سایت کلیکی PTC, معرفی سایت‌ها

معرفی سایت کلیکی donkeymails

 

DonkeyMails یک سایت پرداخت برای کلیک (PTC) است که قول می دهد برای انجام فعالیت های موجود در سایت آنها به شما پول پرداخت کند.

امروزه با وجود بسیاری از سایتهای کلیکی PTC ، تشخیص اینکه کدام یک از آنها فرصتهای قانونی هستند یا کدام یک نیست ، دشوار است.

بنابراین آیا DonkeyMails کلاهبرداری است یا یکی از راههای قانونی کسب درآمد آنلاین؟

پاسخ به این سوال کمی پیچیده است. این سایت یک کلاهبرداری نیست .

این بررسی DonkeyMails هر آنچه را که باید در مورد آن بدانید به شما می گوید و می توانید تصمیم بگیرید که آیا این سایت کلیکی PTC برای شما مناسب است یا خیر.

 

DonkeyMails چیست و چه چیزی ارائه می دهد؟

همانطور که گفته شد ، DonkeyMails یک سایت کلیکی PTC است که برای تکمیل پیشنهاداتی که ارائه می دهند به شما پول می پردازد.

از سال 2005 وجود داشته است ، که نشان می دهد یک وب سایت قانونی است. به این دلیل که هیچ سایت کلاهبرداری این مدت دوام نخواهد آورد. آنها سرانجام از بین می‌روند .

برای اینکه بتوانیم تصویر واضحی از پتانسیل کسب درآمد سایت بدست آوریم ، باید تمام فرصت های کسب درآمد DonkeyMails را بررسی کنیم. به این ترتیب ، اگر تصمیم بگیرید عضو شوید خواهید دانست چه انتظاری باید داشته باشید.

در ابتدا ممکن است گیج کننده باشد زیرا کاربر پسندترین سایت نیست. همچنین ، تغییرات بزرگی در فوریه 2020 ایجاد شد که بر درآمد شما تأثیر می گذارد (دیگر قابلیت برداشت درآمد خود را ندارید فقط میتوانید از آن برای خرید تبلیغ از سایت استفاده کنید).

 

مرور کلی نحوه کسب درآمد از DonkeyMails

 

گزینه 1 – مشاهده تبلیغات

از آنجا که DonkeyMails یک سایت کلیکی PTC است ، می توانید انتظار داشته باشید که فقط با مشاهده تبلیغات درآمد کسب کنید.

برای دریافت پاداش می توانید روی تبلیغات کلیک کنید

پس از اتمام مراحل ثبت نام (که بعداً در مورد آن صحبت خواهم کرد) ، می توانید به داشبورد اعضای آنها وارد شوید و تمام تبلیغاتی را که می توانید روی آنها کلیک کنید را مشاهده کنید.

برای کسب درآمد از کلیک ، فقط به بخش Paid-To-Click بروید. سپس همه تبلیغاتی را که می توانید کیک کنید را مشاهده خواهید کرد.

کلیک کردن روی آگهی های موجود در DonkeyMails به این دلیل خوب است که آنها برای کلیک کردن روی تبلیغات بیشتر از سایر سایت ها به شما پول می دهند.

همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید ، اکثر تبلیغات 0.1 سنت به شما پاداش می دهند. این مقدار زیاد نیست ، اما بر اساس تجربه من نسبت به سایر سایتهای کلیکی PTC ، نسبتاً بیشتر است. سایر سایت های کلیکی PTC معمولاً مبلغ بسیار کمتری به شما می پردازند.

فقط کافی است تبلیغ را به اندازه کافی مشاهده کنید تا پاداش وعده داده شده را به دست آورید. این یک فرصت بسیار ساده برای کسب درآمد است.

برای جمع آوری درآمد قابل توجه ، باید زمان قابل توجهی را نیز سرمایه گذاری کنید. به طور کل ، سایت های کلیکی PTC همین است.

