارید ، خوشحال می شوم در نظرات زیر از شما بشنوم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.