سایت کلیکی PTC, معرفی سایت‌ها

معرفی سایت کلیکی Ojooo WAD – کسب درآمد با تماشای ویدیو

سایت کلیکی خارجی

 

Ojooo WAD یک وب سایت کلیکی (PTC) است که ظاهراً برای تکمیل پیشنهادات خود به شما پول واقعی می پردازد.

اما آیا Ojooo WAD قانونی است یا یک سایت کلاهبرداری ؟

اجازه دهید من بلافاصله به شما بگویم که بله ، این یک سایت معتبر کلیکی PTC است. اما این بدان معنا نیست که لزوما ارزش آن را خواهد داشت.

با خواندن این بررسی Ojooo WAD ، می توانید تعیین کنید که آیا واقعاً سایت خوبی برای عضویت است یا فقط اتلاف وقت است.

به این ترتیب ، اگر تصمیم به عضویت داشته باشید ، دقیقاً می دانید چه انتظاری دارید. و اجازه دهید بلافاصله فاش کنم که برخی از جزئیات مهم وجود دارد که باید قبل از عضویت از آن ها مطلع شوید.

 

Ojooo WAD چیست و چه چیزی ارائه می دهد؟

همانطور که در بالا ذکر شد ، Ojooo WAD یک سایت کلیکی PTC است که برای تکمیل پیشنهادات خود به شما پاداش می دهد.

در ابتدا ، Ojooo WAD شرکتی بود که ارائه دهنده برنامه های ارتباطی بود. آنها شروع به توسعه در زمینه سئو و تجارت الکترونیک کردند و در نهایت سایت PTC خود را راه اندازی کردند ، این همان سایتی است که ما در حال بررسی آن هستیم.

این شرکت در آلمان مستقر است و دارای وب سایت Ojooo است که تبلیغ کنندگان می توانند با آنها تماس بگیرند.

این سایت کسب درآمد اگرچه WAD نامیده می شود (که مخفف تماشای تبلیغات است) اما راه های دیگری نیز برای کسب درآمد دارد.

روش های مختلفی برای کسب درآمد از Ojooo WAD وجود دارد. بیایید با این روش ها بیشتر آشنا شویم.

 

گزینه 1 – مشاهده تبلیغات

بیشتر درآمد شما در wad.ojooo عمدتا از تماشای تبلیغات به دست می آید همانطور که از نام سایت نیز پیداست.

پس از اتمام مراحل ثبت نام ، اکنون می توانید وارد قسمت داشبورد اعضا شوید.

پس از ورود به داشبورد ، فقط روی پیوند Paid To Click Ads در بالا کلیک کنید.

 

کسب درآمد از مشاهده تبلیغ

با ورود به داشبورد می توانید همه آگهی های موجود را مشاهده کنید

به صفحه ای هدایت می شوید که در آن می توانید همه تبلیغات پولی که می توانید تماشا کنید را بیابید.

همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید ، مدت زمان تماشای آگهی و همچنین پاداشی که برای تماشای آن تبلیغ دریافت میکنید را خواهید دید.

اکثر تبلیغات را باید 5 ثانیه تماشا کنید ، در حالی که برخی دیگر طولانی تر هستند. پاداشی که برای تماشای تبلیغات دریافت خواهید کرد بیشتر به مدت زمان تبلیغ بستگی دارد. بدیهی است که هرچه تبلیغ طولانی تر باشد ، پاداش بیشتری نیز وجود دارد.

با این حال ، حتی پردرآمدترین تبلیغات نیز چیز زیادی به شما نمی دهد ، بنابراین برای به دست آوردن پول واقعی کلیک زیادی لازم است ، اما در مورد پتانسیل کامل درآمد بعداً بیشتر خواهد شد.

 

گزینه 2 – پیشنهادات پولی (Paid Offers)

راه دیگر برای دریافت پاداش از Ojooo WAD تکمیل پیشنهادات پولی آنها است.

 

سایت پیشنهاد پولی

انواع مختلفی از پیشنهادات پولی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید

در حال حاضر همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید ، پیشنهادات آنها در واقع در گروه های مختلف طبقه بندی می شوند .

