پاداش آنلاین GPT, معرفی سایت‌ها

سایت GPT پیشنهادات پولساز idle-empire

سایت پیشنهادات پولساز

سایتهای GPT (پیشنهادات پولساز) امروزه یکی از روشهای رایج برای کسب درآمد آنلاین است. دلیل اصلی این امر این است که سایت های GPT اغلب فرصت های زیادی برای کسب درآمد ارائه می دهند و می توانید بلافاصله بدون هیچ گونه سرمایه گذاری کسب درآمد دلاری را شروع کنید.

البته اگر یک سایت GPT معتبر باشد. با تعداد زیاد سایت های GPT ، تشخیص اینکه کدام یک معتبر هستند ، دشوار است.

سایت مورد بحث در این بررسی Idle-Empire نام دارد. این یک سایت GPT (پیشنهادات پولساز) است که قول می دهد به شما برای شرکت در فعالیت هایی که ارائه می دهند پول بدهد. اما آیا Idle-Empire معتبر است یا کلاهبرداری ؟

بگذارید فوراً فاش کنم که Idle-Empire یکی از سایت های کلاهبرداری نیست. این یک سایت GPT معتبر است که پول کارهایی را که انجام می دهید به شما پرداخت می کند. با این حال ، به منظور تعیین اینکه آیا ارزش پیوستن را دارد ، ابتدا باید چند نکته را در نظر بگیریم.

این بررسی Idle-Empire یک نمای کامل به شما می دهد و هر چیزی را که سایت ارائه می دهد به شما نشان می دهد تا دقیقاً بدانید چه انتظاری باید داشته باشید. در نهایت می توانید تصمیم بگیرید که ارزش وقت گذاشتن شما را دارد یا نه.

Idle-Empire چیست و چه چیزی ارائه می دهد؟

همانطور که در بالا توضیح داده شد ، Idle-Empire یک سایت GPT (پیشنهادات پولساز) است. این سایت قول می دهد برای تکمیل پیشنهادات و بسیاری موارد دیگر به شما پول پرداخت کند. از آنجا که یک سایت GPT است ، راههای مختلفی را برای کسب درآمد آنلاین به شما ارائه می دهد.

این یک پلت فرم معتبر و ایمن است. در صورت انجام پیشنهادات پولساز آنها ، در واقع دلار دریافت خواهید کرد. اما در ابتدا ، باید بدانید چگونه می توانید درآمد آنلاین کسب کنید و چقدر می توانید پول کسب کنید که در ادامه همه آنها را توضیح خواهم داد.

در ابتدا ، Idle-Empire روی Counter-Strike: Global Offensive متمرکز شد. اما بعد از آن گسترش یافته اند. اکنون می توانید از راه های مختلف درآمد کسب کنید.

و برای درک بهتر اینکه چقدر می توانید از این سایت GPT دلار کسب کنید ، باید فرصت های کسب درآمد آنلاین این سایت را از نزدیک بررسی کنیم.

کسب درآمد با تماشا ویدیو 

یکی از راه هایی که می توانید در Idle-Empire دلار کسب کنید تماشای ویدیو است. بله ، به همین سادگی است. ویدیوهایی که می توانید تماشا کنید از Hideout.TV آمده است.

کسب درآمد آنلاین با تماشا ویدیو

تماشای ویدیوها می تواند بر درآمد دلاری شما بیفزاید ، اما متأسفانه نه چندان زیاد

روش کار به این صورت است که شما فقط باید یک ویدیو را تماشا کنید. پس از اتمام تماشای آن ، کمی دلار دریافت خواهید کرد. یا به طور دقیق تر ، برای تماشای تبلیغات قبل ، بعد و در طول ویدیوها درآمد آنلاین کسب خواهید کرد.

به ازای هر 3 تبلیغ که تماشا می کنید ، 9 امتیاز Hideout کسب خواهید کرد. که معادل 50 سکه Idle-Empire است. بنابراین ، واقعاً زیاد نیست و با توجه به اینکه برای به دست آوردن آن باید 3 ویدئو را مشاهده کنید ، به نظر من این کارآمدترین فرصت کسب درآمد در سایت نیست.

به همین دلیل توصیه می کنم این کار را فقط در صورتی انجام دهید که هیچ کار دیگری در سایت ندارید. هنگامی که از رایانه یا تلفن خود استفاده نمی کنید ، می توانید اجازه دهید در پس زمینه اجرا شود و به این ترتیب منفعلانه پول بیشتری کسب کنید.

نظرسنجی های پولی

همچنین با پاسخ به نظرسنجی ها می توانید دلار بیشتری کسب کنید. درست مانند پیشنهادات پولساز ، وقتی وارد سایت می شوید ، می توانید با مراجعه به بخش نظرسنجی پولی ، تمام نظرسنجی های موجود را مشاهده کنید.

