سایت کلیکی PTC, معرفی سایت‌ها

معرفی سایت کلیکی gptplanet – کسب درآمد دلاری آسان

کسب درآمد دلاری آسان

 

GPTPlanet به نظر میرسد یک سایت عالی با فرصتهای خوب درآمدزایی باشد.

اما آیا GPTPlanet واقعاً یک سایت قانونی و عالی برای کسب درآمد است یا کلاهبرداری؟

من خودم به سایت پیوسته ام و آن را آزمایش کرده ام و فوراً فاش میکنم که واقعاً آنچه را که انتظار داشتم ارائه نمی دهد.

این بدان معنا نیست که نمی تواند برای شما ارزش داشته باشد ، اما باید بدانید چه چیزی به دست می آورید.

در این بررسی GPTPlanet ، من تمام جزئیات و نمای داخلی را به شما می دهم تا قبل از تصمیم گیری برای پیوستن یا عدم پیوستن به آن ، دقیقاً بدانید چه چیزی ارائه می دهد.

 

GPTPlanet چیست و سایت چه چیزی را ارائه می دهد؟

وقتی برای اولین بار GPTPlanet را دیدم ، انتظار داشتم که این سایت Get-Paid-To باشد و نظرسنجی های پولی ، پیشنهادات ، کارهای کوچک آنلاین و سایر مواردی را که معمولاً سایتهای GPT انجام می دهند ، ارائه دهد.

این سایت در واقع بیشتر یک سایت کلیکی PTC (پرداخت برای کلیک) است ، جایی که تمرکز بر روی وظایف و نظرسنجی ها نیست ، بلکه بیشتر بر روی سایت های GPT است.

تمرکز در سایتهای PTC معمولاً بیشتر برای جلب کلیک تبلیغات است و همچنین ساختار متفاوتی دارد و رویکرد متفاوتی برای سطوح عضویت و غیره دارد.

به هر حال ، GPTPlanet در واقع یک سایت PTC است ، حتی اگر از نام آن مشخص نباشد.

این قطعاً می تواند راهی برای کسب درآمد بیشتر از طریق اینترنت باشد ، اما بستگی زیادی به سایت دارد. بنابراین بیایید به آنچه GPTPlanet ارائه می دهد بپردازیم ، بنابراین می توانید ببینید آیا برای شما مناسب است یا خیر.

 

گزینه 1 – برای کلیک روی تبلیغات پرداخت می شود

همانطور که قبلاً ذکر شد ، تمرکز اصلی GPTPlanet این است که شما تبلیغات را به عنوان یک سایت کلیکی PTC کلیک کنید.

بنابراین یکی از گزینه های درآمدزایی این است که برای انجام این کار می توانید روی تبلیغات کلیک کنید و حقوق بگیرید.

 

مونه هایی از تبلیغاتی که می توانید برای کسب درآمد روی آنها کلیک کنید.

روش کار این است که شما یکی از تبلیغات زیادی را که در اختیار دارید انتخاب می کنید و روی آن کلیک می کنید. سپس باید در وب سایتی باشید که حدود 10 ثانیه باز می شود ، سپس یک کپچا برای اثبات انسان بودن خود انجام دهید و سپس حقوق دریافت خواهید کرد.

این بسیار آسان است و زیاد طول نمی کشد.

در تصویر بالا می بینید که هر تبلیغ 0.001 دلار دریافت می کنید ، بنابراین برای به دست آوردن پول واقعی به تعداد زیادی کلیک نیاز خواهید داشت. و نمونه های موجود در تصویر بالا حتی برخی از پردرآمدترین تبلیغاتی است که آنها در GPTPlanet دارند.

پاداش های بسیار پایین یکی از دلایل اصلی من است که به ندرت از سایت های PTC استفاده می کنم.

GPTPlanet سایت Eldibux را به من یادآوری می کند که یکی دیگر از سایتهای PTC است که من بررسی کرده ام.

این دو سایت در مقایسه با بسیاری از سایت های دیگر دارای تبلیغات اضافه زیادی هستند.