در اینجا فرض این است که قبل از دریافت پاداش ، باید پیشنهاد را تکمیل کنید. پیشنهادات شامل مشاهده وب سایت های سایر اعضا ، پاسخگویی به آزمونها ، ثبت نام در یک وب سایت و بازی در مینی بازی های آنلاین خواهد بود.

پاداشی که از این نوع روش کسب درآمد دریافت خواهید کرد متفاوت خواهد بود. به جای کسب درآمد واقعی مانند تماشای تبلیغات ویدیویی ، در عوض امتیاز دریافت خواهید کرد.

امتیازاتی که به دست می آورید می تواند به پول واقعی تبدیل شود ، که در بخش های مختلف این بررسی مورد بحث قرار می گیرد.

فقط در این قسمت به دقت نگاه کنید – برخی از پیشنهادات می توانند عالی و راهی عالی برای کسب درآمد اضافی باشند ، اما برخی دیگر واقعاً ارزش آن را ندارند.

اما اگر حوصله داشته باشید که پیشنهادات را فیلتر کرده و پیشنهادات خوب را بیابید ، برخی از آنها ارزش بررسی را دارند.

 

گزینه 3 – نظرسنجی های پولی (Paid Surveys)

به طور معمول ، در سایت های نظرسنجی ، یک نظرسنجی از سایتی که در آن ثبت نام کرده اید دریافت خواهید کرد. سپس می توانید به آن نظرسنجی پاسخ دهید و پاداش را دریافت کنید.

اما Ojooo WAD ، کمی متفاوت است.

 

نظرسنجی هایی که می توانید انجام دهید از سایت های نظرسنجی که در Ojooo WAD تبلیغ شده اند ، می آید

نظرسنجی های پولی که می توانید انجام دهید در واقع متعلق به خود سایت نیستند. در عوض ، از وب سایت های دیگر که با Ojooo WAD همکاری کرده اند می آید.

آنها فقط به عنوان یک روتر نظرسنجی عمل می کنند تا شما را به سایتهایی هدایت کنند که در واقع نظرسنجی های پولی را ارائه می دهند.

طبق تجربه من ، پاداشهایی که از انجام این نظرسنجی های پولی دریافت می کنید در مقایسه با پاداش واقعی که هنگام عضویت در سایتهای نظرسنجی واقعی دریافت می کنید ، کمی کاهش می یابد.

بنابراین ، ممکن است ایده خوبی نباشد که زمان زیادی را صرف انجام این نظرسنجی های پولی کنید ، زیرا تکمیل آنها کمی زمان می برد.

نکته ای که در مورد پیشنهادات نظرسنجی پولی باید توجه کنید این است که آنها بخش خاص در داشبورد ندارند. با سایر پیشنهادات موجود ترکیب می شوند که چندان مناسب نیست ، بنابراین برای پیدا کردن آنها باید روی آنها کلیک کنید.

 

گزینه 4 – مسابقه (Ojooo Grid)

Ojooo Grid نوعی از مسابقه است که در آن شما می توانید با انتخاب یک شبکه در عکس ، برنده جایزه شوید.

این در واقع یک فرم رایج مسابقه در سایت های کلیکی PTC مانند GPTPlanet و موارد دیگر است.

 

کسب درامد از مسابقه

روزانه 10 شانس برای بازکردن شبکه ها خواهید داشت

روش کار با Ojooo WAD به این صورت است که روزانه 10 بار تلاش می کنید تا شبکه حاوی جایزه را پیدا کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی شبکه موردنظر خود کلیک کرده و تبلیغ را مشاهده کنید تا زمانی که به پایان برسد.

پس از اتمام آگهی ، شبکه باز می شود و آنچه در داخل آن است نشان می دهد. در صورت انتخاب شبکه ای که دارای جایزه باشد ، بیشترین پاداش از 0.50 دلار تا 1.00 دلار متغیر است.

همانطور که ملاحظه می کنید ، این مقدار زیاد نیست ، زیرا با توجه به اینکه همه چیز به شانس تکیه می کند بسیار ناخوشایند است و شما باید بسیار خوش شانس باشید تا یکی از بالاترین پاداش ها را دریافت کنید.

