سایت کلیکی PTC, معرفی سایت‌ها

سایت کلیکی معتبر با پرداخت دلار Cliquebook

سایت کلیکی با پرداخت دلار

CliqueBook یک سایت کلیکی PTC (پرداخت به کلیک) است که قول می دهد برای کلیک روی تبلیغات و تکمیل سایر فعالیتها به شما پول پرداخت کند.

با وجود تعداد زیادی سایت کلیکی PTC ، ضروری است که اگر قصد دارید به یکی از آنها بپیوندید ، اولین چیزی که باید از آن مطمئن شوید این است که به یک سایت معتبر کلیکی PTC بپیوندید.

بنابراین ، آیا CliqueBook معتبر است؟ اجازه دهید من بلافاصله به این سال پاسخ دهم تا بتوانیم به موارد مهم دیگر در مورد سایت بپردازیم. بله ، CliqueBook یک سایت کلیکی PTC معتبر است. این سایت برای کلیک روی تبلیغات و تکمیل پیشنهادات به شما پول می پردازد.

اما آیا باید به این سایت کلیکی PTC بپیوندید؟ این بررسی تمام جزئیات مربوط به سایت CliqbueBook را بررسی می کند تا بتوانید ببینید آیا این سایت کلیکی PTC واقعاً ارزش پیوستن دارد یا فقط اتلاف وقت شماست.

اکنون ، بیایید نگاهی دقیق تر به CliqueBook داشته باشیم.

 

CliqueBook چیست و چه چیزی ارائه می دهد؟

همانطور که در بالا ذکر شد ، CliqueBook یک سایت کلیکی PTC است که برای تکمیل پیشنهادات پولساز و مشاهده تبلیغات کلیکی به شما پول می دهد. این سایت کلیکی از سال 2015 وجود داشته است.

همانند اکثر سایت های کلیکی PTC ، راه های مختلفی برای کسب درآمد وجود دارد. اما آیا این راه های کسب درآمد دلیل کافی برای پیوستن شما به این سایت کلیکی معتبر خواهد بود؟

برای پاسخ به این سوال ، باید بررسی کنیم که چگونه می توانید از این سایت درآمد کسب کنید.

 

روی تبلیغات کلیک کنید Click ads

کلیک بر روی تبلیغات نان و کره هر سایت کلیکی معتبر است. بیشتر وقت شما در این قسمت صرف می شود.

 

تبلیغات کلیکی

برای دریافت پاداش بیشتر روی تبلیغات کلیک کنید

در CliqueBook شش نوع تبلیغ کلیکی وجود دارد که می توانید روی آنها کلیک کنید. انواع تبلیغات ثابت ، تبلیغات پاداش ، تبلیغات استاندارد ، تبلیغات خرد ، تبلیغات کوچک و تبلیغات کوچک است.

در میان این 6 نوع ، تبلیغاتی که بیشترین پول را می پردازد ، تبلیغات استاندارد است. اما اگر انتظار دارید از کلیک کردن روی تبلیغات درآمد زیادی کسب کنید ، ناامید خواهید شد. بیشترین مبلغی که می توانید از طریق کلیک روی آگهی ها کسب کنید 0.0025 دلار است که در مقایسه با دیگر سایت های کلیکی مبلغ خوبی است.

وقتی روی یک پیشنهاد تبلیغاتی کلیک می کنید ، به پنجره جدیدی منتقل می شوید که باید منتظر بمانید و چندین ثانیه آگهی را مشاهده کنید تا پاداش را به دست آورید.

برای دریافت پاداش از مشاهده تبلیغ کلیکی ، باید چندین ثانیه منتظر بمانید تا تبلیغ نوعی کپچا را نمایش دهد تا تأیید شود که شما یک ربات نیستید که روی آگهی کلیک می کند.