نظرسنجی های پولی

Idle-Empire دارای یک بخش اختصاصی برای نظرسنجی های پولی است که می توانید برای کسب درآمد بیشتر به آن ها پاسخ دهید

نظرسنجی های ارائه شده در Idle-Empire درست مانند آنچه از یک سایت نظرسنجی پولی انتظار دارید ، کار می کند. وقتی روی یک نظرسنجی کلیک می کنید ، یک برگه مرورگر جدید باز می شود. سپس از شما یک سری سوال های غربالگری می پرسد تا مشخص شود آیا شما در جمعیت هدف نظرسنجی پولی قرار دارید یا خیر.

اگر واجد شرایط هستید ، به مرحله بعدی می روید و این پاسخ به نظرسنجی پولی واقعی است. پس از تکمیل نظرسنجی واقعی ، پاداش وعده داده شده را دریافت خواهید کرد. اگر واجد شرایط نیستید ، به سادگی به نظرسنجی پولی بعدی بروید.

نکته خوب در این مورد این است که شما دقیقاً می دانید چقدر طول می کشد تا نظرسنجی پولی را تکمیل کنید. در صورت تکمیل آن چند امتیاز کسب خواهید کرد. بنابراین ، شما می توانید اولویت بندی کنید که کدام نظرسنجی پولی برای کسب درآمد آنلاین بیشتر مناسب تر است.

همه نظرسنجی های پولی ارائه شده در Idle-Empire از سایت های دیگر خواهد بود. بنابراین ، اگر روی نظرسنجی کلیک کنید ، نگران نباشید که چرا شما را به سایت دیگری منتقل می کند.

این همچنین بدان معنی است که برای یافتن نظرسنجی هایی پولی که واجد شرایط آن هستید ، باید صبر کنید.

وقتی برای اولین بار به Idle-Empire پیوستم و آزمایش کردم ، پول این نظرسنجی ها بسیار کم بود. اما الان پیشرفت کرده است و اکنون در مقایسه با بسیاری از سایتهای GPT (پیشنهاد پولساز) دیگر بسیار مناسب است.

این سایت جزو پردرآمدترین سایت های نظرسنجی پولی نیست ، اما هنوز هم پول خوبی به شما می دهد و قطعاً راهی عالی برای به دست آوردن دلار است و می توانید نظرسنجی های پولی زیادی را در Idle-Empire پیدا کنید.

همچنین ، اگر نظرسنجی هایی که می توانید انجام دهید تمام شود ، به یاد داشته باشید که بسیاری از پیشنهادات پولساز نظرسنجی های بیشتری نیز دارند ، بنابراین اگر می خواهید به بیشترین تعداد نظرسنجی پولی دسترسی پیدا کنید ، حتماً پیشنهادات پولساز (offerwalls) را بررسی کنید.

پیشنهادات پولساز

راه اصلی دریافت دلار از این سایت ، تکمیل پیشنهادات پولساز است.

پس از عضویت در Idle-Empire ، می توانید با ورود به سایت و کلیک بر روی قسمت Earn به پیشنهادات پولساز دسترسی پیدا کرده و “Offers” یا “Offerwalls” را انتخاب کنید.

پیشنهاد پولساز

یکی از راه های کسب درآمد آنلاین ، تکمیل پیشنهادات پولساز است

تفاوت بین این دو گزینه این است که اگر روی “offerwalls” کلیک کنید ، لیستی کامل از تمام دیوارهای پیشنهادی و پیشنهادات پولساز که Idle Empire دارد (واقعا تعداد زیادی وجود دارد) دریافت خواهید کرد.

اگر فقط روی “offers” کلیک کنید ، لیستی از پیشنهادات پولساز انتخاب شده توسط Idle-Empire را میبینید که برخی از بهترین ها هستند.

ایده پیشنهادات پولساز این است که از شما خواسته می شود کاری انجام دهید و در عوض ، پس از اتمام آن ، مقدار مشخصی دلار به شما تعلق می گیرد. بنابراین ، این یک شیوه کسب درآمد آنلاین است که می توانید انجام دهید.

اکثر پیشنهادات پولساز موجود در Idle-Empire از شما می خواهند که یک مسابقه پولی را تکمیل کنید ، به یک نظرسنجی پولی پاسخ دهید ، یک بازی پولی انجام دهید ، برای کسب درآمد در سایت دیگری ثبت نام کنید و موارد مشابه. اما صرف نظر از اینکه پیشنهاد پولساز از شما چه می خواهد ، یک چیز ثابت باقی می ماند.

برای به دست آوردن دلار ، باید مجموعه دستورالعمل های ارائه شده در پیشنهاد پولساز را دنبال کنید. بنابراین ، هنگام انجام این کار ، دستورالعمل ها را با دقت بخوانید. پس از تکمیل پیشنهاد ، پول وعده داده شده را دریافت خواهید کرد.