اگر تمام شانس مجاز خود را به کار برده اید ، این امکان را دارید که شانس بیشتری برای باز کردن شبکه ها خریداری کنید.

 

خرید شانس

همچنین می توانید شانس های بیشتری برای باز کردن شبکه ها خریداری کنید

به اعتقاد من ، این هدف مسابقه است. از آنجا که می توانید با استفاده از پولی که از سایت بدست آورده اید شانس بخرید ، در واقع به جای افزایش درآمد شما ، باعث کاهش درآمد کل شما می شود.

پیشنهاد می کنم موجودی پاداش خود را در این مسابقه خرج نکنید زیرا تعداد تلاش ها هر روز تجدید می شود.

 

گزینه 5 – پازل

تکمیل معماها نوع دیگری از مسابقه است که می توانید در Ojooo WAD شرکت کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که تبلیغات را کلیک کرده و مشاهده کنید. برخی از تبلیغات حاوی قطعه ای از پازل خواهند بود.

به سادگی بر روی قطعه پازل کلیک کنید تا آن را برای خود کنید. پس از تکمیل قطعات پازل ، پس از آن واجد شرایط خواهید بود که برای قرعه کشی جایزه یک مورد خاص شرکت کنید.

به طور معمول ، پازل عکسی است که باید تکمیل کنید. در بخش پازل داشبورد ، همه معماهای موجود و تعداد قطعات برای تکمیل آن را مشاهده خواهید کرد. پس از تکمیل پازل ، معادل مجوز یک بار ورود به قرعه کشی جایزه دریافت خواهید کرد.

این یک مسابقه بسیار ساده است که حول تماشای تبلیغات می چرخد. اما باید توجه داشته باشید که در همه آگهی ها قطعاتی از پازل وجود نخواهد داشت ، اما گاهی اوقات در تبلیغات تصادفی نیز وجود دارد.

بنابراین باید صبر زیادی داشته باشید که بتوانید به اندازه کافی برای شرکت در قرعه کشی جایزه پیدا کنید.

 

گزینه 6 – زیرمجموعه (Referral Program)

Ojooo WAD در واقع راه دیگری برای شما برای کسب درآمد دارد و  آن از طریق جذب زیرمجموعه است که می توانید با دعوت از افراد دیگر برای پیوستن به سایت درآمد کسب کنید.

نحوه ساختار برنامه ارجاع آنها این است که شما با کلیک هایی که زیرمجموعه شما انجام می دهد ، کمیسیون دریافت می کنید.

شما در واقع دو نوع زیرمجموعه دارید. نوع اول زیرمجموعه مستقیم است. اینها افرادی هستند که روی پیوند ارجاع شما کلیک کرده و به عنوان عضو ثبت نام کرده اند.

نوع دیگر زیرمجموعه اجاره ای است. بله شما آن را درست خواندید. در واقع می توانید یک زیرمجموعه را برای یک ماه اجاره کنید. پاداش ها دقیقاً مانند یک زیرمجموعه مستقیم عمل می کنند.

اگرچه هنوز مطمئن نیستم که آیا زیرمجموعه اجاره ای از نظر تعداد کلیک در مقایسه با زیرمجموعه مستقیم بهتر عمل می کند یا خیر. از نظر تئوری ، چون شما هزینه آن را پرداخته اید ، باید باشد. اما من نمی توانم آن را تأیید یا تکذیب کنم زیرا اطلاعاتی از این موضوع در وب سایت آنها در دسترس نیست.

با این حال ، طبق بخش سوالات متداول Ojoo WAD ، آنها فقط زیرمجموعه هایی را که حداقل 5 روز فعال بوده و حداقل 20 تبلیغ را کلیک کرده اند ، اجاره می دهند.

این تضمین بهتری نسبت به بسیاری از سایت های کلیکی PTC دیگر است که در آنها هیچ تضمینی وجود ندارد که مراجع اجاره ای یا خریداری شده شما تا به حال فعال بوده است.

با این حال ، شما باید با دقت محاسبه کنید زیرا حتی اگر قیمت زیرمجموعه اجاره ای تنها 0.2 دلار در هر 30 روز باشد ، آنها باید برای شما بسیار پسندیده فعالیت کنند تا پول پرداختی شما جبران شود.