این روش آنها برای اجتناب از هرگونه استفاده از ربات است و اطمینان حاصل کنند که شما واقعاً کسی هستید که روی تبلیغ کلیک می کند و نه یک برنامه ربات. captcha معمولاً از شما می خواهد روی یک تصویر خاص کلیک کنید (در CliqueBook ، باید تصویر وارونه را انتخاب کنید).

هنگامی که روی تصویر درست کلیک می کنید ، پیامی می گوید “Thanks for watching”. این سیگنال شماست که مشاهده تبلیغ را به پایان رسانده اید. سپس می توانید پنجره را ببندید و به آگهی بعدی بروید.

شما در روز باید حداقل 4 آگهی کلیکی را مشاهده کنید. به این دلیل که شما باید حداقل چهار مورد از این پیشنهادات را هر روز انجام دهید تا بتوانید از کلیک های زیرمجموعه خود در روز بعد درآمد کسب کنید (بعداً در مورد معرفی افراد صحبت خواهم کرد).

خوبی تبلیغات کلیکی این است که آنها همیشه در دسترس خواهند بود. حداقل این امر به شما اطمینان می دهد که هر روز چیزی به دست می آورید حتی اگر مقدار زیادی نباشد.

توجه داشته باشید که هر 24 ساعت یکبار می توانید روی تبلیغات کلیک کنید. تبلیغات کلیکی در نیمه شب (00: 00h) به وقت سرور سایت بازنشانی می شود.

 

پیشنهادات پولساز Paid offers

همچنین با تکمیل پیشنهادات پولساز می توانید پاداش دریافت کنید.

کسب درآمد دلاری آنلاین

برای کسب درآمد دلاری و امتیاز بیشتر پیشنهادات پولساز را کامل کنید

درست مانند نظرسنجی های پولی ، پیشنهادات پولساز که می توانید در CliqueBook انجام دهید از سایت های دیگر ارائه می شود. روند تکمیل پیشنهادات نیز بسیار شبیه به نظرسنجی های پولی است.

وقتی روی یک پیشنهاد کلیک می کنید ، به سایت میزبان همان پیشنهاد منتقل می شوید. سپس باید شرایط لازم را برای دریافت پاداش تکمیل کنید.

در بیشتر پیشنهادات پولساز از شما خواسته می شود به نظرسنجی ها پاسخ دهید، در آزمونها شرکت کنید، بازی کنید، در وب سایت ها ثبت نام کنید و موارد دیگری که باید انجام دهید .

صرف نظر از اینکه پیشنهاد از شما چه می خواهد ، مهمترین چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که برای دریافت پاداش باید دستورالعمل های پیشنهادی را مو به مو دنبال کنید.

بنابراین ، قبل از انجام هر پیشنهاد پولساز ، مطمئن شوید که دستورالعمل آن پیشنهاد را به دقت مطالعه کرده اید.

 

پاسخ به آزمونها Answering quizzes

یکی دیگر از راه های کسب درآمد از CliqueBook پاسخ دادن به آزمونها است.

این فرآیند ساده است ، فقط روی پیشنهاد مسابقه آنلاین کلیک کنید و به همه سوالات پاسخ دهید. پس از تکمیل مسابقه آنلاین ، پاداش وعده داده شده را دریافت خواهید کرد.

تنها نقطه ضعف این روش کسب درآمد آنلاین این است که همیشه در دسترس نیست. بنابراین ، اگر مسابقه آنلاینی وجود دارد که می توانید به آن پاسخ دهید ، پیشنهاد می کنم آن را در اسرع وقت تکمیل کنید.

 

نظرسنجی های پولی Paid surveys

اکثر سایت های کلیکی معتبر PTC نظرسنجی های پولی را به عنوان راهی برای کسب درآمد آنلاین به شما ارائه می دهند. CliqueBook نیز تفاوتی ندارد.

 

سایت نظرسنجی پولی

برای کسب درآمد آنلاین به نظرسنجی های پولی پاسخ دهید

تفاوت بین پیشنهادات پولساز نظرسنجی پولی سایت کلیکی PTC و سایت نظرسنجی این است که پیشنهادات نظرسنجی که می توانید در سایت های کلیکی PTC تکمیل کنید از سایت های دیگر خواهد بود.