 

گزینه 2 – دیوار پشنهادها Offerwall

اگر عضو سایتهای پرداخت به پیشنهادها GPT بوده اید ، دیوارهای پیشنهاد برای شما آشنا خواهند بود.

 

پیشنهادات کامل برای کسب پاداش

Offerwall ها اساساً مانند یک تابلوی اعلانات برای کارهایی هستند که می توانید برای به دست آوردن پاداش انجام دهید. وقتی به دیوار پیشنهاد می روید ، تمام کارهایی را که می توانید انجام دهید مشاهده خواهید کرد. پس از اتمام , هر کار پاداش مربوطه را خواهد داشت.

پس از تکمیل یک پیشنهاد ، پاداش به حساب DonkeyMails شما واریز می شود. در اکثر پیشنهادات از شما خواسته می شود که یا در یک وب سایت ثبت نام کنید ، به یک نظرسنجی یا مسابقه پاسخ دهید ، بازی انجام دهید و موارد دیگر.

اما صرف نظر از آنچه که یک پیشنهاد از شما می خواهد انجام دهید ، نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که باید اطمینان حاصل کنید دستورالعمل ها را به طور کامل انجام دهید تا پاداش وعده داده شده را بدست آورید.

نکته ای که باید به آن توجه کنید ، این پیشنهادات از سایت های شریک آنها خواهد بود و نه از خود DonkeyMails. پس از عضویت در DonkeyMails ، تعداد زیادی دیوار پیشنهاد از سایت های مختلف وجود دارد.

 

گزینه 3 – نظرسنجی های پولی Paid Surveys

DonkeyMails همچنین نظرسنجی های پولی را به عنوان راهی برای کسب درآمد به شما ارائه می دهد.

برای کسب درآمد بیشتر به نظرسنجی ها پاسخ دهید

نظرسنجی هایی که می توانید در اینجا پیدا کنید با نظرسنجی هایی که در دیوارهای پیشنهاد پیدا می کنید متفاوت است. نظرسنجی های پولی نیز از سایت های شریک آنها تهیه می شود. اساساً ، آنها فقط یک بخش خاص برای نظرسنجی های پولی دارند.

وقتی روی پیشنهاد نظرسنجی پولی کلیک می کنید ، به وب سایت دیگری منتقل می شوید. برای شروع پاسخگویی به نظرسنجی ها در برخی موارد ، باید در آن وب سایت ثبت نام کنید.

هنگامی که یک نظرسنجی را تکمیل می کنید ، پاداش خود را دریافت خواهید کرد که به حساب DonkeyMails شما واریز می شود.

این گزینه هم می تواند راه خوبی برای کسب درآمد بیشتر از DonkeyMails باشد.

 

گزینه 4 – پرداخت برای تبلیغ Paid To Promote (PTP)

همچنین می توانید با اشتراک تبیغ ها درآمد کسب کنید.

پیوندها را برای کسب پاداش تبلیغ کنید

پیوندی را تبلیغ کنید و با اعتبار PTP پاداش خواهید گرفت. سپس می توانید اعتبارات را به پول واقعی تبدیل کنید که به حساب DonkeyMails شما واریز می شود.

هر 1000 کلیک 0.50 دلار برای شما سود خواهد داشت. به نظر من ، این نرخ بسیار پایینی است. به نظر من تنها نکته مثبت این امر نوعی درآمد غیرفعال است. هنگامی که پیوند را در سایت خود قرار می دهید ، می توانید آن را تنظیم کرده و رها کنید.

سپس می توانید هر چند وقت یکبار از بخش PTP در داشبورد دیدن کنید تا ببینید آیا می توانید تبدیل اعتبار PTP را شروع کنید یا خیر.

با این حال ، اگر وب سایتی دارید که  می تواند 1000 کلیک ارسال کند ، واقعاً برای شما معامله بدی است. می توانید همکاری هایی را پیدا کنید که مبلغ بیشتری نسبت به این نوع ترافیک پرداخت کنند. بنابراین این گزینه کسب درآمد گزینه ای نیست که من را تحت تأثیر قرار دهد.