بنابراین اگر تصمیم دارید از این گزینه استفاده کید ، من شروع با یک آزمایش کوچک را به پیشنهاد می کنم زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد زیرمجموعه که اجاره می کنید فعال باشد.

همچنین مسابقات زیرمجموعه گیری وجود دارد که می توانید در آنها شرکت کنید. پیش فرض این مسابقات این است که هرچه تعداد افراد بیشتری از طریق پیوند ارجاع شما ثبت نام کنند ، امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد.

 

چگونه حقوق می گیرید؟

در شرایط خدمات Ojoo WAD آمده است که لیست سیستم عامل های پرداخت موجود را می توان در وب سایت یافت ، اما من آن را در هیچ کجا از سایت یا حتی داشبورد اعضا پیدا نمی کنم.

من موفق به یافتن بخشی به نام “cash out funds” شدم ، اما ابتدا باید برخی از اطلاعات شخصی مانند آدرس و شماره تلفن خود را پر کنید.

پس از آن ، شما هنوز نمی توانید چیزی را در این بخش مشاهده کنید زیرا قبل از مشاهده جزئیات گزینه های پرداخت ، باید حداقل روی 100 تبلیغ کلیک کنید.

به نظر من ، اطلاعاتی از این قبیل باید برای اعضا و به ویژه افراد غیر عضو به راحتی در دسترس باشد. اینکه بدانید چگونه می توانید پاداش هایی را که به دست آورده اید دریافت کنید ، در واقع یک نقطه جذب بسیار خوب برای سایت پاداشی مانند این است.

بنابراین من تحقیقات بیشتری انجام دادم. و در واقع می توانید از طریق PayPal و Payza درخواست پرداخت کنید. فقط هنگام برداشت وجوه باید اطلاعات حساب خود را ارائه دهید.

توجه داشته باشید که حداقل مبلغی که می توانید از Ojooo WAD برداشت کنید 2 دلار است. این برای اولین برداشت شما است. برداشت های بعدی مستلزم این است که موجودی شما به 6 دلار برسد.

آنها ارتقاء عضویت را ارائه می دهند (که بعداً در مورد آن صحبت خواهم کرد) که به شما این امکان را می دهد حتی اگر فقط 2 دلار در حساب خود داشته باشید پول نقد دریافت کنید.

به نظر من ، امکان پرداخت پول از طریق PayPal یا Payza دریافت درآمد کسب شده را برای شما بسیار راحت تر می کند.

تنها نگرانی من این است که من بازخوردهای زیادی از اعضا خوانده ام مبنی بر اینکه پرداخت همیشه به تأخیر می افتد و تقریباً همیشه از تضمینی که در وب سایت خود ارائه کرده اند ، یعنی دریافت پرداختها طی 7 روز ، فراتر می رود.

 

چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟

به طور کلی از نظر درآمد ، نمی توانید انتظار زیادی از سایت های کلیکی PTC داشته باشید.

همانطور که ممکن است متوجه شده باشید ، پاداشهایی که از کلیک و تماشای تبلیغات ویدئویی به دست می آورید بسیار ناچیز است و شما در واقع باید قبل از اینکه بتوانید یک دلار به دست آورید ، تعداد زیادی تبلیغ تماشا کنید. ( با توجه به قیمت دلار در ایران برای افرادی که وقت آزاد زیادی دارند می تواند مناسب باشد)

آنها این الزام را دارند که باید قبل از کسب درآمد از زیرمجموعه ها ، روی تعداد مشخصی از تبلیغات کلیک کنید. اگر یک روز تبلیغی مشاهده نکنید ، این بدان معناست که در آن روز هیچ درآمدی از زیرمجموعه های خود در آن روز نخواهید داشت.

 

شما می توانید برای ارتقاء عضویت Ojoo WAD خود هزینه کنید – اما لزوما ارزش آن را ندارد

نکته خوب این است که شما می توانید ارتقا را با استفاده از پاداشهایی که جمع کرده اید خریداری کنید. اگر این مقدار کافی نیست ، می توانید از طریق کارت اعتباری هزینه ارتقا را پرداخت کنید.