به عبارت دیگر ، سایتهای کلیکی PTC فقط به عنوان میانجی نظرسنجی پولی عمل می کنند (همانطور که در عکس بالا نشان داده شده است). پیشنهادات پولساز از سایر سایتهای پاداش آنلاین GPT یا نظرسنجی ارائه می شود.

اما ، روند پاسخ به نظرسنجی پولی همچنان یکسان خواهد بود (البته جدا از هدایت به سایتی که نظرسنجی را ارائه می دهد). وقتی روی یک پیشنهاد نظرسنجی در CliqueBook کلیک می کنید ، به سایتی که میزبان نظرسنجی است هدایت می شوید.

سپس باید به چند سوال برای تشخیص واجد شرایط بودن پاسخ دهید تا سایت مطمئن شود که در جمعیت شناسی مورد نظر نظرسنجی قرار گرفته اید. اگر واجد شرایط بودید ، می توانید به نظرسنجی پولی واقعی پاسخ دهید.

پس از پایان نظرسنجی ، پولی را که برای انجام نظرسنجی پولی وعده داده شده بود را دریافت خواهید کرد. اما گاهی اوقات ، پول بلافاصله به حساب CliqueBook شما اضافه نمی شود.

نگران نباشید. این به این دلیل است که زمان می برد تا CliqbueBook بتواند بررسی کند که آیا پیشنهاد واقعاً تکمیل شده است یا خیر.

اگر واجد شرایط نبودید ، به سادگی به پیشنهاد بعدی بروید.

 

بازی پولی Clique Grid

یکی دیگر از فرصت های رایج درآمدزایی که در سایت های کلیکی PTC پیدا خواهید کرد ، بازی پولی است. در این جا ، Clique Grid نامیده می شود.

سایت بازی آنلاین پولی

برای کسب امتیاز بازی پولی Clique Grid را بازی کنید

روش این بازی پولی ساده است. شما فقط باید روی هر نقطه روی تصویر کلیک کنید تا امتیازاتی را دریافت کنید که مستقیماً به موجودی امتیاز شما واریز می شود.

با هر کلیک یک سایت حامی باز می شود که باید 10 ثانیه آن را مشاهده کنید. پس از گذشت 10 ثانیه ، 0.00010 دلار و 0.10 امتیاز دریافت خواهید کرد.

شما می توانید از امتیازاتی که از بازی پولی Clique Grid کسب کرده اید برای تبلیغات خود در Clique Grid استفاده کنید. پس از انجام 25 کلیک ، یک جایزه کوچک دریافت خواهید کرد. جایزه تصادفی خواهد بود.

طبق تجربه من ، شما مجاز هستید روی تعداد مشخصی از شبکه ها کلیک کنید. هنگامی که تمام تلاش های خود را به پایان رساندید ، همچنان می توانید روی شبکه های بیشتری کلیک کنید ، اما باید آنها را با استفاده از درآمد خود که از سایت بدست آورده اید خریداری کنید.

شما باید در این مورد مراقب باشید و ریسک نکنید ، زیرا ممکن است در عوض به جای کسب درآمد ، ضرر کنید.

 

بازی پولی پاپ آپ Pop-Up game

همچنین می توانید یک بازی پولی دیگر در CliqueBook به نام Pop-Up Game انجام دهید تا جایزه بگیرید.

 

سایت بازی پولی

برای کسب درآمد آنلاین ، بازی پولی پاپ آپ را انجام دهید

برای انجام این بازی پولی ، فقط باید روی دکمه Play کلیک کنید و یک پنجره بازشو ظاهر می شود. باید منتظر بمانید تا پنجره بازشو تأیید کند که مشاهده پنجره بازشو به پایان رسیده است.

یک پیام می گوید “Success”. این سیگنال شما برای بستن پنجره است. سپس در بخش بازی های پولی بازشو خواهید دید که چه چیزی را برده اید.