باز هم ، من از تبلیغات ناراحت نیستم ، اما مشکل GPTPlanet این است که همه جا ظاهر می شوند و حتی گاهی محتوا را پوشش می دهند که حرکت را دشوار می کند.

به نظر من این باعث می شود تجربه کاربر در GPTPlanet بسیار ضعیف باشد.

به هر حال ، اگر بتوانید با آن ادامه دهید(درصورتی که سایت های PTC را به عنوان منبع درآمد بیشتر میپسندید این سایت انتخاب بدی هم نیست) ، مطمئناً سایتی است که برای کلیک کردن پیشنهادات پولی پرداخت می کند. اما چند روش دیگر برای درآمد نیز ارائه می دهد ، همانطور که در زیر توضیح خواهم داد.

 

گزینه 2 – قرعه کشی (GPTGrid)

GPTPlanet دارای قسمتی به نام GPTGrid است. این یک تصویر با یک شبکه است ، که در آن می توانید روی مربعی از تصویر کلیک کنید و سپس شانس برنده شدن را بدست آورید.

 

GPTGrid نوعی قرعه کشی است.

وقتی روی مربع کلیک می کنید ، یک وب سایت باز می شود و شما باید آن را به مدت 5 تا 10 ثانیه تماشا کنید و سپس بلافاصله به شما اطلاع داده می شود که برنده شده اید یا نه.

بنابراین ، به نوعی ، بسیار شبیه به گزینه کلیک برای پرداخت است. با استفاده از شبکه ، شما به طور دقیق نمی دانید که آیا پاداشی دریافت خواهید کرد یا نه.

اگر خوش شانس باشید ، می توانید تا 1 دلار برنده شوید. اما در بیشتر موارد ، هیچ چیز یا پاداشی که بسیار کوچک است برنده خواهید شد.

به عنوان یک عضو استاندارد ، می توانید 10 بار در روز کلیک کنید.

بنابراین بدیهی است که راهی برای درآمدزایی زیاد نیست. حتی اگر واقعاً خوش شانس باشید ، برای به دست آوردن پول واقعی با این روش باید کلیک های زیادی کنید.

 

گزینه 3 – برای ثبت نام (Paid to sign up offers)

همچنین می توانید چند قسسمت برای انجام پیشنهادات پولی در GPTPlanet پیدا کنید.

چندین دیوار پیشنهاد وجود دارد که می توانید پیشنهادات پولی را در آن پیدا کنید ، اما اکثر این پیشنهادات فقط گزینه های اضافی PTC هستند. اما برخی پیشنهادات نیز وجود دارد که در مورد ثبت نام برای آزمایش رایگان ، بارگیری برنامه ها و موارد دیگر است.

با این حال ، GPTPlanet همچنین دارای یک بخش پیشنهادی است که ثبت نام پولی نامیده می شود و در منوی GPTPlanet  قرار دارد که PTSU نام دارد.

این کمی متفاوت از دیوار پیشنهاد معمول است. این مکانی است که افراد سایت های دیگر را تبلیغ می کنند و می توانید از طریق پیوند آنها ثبت نام کنید.

به دست آوردن 0.50 دلار برای ثبت نام در یک سایت از طریق پیوند خاصی ممکن است آسان به نظر برسد ، اما باید توجه داشته باشید که معمولاً شرایط و فعالیت خاصی نیز وجود دارد که باید برای دریافت پاداش انجام دهید.

 

به یاد داشته باشید که شرایط گزینه PTSU را بررسی کنید تا ببینید آیا واقعاً ارزش آن را دارد.

در تصویر بالا می توانید نمونه ای پیشنهاد PTSU در GPTPlanet را مشاهده کنید.

برای ثبت نام از طریق پیوند 0.25 دلار به دست خواهید آورد ، اما تا زمانی که حداقل 3 دلار واریز نکنید ، این پاداش را دریافت نمی کنید. واقعاً معامله بزرگی است ، اینطور نیست؟ :دی

همچنین برای انصاف ، می خواهم بگویم که برای بسیاری از پیشنهادات PTSU نیازی به پرداخت برای دریافت پاداش نیست.