هر سطح از عضویت پاداش متفاوتی دارد (به عکس بالا مراجعه کنید). اما اساساً هرچه قیمت ارتقاء شما گران تر باشد ، پاداش بیشتری دریافت می کنید.

من فکر نمی کنم که برای دریافت پاداش بیشتر پول خرج کنم. دلیل حضور شما در این سایت این است که در واقع کمی درآمد کسب کنید.

در حال حاضر برای دریافت پول بیشتر ، باید مقداری پول نقد جمع آوری کنید ، که در واقع هدف ثبت نام شما در سایت را از بین می برد.

به نظر من ، راه های زیادی وجود دارد که بدون نیاز به صرف هزینه ، کمی درآمد کسب کنید.

 

آیا می توانید از آن در تلفن همراه استفاده کنید؟

پیوندی در وب سایت آنها وجود دارد که می گوید می توانید برنامه Ojooo را برای Android یا iOS بارگیری کنید.

در واقع می توانید برنامه Ojooo را بارگیری کنید.

 

برنامه Ojooo برای wad.ojoo گیج کننده است

مشکل این است که این برنامه برای پلت فرم WAD آنها نیست. در واقع این برنامه ارتباطات آنها است. بنابراین بارگیری آن بسیار بی فایده خواهد بود زیرا نمی توانید بر روی پیشنهادات و وظایف خود کار کنید.

به نظر من پیوند دادن به برنامه ای که واقعاً برنامه Ojoo WAD نیست ، منطقی نیست و نمونه دیگری از میزان پایین بودن قابلیت استفاده این سایت کلیکی PTC است.

با این وجود ، می توانید با استفاده از مرورگر تلفن همراه وارد سایت شوید. و حداقل ، نسخه موبایل سایت آنها برای استفاده از تلفن همراه بهینه شده است.

به این ترتیب ، همچنان می توانید محتوا را بدون نیاز به حرکت به چپ و راست مشاهده کنید.

 

چه کسی می تواند به Ojooo WAD بپیوندد؟

ویژگی خوب Ojooo WAD این است که هرکسی می تواند به این پلتفرم بپیوندد. (این گزینه برای افراد ساکن ایران که توسط بسیاری از سایت های پاداش آنلاین تحریم هستند مناسب است)

در سایت آنها هیچ اشاره ای به شرایط سنی برای ثبت نام نشده است. در صورت وجود ، مطمئناً اطلاعات در وب سایت آنها در دسترس نیست.

 

برای ثبت نام در سایت می توانید از حساب فیس بوک یا گوگل خود استفاده کنید

در حین ثبت نام ، فقط باید فرم نشان داده شده در عکس بالا را کامل کنید. با این حال ، می توانید با استفاده از حساب فیس بوک یا گوگل خود ثبت نام کنید ، که به نظر من ، گزینه مناسب تری است.

همچنین باید مطمئن شوید نامی که در پروفایل خود وارد می کنید نام واقعی شماست و نه نام مستعار .

این تعداد کاربر مجاز ، آدرس و نام را محدود می کند. به علاوه ، تنها یک حساب را می توان در یک آدرس IP ثبت کرد.

به عنوان مثال ، شما قبلاً با استفاده از اینترنت خود در خانه در سایت ثبت نام کرده اید. اگر برادر شما تصمیم بگیرد که به وب سایت بپیوندد و با استفاده از لپ تاپ خود که به همان شبکه اینترنت شما متصل است ثبت نام کند ، نمی تواند ثبت نام کند.

اگر او تصمیم گرفت با استفاده از اتصال داده تلفن همراه خود ثبت نام کند ، می تواند این کار را انجام دهد. دلیل این امر این است که تلفن همراه دارای آدرس IP متفاوتی است زیرا از شبکه دیگری استفاده می کند.

فقط توجه داشته باشید که اگر به مدت 30 روز فعال نباشید ، حساب شما به طور موقت معلق می شود.

 

رفع تعلیق حساب

اگر بیش از 30 روز غیر فعال باشید حساب شما بسته می شود

و بعد از 60 روز به طور کامل بسته می شود و تمام درآمد خود را از دست می دهید.

اگر حساب شما به دلیل عدم فعالیت غیرفعال شده است ، به سادگی و فقط با کلیک روی چند دکمه می توانید دوباره آن را بازگردانید. اما شما تمام درآمد ، آمار ، زیرمجموعه و غیره خود را از دست خواهید داد.