می توانید هر زمان که دوست دارید این بازی را انجام دهید و هر بار ، چیزی را برنده خواهید شد. شما باید 5 دقیقه منتظر بمانید تا بتوانید دوباره روی دکمه Play کلیک کنید. همچنین باید مطمئن شوید که مسدود کننده های pop-up را در مرورگر خود غیرفعال کرده اید تا بتوانید بازی پولی را انجام دهید.

 

پول برای ثبت نام Paid To Sign Up

پول برای ثبت نام یا PTSU ، راه دیگری برای کسب درآمد در CliqueBook است.

کسب درآمد با ثبت نام

قبل از استفاده از پیشنهادات پولساز کسب درآمد با ثبت نام قوانین هریک را با دقت نگاه کنید

همانطور که از نامش پیداست ، می توانید برای ثبت نام در وب سایت های خاص پول دریافت کنید. همانطور که در عکس بالا نشان داده شده است ، هر پیشنهاد کسب درآمد با ثبت نام PTSU از شما می خواهد در یک وب سایت خاص ثبت نام کنید و سپس چندین کار را انجام دهید تا پاداش را به دست آورید.

اکثر پیشنهادات از شما می خواهند که در سایر سایت های کلیکی PTC ثبت نام کنید ، اما همانطور که می بینید ، تکمیل برخی از آنها بسیار طولانی است (برخی از آنها 7 روز طول می کشد).

 

بازی پرتاب سکه Flip The Coin

بازی پرتاب سکه فی نفسه یک فرصت کسب درآمد نیست ، بلکه یک بازی شانسی است.

بازی پولی آنلاین

بازی پرتاب سکه یک بازی با ریسک بالا و پول زیاد است که می توانید انجام دهید

این یک بازی پولی است که می توانید بخشی از درآمد خود را به شانس بسپارید. در صورت برنده شدن ، دو برابر مبلغ گرو گذاشته خود را دریافت خواهید کرد. بدیهی است که در صورت باخت ، کل مبلغ از موجودی حساب شما کسر می شود.

این یک بازی بسیار ساده است ، اما گاهی اوقات می تواند یک سیاهچاله باشد. شما باید عاقلانه تصمیم بگیرید زیرا ممکن است در نهایت تمام درآمد خود را از دست بدهید.

 

مسابقات پولی CliqueBook

CliqueBook همچنین برای اعضای خود مسابقه پولی برگزار می کند. ایده ساده است – هرکسی که بیشترین پیشنهادات پولساز را انجام دهد یا روی تعداد بیشتری تبلیغ کلیک کند ، جایزه می گیرد.

برای مسابقه پیشنهادات پولساز ، 10 عضو برتر جایزه دریافت می کنند. نفر اول 10 دلار , نفر دوم 9 دلار و غیره و غیره (تا رتبه دهم) برنده خواهند شد.

برای مسابقه تبلیغات کلیکی ، برنده اول 10 برابر مبلغی را که از کلیک روی تبلیغات به دست آورده برنده می شود.

آنها اشاره نمی کنند که هر دو مسابقه در چه بازه زمانی (هفتگی یا ماهانه) اجرا می شوند. اما طبق تجربه من ، این نوع مسابقات معمولاً ماهانه برگزار می شود.

به نظر من این یک مسابقه بسیار خوب است ، زیرا انگیزه فعال ترین اعضای سایت را زیاد می کند.

 

زیرمجموعه گیری Referral program

شما می توانید دوستان خود را از طریق لینک زیرمجموعه گیری خود به سایت معرفی کرده و کمیسیون دریافت کنید.

هر بار که زیرمجموعه شما روی یک تبلیغ کلیک می کند ، شما کمیسیون دریافت خواهید کرد. به منظور دریافت کمیسیون از کلیک های زیرمجموعه خود ، باید هر روز وارد شوید و بر روی حداقل 4 تبلیغ کلیک کنید (همانطور که قبلاً ذکر شد).