 

گزینه 5 – ثبت نام Paid To Sign Up

یکی دیگر از راه های دریافت پاداش از DonkeyMails ثبت نام در وب سایت ها است. اما این یکی کمی متفاوت است زیرا فقط برای اعضای مقیم ایالات متحده در دسترس خواهد بود.

ثبت نام پولی فقط برای ساکنان ایالات متحده در دسترس است

همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید ، اگر در ایالات متحده زندگی نمی کنید ، هرگز از این نوع درآمد استفاده نکنید زیرا منجر به لغو عضویت شما می شود. سپس تمام درآمدهایی را که جمع کرده اید از دست خواهید داد.

بنابراین قبل از کلیک روی آن این را در نظر داشته باشید. اما اگر شما مقیم ایالات متحده هستید ، اساساً منطق این نوع فرصت ها این است ، شما به سادگی باید در یک وب سایت ثبت نام کرده و درخواست های ارائه شده توسط این سایت ها را تکمیل کنید.

به طور معمول ، قبل از دریافت پاداش ارائه شده توسط DonkeyMails ، باید برای مدت مشخصی به انجام درخواست ها ادامه دهید.

بنابراین ، من پیشنهاد می کنم فقط در صورتی که زمان زیادی برای فراغت دارید ، این نوع پیشنهاد را انجام دهید. هدف این نوع پیشنهادات اساساً افزایش ترافیک به سایت آگهی دهنده است .

پاداشی که از این طریق بدست می آورید اساساً درصدی از کارمزدی است که سایت به DonkeyMails پرداخت می کند.

 

گزینه 6 – ارسال کامنت Paid To Review

با مرور سایتها یا صفحات رسانه های اجتماعی می توانید پاداش کسب کنید.

نمونه هایی از صفحات review که در آنها می توانید پاداش های بیشتری دریافت کنید

هنگامی که تمام پیشنهادات موجود برای Paid-To-Review را مشاهده می کنید ، معمولاً مجموعه ای از پیشنهادات را مشاهده می کنید که از شما می خواهند از یک سایت یا صفحه رسانه های اجتماعی دیدن کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستورالعمل ها را دنبال کنید و سپس به چند سوال پاسخ دهید. همچنین از شما خواسته می شود که به آن امتیاز دهید.

به نظر من این یک روش بسیار ساده برای کسب درآمد است.

 

گزینه 7 – زیرمجموعه Referral Program

می توانید دوستان خود را به DonkeyMails ارجاع دهید و کمی درآمد کسب کنید.

از افراد دعوت کنید تا به DonkeyMails بپیوندند و کمیسیون دریافت کنند

ساختار عضوگیری DonkeyMails در 5 سطح است. وقتی فردی را به وب سایت دعوت می کنید ، آن شخص زیرمجموعه مستقیم شما می شود.

اگر آن شخص سپس شخص دیگری را به DonkeyMails ارجاع دهد ، فرد تازه زیرمجموعه سطح 2 شما و غیره و غیره خواهد بود.

تا اینکه در سطح 5 متوقف می شود. سپس می توانید معادل 10٪ درآمد زیرمجموعه مستقیم خود ، 5٪ در سطح 2 ، 3٪ در سطح سوم ، 4٪ در سطح 4 و 1٪ در سطح 5 را به دست آورید.

درصدی که به دست خواهید آورد توسط DonkeyMails پرداخت می شود و تاثیری بر درآمد زیرمجموعه ما نخواهد داشت. درصد کمیسیون بر اساس کل درآمد زیرمجموعه ها بجز آنچه آنها از پیشنهادات ثبت نام بدست میاورند ، تعیین می شود.

به طور کلی ، این روش بدی برای کسب درآمد اضافی نیست. اما ، فقط به این بستگی دارد که آیا زیرمجموعه های شما فعال باقی می مانند یا خیر.

 

گزینه 8 – خر لوتو Donkey Lotto

این به خودی خود فرصتی برای کسب درآمد نیست ، اما من این را در لیست قرار دادم زیرا اگر خوش شانس باشید می توانید مقدار قابل توجهی پول را به دست آورید.