متوجه هستم که آنها حسابهای غیرفعال را غیرفعال می کنند. اما به نظر من انجام این کار به سرعت و بدون ارسال یک ایمیل برای هشدار در مورد آن منطقی نیست. (من می دانم که حسابم بسته شده است و هرگز ایمیلی دریافت نکرده ام).

 

آیا می توانید پشتیبانی دریافت کنید؟

متأسفانه ، تنها نوع پشتیبانی که Ojooo WAD در بستر WAD خود ارائه می دهد ، از طریق بخش پرسش های متداول و همچنین بخش انجمن است.

اگر می خواهید با آنها تماس بگیرید ، باید به وب سایت اصلی آنها بروید و فرم تماس ارائه شده را پر کنید.

 

در صورت نیاز به صحبت با آنها ، می توانید از این فرم تماس موجود در وب سایت اصلی آنها استفاده کنید

به یاد داشته باشید ، وقتی در wad.ojooo هستید نمی توانید به این فرم تماس دسترسی داشته باشید. برای دسترسی به فرم تماس با آنها ، باید به وب سایت اصلی آنها بروید.

در صورت نیاز به صحبت تلفنی با آنها ، شماره تلفن آنها را نشان می دهد.

من سعی کردم راه دیگری برای ارتباط با آنها جستجو کنم ، بنابراین سریع نگاهی به صفحه فیس بوک آنها انداختم. چند پست جدید وجود دارد ، اما هیچ راهی برای ارسال پیام به آنها وجود ندارد زیرا ویژگی پیام صفحه غیرفعال است.

بنابراین به نظر می رسد که شما فقط به گزینه هایی که در بالا ارائه شده است محدود هستید. به نظر من ، برای شرکتی که به عنوان یک برنامه ارتباطی شروع به کار کرده است ، دسترسی به آنها بسیار دشوار است.

اگرچه بخش سوالات متداول اطلاعات زیادی دارد ، اما ساختار آن ضعیف است و یافتن اطلاعات مناسب دشوار است و هنوز اطلاعات مهمی وجود دارد که آنها در آنجا ارائه نمی دهند.

بنابراین به طور کلی ، به نظر من پشتیبانی Ojoo WAD باید بهبود یابد.

 

نتبجه گیری

Ojooo WAD یک سایت کلیکی PTC قانونی است. این سایت برای تماشای تبلیغات و تکمیل پیشنهادات به شما پاداش می دهد. اما معایب بزرگی نیز دارد.

بنابراین ، برای تصمیم گیری در مورد پیوستن به وب سایت یا عدم عضویت در آن ، اجازه دهید این بررسی را با خلاصه ای از مزایا و معایب آن به پایان برسانیم.

مزایا :

آستانه پرداخت پایین
پرداخت از طریق PayPal در دسترس است
چندین روش برای کسب درآمد ارائه می دهد

معایب:

پاداش کم
گزینه های پشتیبانی محدود
بازخورد زیادی در مورد تأخیر در پرداخت وجود دارد

 

چگونه می توان به Ojooo WAD پیوست؟

اگر بعد از خواندن این بررسی تصمیم به ثبت نام در Ojooo WAD گرفتید ، انجام این کار بسیار آسان و سریع است.

فقط روی پیوند زیر کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام منتقل شوید. در کل حدود 1 دقیقه طول خواهد کشید.

اگر نظر ، سوال یا تجربه ای در مورد Ojooo WAD دارید ، خوشحال می شوم در نظرات زیر نظر شما را بشنوم.

 

FREE SIGN UP WITH OJOOO WAD

کسب درآمد دلاری و بیت کوین

 

توجه داشته باشید تمامی پلن های کسب درآمد از طریق اینترنت که در جیمال به شما معرفی می شوند معتبر هستند.

 

در ضمن اگر هنوز کیف پول خود را جهت برداشت درآمد های کسب شده نساخته اید ,از آموزش افتتاح حساب در بانک های بین المللی برای برداشت درآمد دلاری و از آموزش ثبت نام در صرافی ها برای دریافت بیت کوین های خود استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.