 

کسب درآمد از زیرمجموعه گیری

برای دریافت کمیسیون زیرمجموعه گیری ، افراد را به سایت معرفی کنید

همچنین می توانید برای افزایش درآمد خود ، زیرمجموعه اجاره کنید. این می تواند راه خوبی برای افزایش درآمد شما باشد زیرا می توانید از موجودی حساب خود برای پرداخت هزینه اجاره استفاده کنید.

شما باید به این موضوع فکر کنید ، زیرا اجاره یک زیرمجموعه واقعاً تضمین نمی کند که درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. این به این دلیل است که هنوز بستگی به این دارد که آیا زیرمجموعه ای که اجاره می کنید فعال باقی بماند یا خیر.

بنابراین ، قبل از اجاره یک زیرمجموعه ، مطمئن شوید که برنامه خوبی دارید که قادر خواهید بود پولی را که برای پرداخت پول اجاره هزینه کرده اید پس بگیرید.

برای معرفی یک فرد به ClicqueBook ، می توانید لینک زیرمجموعه گیری خود را به او بدهید یا بنر زیرمجموعه گیری خود را در سایتتان (در صورت داشتن) جاسازی کنید.

هر شخصی که روی این بنر کلیک می کند یا از لینک زیرمجموعه گیری شما در سایت ثبت نام می کند ، زیرمجموعه مستقیم شما می شود.

 

چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟

مشکل سایت های کلیکی معتبر PTC ، همانطور که ممکن است قبلاً متوجه شده باشید این است که برای به دست آوردن مقدار قابل توجهی پول باید زمان زیادی را صرف کنید.

برای کسب درآمد بیشتر ، باید روی تبلیغات بیشتر کلیک کنید ، پیشنهادات پولساز بیشتری را تکمیل کنید ، بازی های پولی بیشتری انجام دهید و غیره …

بنابراین ، با وجود اینکه پیشنهادات زیادی وجود دارد که می توانید در این سایت انجام دهید ، اما هنوز نمی توانید درآمد زیادی کسب کنید . پس همیشه باید به این نکته توجه داشته باشید که کسب درآمد قابل توجه از سایت های کلیکی معتبر نیازمند صبر و پشتکار است.

 

ارتقا به عضویت پرمیوم

برای کسب درآمد بیشتر می توانید حساب خود را ارتقا دهید

آنها راهی را برای شما ارائه می دهند که با ارتقاء سطح عضویت ، درآمد خود را افزایش دهید. همانطور که در عکس بالا نشان داده شده است ، اگر سطح عضویت خود را ارتقا دهید ، چندین مزیت دریافت خواهید کرد.

من به جزئیات هر ارتقاء وارد نمی شوم زیرا نکات ریز زیادی دارد. بنابراین ، اجازه دهید فقط خلاصه ای از این ارتقاء را بیان کنم.

هنگامی که سطح عضویت خود را ارتقا می دهید ، می توانید از کلیک های زیرمجموعه خود و همچنین کلیک های خود درآمد بیشتری کسب کنید.

به طور خلاصه نحوه ارتقاء به این شکل است که هر آگهی شما و کلیک زیرمجموعه شما ، پول بیشتری به همراه خواهد داشت.

شما می توانید هزینه ارتقاء را با استفاده از موجودی CliqueBook خود بپردازید ، که خوب است زیرا لزومی به استفاده از پول خود برای این کار نیست. هرچند آنها این گزینه را نیز ارائه می دهند.

اکثر اعضای قدیمی از درآمد خود در سایت برای پرداخت هزینه ارتقا عضویت استفاده می کنند. به نظر من این روش برای انجام این کار ایمن تر است.

اما من پیشنهاد می کنم ، قبل از استفاده از ارتقاء عضویت ، مطمئن شوید که برنامه خوبی برای بازپس گیری پولی که برای ارتقا خرج کرده اید ، دارید.