اما کم و بیش همیشه نوعی از الزامات وجود دارد که شما غیر از ثبت نام باید برآورده کنید یا وظیفه ای که باید انجام دهید .

بنابراین از این موضوع آگاه باشید ، اگر فقط برای ثبت نام پولی دریافت نکردید ، تعجب آور نخواهد بود. اطمینان حاصل کنید که شرایط دقیق را بخوانید تا بدانید برای دریافت پاداش چه کارهایی را باید انجام بدهید.

 

گزینه 4 – زیرمجموعه بگیرید (Get referrals)

معمولاً بخش بزرگی از سایت های کلیکی PTC این است که افراد دیگری را به سایت ملحق کنید. این امر در مورد GPTPlanet نیز صادق است.

بسیاری از مردم این ایده را دوست دارند زیرا بدست آوردن پول زیاد فقط با فعالیت شخصی شما دشوار است. با معرفی دیگران می توانید کمیسیون دریافت کنید.

این ممکن است جذاب به نظر برسد ، اما به آسانی قابل تحقق نیست.

برای به دست آوردن پول واقعی معرفی تعداد زیادی زیرمجموعه به GPTPlanet نیاز است زیرا شما با مبلغ کم پاداش ها کمیسیون کمی کسب می کنید و خواهید فهمید که افراد زیادی نیاز دارید تا حتی چند دلار به دست آورید.

GPTPlanet برای سهولت در دریافت زیرمجموعه ، خرید یا اجاره زیرمجموعه را برای شما امکان پذیر می کند.

با این حال ، حتی اگر این راه ساده ای برای کسب درآمد به نظر برسد ، ابتدا باید کمی محاسبه کنید. بنابراین بیایید ببینیم هزینه آن برای شما چقدر است.

 

مثال قیمت برای زیرمجموعه در GPTPlanet – به سلب مسئولیت بالای قیمت توجه کنید.

شما می توانید هر زیرمجموعه را 2 دلار خریداری کنید. اگر تعداد زیادی را خریداری کنید ، می توانید آن را کمی ارزان تر تهیه کنید. در صورت اجاره ، مبلغی معادل 0.75 دلار در هر ماه برای هر ارجاع دریافت می شود.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، GPTPlanet سطح فعالیت زیرمجموعه ای را که اجاره یا خریداری می کنید تضمین نمی کند.

فقط افرادی هستند که بدون ارجاع به سایت ملحق شده اند و اگر خوش شانس باشید آنها فعال خواهند بود. اگر نه ، آنها هیچ کاری انجام نمی دهند و شما هیچ چیز بدست نمی آورید.

به عنوان یک عضو استاندارد ، 10 درصد کمیسیون بر اساس فعالیتی که زیرمجموعه های شما انجام می دهند دریافت خواهید کرد. در صورت ارتقاء حساب (در مورد انواع عضویت در زیر) ، 100 درصد کمیسیون دریافت خواهید کرد.

اما حتی با 100درصد ، این بدان معناست که یک مراجعه کننده خریداری شده باید 2000 بار روی پردرآمدترین تبلیغات کلیک کند تا بتواند هزینه خرید ارجاع شما را پوشش دهد.

این تعداد زیادی کلیک است و مطمئن باشید همه اینقدر کلیک نمی کنند. برخی از مواردی که خریداری می کنید ممکن است به هیچ عنوان کلیک نکنند.

من نمی گویم که با مراجعه به زیرمجموعه خریداری شده یا اجاره ای نمی توان درآمد کسب کرد. من فقط می گویم که قبل از انجام این کار ، باید برخی محاسبات را انجام دهید ، زیرا ممکن است وقتی نگاه دقیق تری انجام دهید چندان جذاب نباشد.