به قرعه کشی DonkeyMails بپیوندید تا شانس برنده شدن جایزه نقدی را داشته باشید

برخی از پیشنهادات و فعالیت ها در DonkeyMails به شما امکان می دهد جدا از مبلغ معمول دریافتی امتیاز کسب کنید.

سپس می توانید از این امتیازها برای پیوستن به لوتو استفاده کنید. می توانید ورودی لوتو را با استفاده از امتیازها (به طور دقیق 250 امتیاز) خریداری کنید.

همچنین  ، شما می توانید با استفاده از درآمدهایی که جمع آوری کرده اید یک ورودی ، خریداری کنید. اگر می خواهید این کار را انجام دهید ، هر ورودی 0.01 دلار هزینه دارد.

هر ورودی به شما این شانس را می دهد تا 25 دلار برنده شوید.

با این حال احتیاط کنید و تمام درآمد خود را صرف این کار نکنید. من به شما توصیه می کنم فقط از امتیازاتی که به دست آورده اید استفاده کنید .

 

چگونه حقوق می گیرید؟

اکنون که می دانید چگونه از DonkeyMails درآمد کسب کنید ، نکته بعدی که باید در مورد آن بدانید نحوه پرداخت درآمد شما است.

این یک عامل بسیار مهم است زیرا می تواند تعیین کند که آیا سایت برای شما مناسب است یا خیر.  تغییرات بزرگی در روشهای پرداخت در فوریه 2020 ایجاد شد.

دیگر نمی توانید درآمد خود را در DonkeyMails.com نقدی دریافت کنید

برای هر پیشنهاد یا فعالیتی که در DonkeyMails انجام می دهید ، هنوز مقدار مشخصی امتیاز دریافت خواهید کرد.

با این حال ، جایی که در گذشته می توانستید درآمد خود را از طریق بیت کوین ، Payeer ، Perfect Money ، SolidTrust Pay برداشت کرده یا آن را با کارتهای هدیه آمازون عوض کنید ، دیگر این امکان پذیر نیست.

اکنون می توانید فقط از درآمد خود برای تبلیغات استفاده کنید. این بدان معناست که دیگر نمی توانید درآمد خود را به صورت کارت نقدی یا کارت هدیه دریافت کنید.

بنابراین فقط در صورت داشتن وب سایت یا موارد مشابهی که می خواهید تبلیغ کنید و می خواهید از DonkeyMails برای این کار استفاده کنید ، مناسب است.

این به نظر من فرصتهای این سایت را به طور جدی محدود می کند. و حتی اگر می خواهید تبلیغ کنید ، باید به این فکر کنید که همه اعضای دیگر نیز تبلیغ کننده خواهند بود و هیچ عضوی وجود ندارد که فقط بخواهد درآمد کسب کند.

این بدان معناست که تبلیغات شما بسیار بی اثر خواهد بود.

 

چگونه می توان به DonkeyMails پیوست؟

اگر بعد از خواندن این بررسی تصمیم به ثبت نام در DonkeyMails گرفتید ، انجام این کار بسیار آسان و سریع است.

فقط روی پیوند زیر کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام منتقل شوید. در کل حدود 1 دقیقه طول خواهد کشید.

اگر نظر ، سوال یا تجربه ای با DonkeyMails دارید ، خوشحال می شوم در نظرات زیر از شما بشنوم.

 

FREE SIGN UP WITH DONKEYMAILS

DonkeyMails.com

 

توجه داشته باشید تمامی پلن های کسب درآمد از طریق اینترنت که در جیمال به شما معرفی می شوند معتبر هستند.

 

در ضمن اگر هنوز کیف پول خود را جهت برداشت درآمد های کسب شده نساخته اید ,از آموزش افتتاح حساب در بانک های بین المللی برای برداشت درآمد دلاری و از آموزش ثبت نام در صرافی ها برای دریافت رمز ارزهای خود استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.