در غیر این صورت ، می توانید به جای کسب درآمد ، ضرر کنید. بنابراین قبل از ارتقاء عضویت مطمئن شوید که واقعاً می دانید چه کار می کنید.

 

چگونه درآمد خود را برداشت کنید؟

اکنون که می دانید چگونه می توانید از این سایت کلیکی معتبر PTC درآمد کسب کنید ، نکته بعدی که باید یاد بگیرید نحوه برداشت درآمد است.

برداشت درآمد دلاری با payeer

برای برداشت درآمد دلاری خود باید به آستانه پرداخت 2 دلار برسید

هنگامی که 2 دلار (که نسبتاً کم است) در موجودی حساب خود جمع کردید ، می توانید درخواست برداشت کنید.

اما قبل از اینکه بتوانید این کار را انجام دهید ، باید 2000 امتیاز نیز جمع کنید تا درآمد خود را برداشت کنید.

این در صورتی است که شما عضو استاندارد سایت هستید. اگر سطح عضویت خود را ارتقا دهید ، برای برداشتن درآمد خود نیازی به جمع آوری امتیاز ندارید.

با انجام کارهایی در سایت امتیاز دریافت خواهید کرد. در اینجا یک راهنما است.

1 امتیاز = 0.0001 دلار درآمد از مشاهده تبلیغات کلیکی
10 امتیاز = مشاهده یک تبلیغ جایزه (BONUS AD)
1000 امتیاز = مجوز برداشت 1 دلار

شما می توانید درآمد خود را از طریق Payza ، Skrill ، Perfect Money ، Solidtrustpay و Payeer برداشت کنید. این موارد تنها درگاه های پرداخت موجود در سایت است. شما می توانید برای برداشت درآمد خود از آن ها استفاده کنید.

 

نتیجه گیری نهایی

CliqueBook یک سایت کلیکی معتبر PTC است که برای مشاهده تبلیغات کلیکی و تکمیل پیشنهادات پولساز و موارد دیگر ، به شما پول می دهد.

مزایایی دارد ، اما مطمئناً اشکالاتی نیز دارد. بنابراین اجازه دهید این بررسی را با خلاصه ای از مزایا و معایب آن به پایان برسانیم تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا این سایت واقعا برای شما مناسب است یا خیر.

مزایا:

فرصت های زیاد برای کسب درآمد

ثبت نام بسیار ساده و قابل دسترس برای همه

آستانه پرداخت نسبتاً پایین

معایب:

سیستم پرداخت پیچیده

 

چه کسی می تواند به CliqueBook بپیوندد؟

CliqueBook صرف نظر از محل زندگی شما در دسترس همه افرادی است که دارای رایانه و اتصال اینترنت هستند.

آنها هیچ گونه شرط سنی را در سایت خود ذکر نکرده اند ، اما اگر می خواهید درآمد خود را پس بگیرید، باید شرایط سنی هر یک از درگاه های پرداختی را که ارائه می دهند ، برآورده کنید (Payza، Skrill، Perfect Money ، Solidtrustpay و Payeer).

 

چگونه می توان به CliqueBook پیوست؟

روند ثبت نام CliqueBook بسیار آسان است ، که به نظر من یکی از ویژگی های خوب این سایت کلیکی معتبر است.

 

آموزش ثبت نام در سایت های کلیکی

شما می توانید بدون توجه به جایی که زندگی می کنید ثبت نام کنید

 

تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی لینک زیر کلیک کنید و فرم ثبت نام را کامل کنید. حتی لازم نیست ثبت نام خود را از طریق ایمیل تأیید کنید.

پس از انجام این کار ، می توانید به داشبورد اعضا وارد شوید و مشاهده تبلیغات کلیکی و تکمیل پیشنهادات پولساز را شروع کنید. cliquebook

 

FREE SIGN UP WITH  CLIQUEBOOK 

اگر نظر ، سوال یا تجربه ای با CliqueBook دارید ، خوشحال می شوم در زیر نظر شما را بشنوم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.