حداقل باید خطرات احتمالی آن را بدانید و آگاه باشید که این راهی سریع برای به دست آوردن پول زیاد آسان نخواهد بود.

همچنین ، توجه داشته باشید که برای به دست آوردن هرگونه درآمد از زیرمجموعه خود ، باید روزانه روی 4 تبلیغ خود کلیک کنید. اگر یک روز را از دست بدهید ، روز بعد هیچ درآمدی دریافت نخواهید کرد.

نکته آخر اینکه اگر زیرمجموعه شما مدتی فعالیت نداشته باشد ، علامت آنها غیرفعال شده و حذف می شوند. اما نکته مهم این است که GPTPlanet هزینه 0.010 دلار برای حذف یک زیرمجموعه غیرفعال دریافت می کند.

بنابراین دریافت زیرمجموعه می تواند خطرناک باشد. حتی اگر آنها را به طور طبیعی و بدون پرداخت دریافت کنید ، این می تواند هزینه ای برای شما در بر داشته باشد.

 

انواع عضویت GPTPlanet

GPTPlanet دارای انواع مختلف عضویت است.

می توانید به صورت رایگان عضو شوید و در صورت تمایل یک عضو رایگان بمانید. با این وجود ، از ساختار کمیسیون GPTPlanet ، می توان دریافت که آنها واقعاً شما را تشویق به ارتقا می کنند.

آنچه با عضویت پولی دریافت می کنید ، کمیسیون بیشتر بر فعالیت زیرمجموعه های شما است.

GPTPlanet دارای چهار نوع عضویت است. هرچه عضویت بالاتر/گرانتری دریافت کنید ، کمیسیون بیشتری از فعالیت زیرمجموعه های خود دریافت خواهید کرد.

 

قیمت عضویت GPTPlanet

 

ممکن است بتوان با آن پول خوبی به دست آورد ، اما واقعاً باید بدانید چه کار می کنید یا در نهایت می توانید مقدار زیادی پول را از دست بدهید.

 

چگونه حقوق می گیرید؟

اگر تصمیم دارید فعالیت خود را در GPTPlanet شروع کنید ، باید بدانید که چگونه حقوق دریافت خواهید کرد.

هر بار که فعالیت می کنید ، دلار دریافت می کنید و بسته به نظر خود می توانید پول را به روش های مختلف دریافت کنید.

 

گزینه های پرداخت در GPTPlanet

به عنوان مثال ، می توانید از طریق Payoneer ، Bitcoin ، Payeer ، Neteller ، Skrill ، Perfect Money و موارد دیگر درآمد دریافت کنید.

بنابراین مطمئناً راه های خوبی برای بیرون آوردن درآمد شما وجود دارد.

آستانه پرداخت فقط 1 دلار است ، که در واقع بخشی از GPTPlanet است که من بیشتر دوست دارم.

 

چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟

به طور کلی ، من واقعاً تحت تأثیر پتانسیل درآمد GPTPlanet قرار نگرفته ام.

بله ، می توانید پول اضافی کسب کنید. و اگر از برخی از پیشنهادات پولی استفاده می کنید ، می تواند راهی برای کسب درآمد اضافی باشد.

اما این مقدار زیادی نیست که بتوانید کسب کنید مگر اینکه مایل به سرمایه گذاری در عضویت پولی باشید و سعی کنید تعداد زیادی زیرمجموعه دریافت کنید.

با این حال ، به نظر من ، این امر با خطرات زیادی همراه است. بنابراین اگر مراقب نباشید ، GPTPlanet می تواند در عوض هزینه ای را برای شما به همراه داشته باشد.

 

آیا می توانید از آن در تلفن همراه استفاده کنید؟
تلفن همراه با وب سایت gptplanet

وقتی به دنبال سیستم عامل های پاداش آنلاین هستم ، همیشه به این فکر می کنم که استفاده از آن در تلفن همراه نیز چقدر آسان است.

سایت هایی که می توانند در موبایل استفاده شوند ، به آسانی می توانند هر زمان که با برنامه شما مطابقت داشته باشد از طریق آن ها درآمد کسب کنید.