پیشنهادات پولساز Idle-Empire در مقایسه با بسیاری از سایت های GPT دیگر بسیار زیاد است. در حقیقت ، این سایت از بین صدها سایتی که آزمایش کرده ام ، دارای پردرآمدترین سایت هایی است که چنین پیشنهادهای پولسازی را ارائه می دهد.

بنابراین اگر بعد از خواندن این بررسی تصمیم به پیوستن به Idle-Empire گرفتید ، قطعاً انجام پیشنهادات پولساز درآمد دلاری شما را افزایش خواهد داد.

کسب درآمد با زیرمجموعه گیری

یکی دیگر از راه های افزایش درآمد آنلاین خود از Idle-Empire ، دعوت از افراد دیگر برای پیوستن به سایت است. Idle-Empire یک برنامه زیرمجموعه گیری دارد که در آن شما با دعوت افراد برای عضویت کمیسیون خاصی دریافت می کنید.

کسب درآمد با زیرمجموعه گیری

زیرمجموعه گیری با دعوت از افراد برای پیوستن به سایت می تواند بر درآمد دلاری شما بیفزاید

تنها کاری که باید انجام دهید این است که لینک زیرمجموعه گیری خود را با آنها به اشتراک بگذارید و هنگامی که آنها با استفاده از لینک شما در سایت ثبت نام کردند ، به زیرمجموعه مستقیم شما تبدیل می شوند.

آنچه برنامه زیرمجموعه گیری آنها را عالی می کند این است که شما 20 درصد کمیسیون بر تمام امتیازاتی را که زیرمجموعه های شما از طریق نظرسنجی های پولی و پیشنهادات پولساز به دست می آورند به دست خواهید آورد. به علاوه ، برای هر زیرمجموعه جدید 50 امتیاز دریافت خواهید کرد. همچنین عضویت افراد توسط لینک زیرمجموعه گیری برای آن ها نیز مزیت دارد. هنگام ورود به سیستم از طریق لینک زیرمجموعه گیری ، زیرمجموعه شما 500 امتیاز کسب می کند.

این یک امتیاز بزرگ برای ثبت نام است .

تنها در صورتی درآمد خواهید داشت که افرادی را که دعوت می کنید از آن به طور فعال استفاده کنند.

دریافت پاداش عضویت (امتیاز رایگان)

همانطور که در بالا ذکر شد ، در صورتی که از طریق لینک زیرمجموعه گیری شخص دیگری در سایت ثبت نام کنید. بلافاصله 500 امتیاز پاداش در حساب خود دریافت می کنید.

بنابراین اگر تصمیم به عضویت دارید ، مطمئن شوید که از طریق یک لینک زیرمجموعه گیری به آن بپیوندید تا بتوانید از این امتیاز رایگان Idle-Empire برای شروع عالی و آسان برخوردار شوید.

با پیوستن از طریق لینک زیر می توانید این پاداش را دریافت کنید.

چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟

یک نکته خوب در مورد Idle-Empire این است که فرصت های زیادی برای کسب درآمد آنلاین در دسترس است. بنابراین ، شما می توانید به طور پیوسته پول دریافت کنید. و در عوض ، می توانید انتظار داشته باشید که به طور منظم دلار کسب کنید.

اینکه چقدر می توانید درآمد کسب کنید ، بستگی به میزان زمانی دارد که مایل به صرف آن در سایت هستید. پاداش های Idle-Empire در مقایسه با سایر سایت های GPT (پیشنهاد پولساز) بسیار مناسب است.

و اگر شما در مسابقه پولی یکی از پردرآمدترین های هفته باشید. پاداش های خاصی را دریافت می کنید. اگر واقعاً می خواهید پول قابل توجهی به دست آورید. بهترین راه برای رسیدن به این هدف این است که درآمد بالایی کسب کنید.

فقط توجه داشته باشید که آنها فقط به 3 نفر که بیشترین درآمد ماهانه را کسب کنند پاداش می دهند. اگر بتوانید در بین این 3 نفر برتر قرار بگیرید ، 10 تا 30 دلار پاداش دریافت خواهید کرد.

به طور کلی ، من می گویم که Idle-Empire پتانسیل کسب درآمد آنلاین مناسبی دارد. اما میزان درآمد شما می تواند از کشوری به کشور دیگر متفاوت باشد. (در مورد افرادی که می توانند عضو شوند بعدا توضیح خواهم داد)

چگونه درآمد دلاری خود را برذاشت کنید؟

هر فعالیتی که در Idle-Empire انجام دهید ، تعداد معینی امتیاز برای شما به همراه خواهد داشت که در موجودی حساب شما ذخیره می شود. سپس می توانید امتیازاتی را که به دست آورده اید با تعدادی پاداش عوض کنید.

کیف پول دلاری

برای برداشت درآمد دلاری خود می توانید از بین PayPal ، ارز رمزنگاری شده و کارت های هدیه انتخاب کنید

برای هر کدام از روش های برداشت درآمد شرایط مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال ، اگر تصمیم بگیرید که درآمد آنلاین خود را از طریق PayPal برداشت کنید ، باید 30،000 امتیاز جمع آوری کنید. که 3 دلار ارزش خواهد داشت. برای سایر روش های برداشت ، این مبلغ کمتر خواهد بود.

می توانید اقلام درون بازی ، کارت های هدیه خاص ، بیت کوین ، لایت کوین ، اتریوم و بسیاری گزینه های دیگر را انتخاب کنید. کمترین مبلغی که می توانید برداشت کنید 1000 امتیاز است. که معادل 0.1 دلار است. بنابراین خیلی سریع می توانید به آستانه پرداخت برسید.

گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. بنابراین ، به نظر من ، از نظر روش های پرداخت بسیار متنوع است.

همچنین ، من از تجربه شخصی می دانم که برداشت درآمد از Idle-Empire کارمزد دارد.

 

نتیجه گیری نهایی

Idle-Empire یک سایت GPT معتبر است. که برای تکمیل پیشنهادات پولساز ، نظرسنجی های پولی ، مسابقه پولی ، بازی پولی و موارد دیگر به شما دلار می دهد. چندین مزیت و معایب خاص خود را نیز دارد.

اجازه دهید این بررسی را با جمع بندی جوانب مثبت و منفی آن به پایان برسانم تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا باید به عنوان عضو ثبت نام کنید یا خیر.


مزایا:

چندین گزینه پرداخت از جمله PayPal را ارائه می دهد.
در سطح جهانی در دسترس است.
سایت آنها کاربر پسند است.
آستانه پرداخت بسیار پایینی دارد.


معایب:

پاداش به کسانی که درآمد بالایی در مسابقه پولی ماهانه دارند ،  فقط به سه شخص برتر پرداخت می شود.
سیستم تبدیل امتیاز به دلار کمی گیج کننده است.


من صدها سایت GPT را آزمایش کرده ام و می گویم Idle-Empire یک سایت بسیار خوب است. این سایت دارای همه ی چیزهایی است که یک سایت GPT (پیشنهاد پولساز) خوب باید داشته باشد. همچنین چندین فرصت کسب درآمد آنلاین را ارائه می دهد. در سراسر جهان در دسترس است. چندین روش پرداخت را ارائه می دهد و آستانه پرداخت پایینی دارد.

 

چه کسی می تواند به Idle-Empire بپیوندد؟

یکی از مزایای عمده Idle-Empire این است که در سراسر جهان در دسترس است. بنابراین ، بدون توجه به محل زندگی خود ، می توانید به عنوان عضو ثبت نام کنید.

سایت gpt معتبر

این سایت روش های مختلفی را برای ثبت نام ارائه می دهد. می توانید از Steam ، Google ، Facebook ، Twitter یا حتی PayPal خود استفاده کنید

به علاوه ، چندین گزینه ثبت نام وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. می توانید با استفاده از Google ، Steam ، Twitter ، Facebook یا حتی حساب PayPal خود ثبت نام کنید. همچنین می توانید به سادگی فرم ثبت نام را کامل کنید.

روند ثبت نام بسیار آسان است و برای ایجاد حساب کاربری باید حداقل 13 سال داشته باشید. هنگام کار بر روی سایت ، مجاز نیستید از تغییر آی پی استفاده کنید. انجام این کار می تواند منجر به خاتمه حساب شما شود.

بنابراین ، قبل از ثبت نام این را در نظر داشته باشید.

 

چگونه می توان به Idle-Empire پیوست؟

اگر می خواهید به Idle-Empire بپیوندید ، فقط یک دقیقه طول می کشد تا ثبت نام کنید. فقط روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس ثبت نام کنید. شما می توانید بلافاصله کسب درآمد آنلاین را شروع کنید.

به یاد داشته باشید که اگر از طریق دکمه زیر بپیوندید ، بلافاصله 500 امتیاز رایگان در حساب خود دریافت می کنید.

 

اگر نظر ، سوال یا تجربه ای در مورد Idle-Empire دارید ، خوشحال می شوم در کامنت زیر از شما بشنوم.

لیست سایت های کلیکی 2021
بررسی سریع سایت های معتبر

معرفی سایت های PTC & GPT معتبر 2021

اگر نیازی نمیبینید که توضیحات هر سایت را به طور کامل مطالعه کنید , می توانید از این صفحه لیست کامل سایت های PTC & GPT معتبر را به همراه ویژگی های اساسی هرکدام مشاهده کنید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.