همچنین ، در این زمینه ، GPTPlanet چندان کاربر پسند نیست.

یکی از دلایل این امر تبلیغات زیادی است که هنگام ورود به GPTPlanet ظاهر می شود. وقتی از آن در دسکتاپ استفاده می کنید ، مزاحم هستند زیرا گاهی اوقات محتوا را پوشش می دهند. اما در تلفن همراه ، وضعیت بدتر می شود زیرا تبلیغات مسیریابی را بسیار دشوار می کند.

بنابراین اگر تصمیم دارید به GPTPlanet بپیوندید ، به نظر من ، بهتر است از آن در دسکتاپ استفاده کنید.

 

چه کسی می تواند به GPTPlanet بپیوندد؟

یک نکته خوب در مورد GPTPlanet این است که می توانید بدون توجه به محل زندگی خود به این گروه بپیوندید و اکثر روش های درآمدزایی در سراسر جهان در دسترس شما خواهد بود. (این گزینه برای افراد ساکن ایران که توسط بسیاری از سایت های پاداش آنلاین تحریم هستند مناسب است)

 

آیا می توانید پشتیبانی دریافت کنید؟

اگر به GPTPlanet ملحق می شوید و نیاز به کمک دارید ، دو گزینه دارید.

یک تالار گفتگو با پاسخ های زیادی وجود دارد ، و ممکن است بتوانید از آنجا کمک بگیرید.

اگر به کمک شخصی بیشتری نیاز دارید ، یک گزینه پشتیبانی در منوی اصلی وجود دارد که می توانید تیکت ارسال کنید.

 

نتیجه گیری

GPTPlanet یک سایت قانونی است زیرا می توانید در سایت درآمد کسب کنید و روشهای پرداخت قانونی را ارائه می دهد.

با این حال ، این بدان معنا نیست که ارزش وقت شما را خواهد داشت ، و همانطور که احتمالاً از خواندن این بررسی حدس زده اید ، من واقعاً فکر نمی کنم ارزشش را داشته باشد.

اما بگذارید با جمع بندی جوانب مثبت و منفی سایت به پایان برسانیم تا بتوانید مروری بهتر داشته باشید و خودتان قضاوت کنید.

 

مزایا :

عضویت رایگان
در سراسر جهان موجود است

 

معایب :

پاداش بسیار کم
هزینه حذف زیرمجموعه غیر فعال

 

مزیت سایت این است که بدون توجه به مکانی که در آن زندگی می کنید ، می توانید مقداری پول اضافی در GPTPlanet کسب کنید اما پاداش ها بسیار ناچیز است و برای به دست آوردن پول واقعی باید در عضویت پولی سرمایه گذاری کنید.

علاوه بر این ، قابلیت استفاده برای موبایل بهینه نشده است و تبلیغات اغلب محتوا را پوشش می دهند که حرکت را حتی سخت تر می کند.

 

چگونه می توان به GPTPlanet پیوست؟

 

اگر بعد از خواندن این بررسی تصمیم به ثبت نام در GPTPlanet گرفتید ، انجام این کار بسیار آسان و سریع است.

فقط روی پیوند زیر کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام منتقل شوید. در کل حدود 1 دقیقه طول خواهد کشید.

اگر نظر ، سوال یا تجربه ای در مورد GPTPlanet دارید ، خوشحال می شوم در کامنت های زیر نظر شما را بشنوم.

 

FREE SIGN UP WITH GPTPLANET

سایت کلیکی خارجی

 

توجه داشته باشید تمامی پلن های کسب درآمد از طریق اینترنت که در جیمال به شما معرفی می شوند معتبر هستند.

 

در ضمن اگر هنوز کیف پول خود را جهت برداشت درآمد های کسب شده نساخته اید ,از آموزش افتتاح حساب در بانک های بین المللی برای برداشت درآمد دلاری و از آموزش ثبت نام در صرافی ها برای دریافت بیت کوین های خود استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.