سایت کلیکی PTC, معرفی سایت‌ها

معرفی argonclick سایت کلیکی با پرداخت بیت کوین

سایت کلیکی بیت کوین

 

ArgonClick وب سایتی است که ادعا می کند فقط با مشاهده تبلیغات می توانید پول دریافت کنید. به نظر می رسد یک راه بسیار آسان برای کسب درآمد است ، درست است؟

بنابراین ، بیایید ببینیم آیا ArgonClick واقعاً ارزشش را دارد یا نه.

با کمک این بررسی ArgonClick ، ما بررسی می کنیم که آیا این سایت واقعاً قانونی است یا فقط یک کلاهبرداری دیگر است.

و اگر قانونی است ، ما ارزیابی می کنیم که آیا واقعاً ارزش وقت گذاشتن را دارد یا خیر. بنابراین ، بیایید این بررسی را شروع کنیم .

 

ArgonClick چیست و چه چیزی ارائه می دهد؟

ArgonClick یک سایت کلیکی PTC (پرداخت به کلیک) است که صرفاً برای مشاهده تبلیغات به شما پاداش می دهد. و بله ، این در واقع یک وب سایت قانونی است زیرا واقعاً برای مشاهده تبلیغات به شما پول می دهد.

در حال حاضر ، قبل از اینکه در مورد این سایت صحبت کنیم ، توصیه می کنم اگر این اولین بار است که در مورد چنین سایتی می شنوید ، پست راهنمای نهایی سایت های کلیکی PTC را بررسی کنید.

این مقاله به شما کمک می کند تا نحوه عملکرد این سایت را بطور کلی درک کنید. اما برای درک روشنی از نحوه کسب درآمد از ArgonClick ، ابتدا باید فرصتهای درآمدزایی را که ارائه می دهد بررسی کنیم. به این ترتیب ، می توانید تصور کنید که چقدر می توانید از آن درآمد کسب کنید.

 

گزینه 1 – تبلیغات پولی

اصلی ترین فرصت درآمد این سایت از طریق تبلیغات پولی آنها است. ایده واقعا ساده ای است. شما باید یک تبلیغ را برای چند ثانیه مشاهده کنید. پس از انجام این کار ، پاداش وعده داده شده را دریافت خواهید کرد.

کسب درآمد با تماشا آگهی

اصلی ترین فرصت کسب درآمد این سایت مشاهده تبلیغات پولی است

برای شروع مشاهده تبلیغات ، فقط باید وارد سایت شوید و روی لینک “View Ads” در سمت چپ داشبورد کلیک کنید. سپس چیزی مشابه عکس نشان داده شده در بالا را مشاهده خواهید کرد. فقط روی هر آگهی کلیک کنید تا یک برگه مرورگر جدید باز شود.

در پایین یک تایمر خواهید دید. پس از اتمام تایمر ، کپچا را نمایش می دهد که باید حل کنید. captcha از شما می خواهد که یک مسئله جمع یا تفریق را حل کنید ، که بسیار آسان است.

هنگامی که captcha را حل کردید ، پیامی نشان می دهد که پاداش را به دست آورده اید. هنگامی که ظاهر می شود ، می توانید پنجره را ببندید و به لیست تبلیغات پولی برگردید و آگهی دیگری را مشاهده کنید.

این تکرار می شود تا هیچ تبلیغی برای مشاهده باقی نماند. در مقایسه با بسیاری از سایت های کلیکی دیگر ، ArgonClick تبلیغات زیادی ندارد. بنابراین ، به احتمال زیاد در چند دقیقه تبلیغات شما تمام می شود .

 

گزینه 2 – پاداش روزانه

یک بار در روز ، می توانید از ArgonClick پاداش دریافت کنید. کافی است وارد سایت شوید و روی پیوند “Daily Bonus” در سمت چپ داشبورد کلیک کنید.

 

پاداش روزانه

هر روز یکبار می توانید یک پاداش تصادفی دریافت کنید. فقط روی یک بنر کلیک کنید و آگهی را مشاهده کنید

سپس چیزی مشابه عکس بالا مشاهده خواهید کرد. برای دریافت پاداش ، فقط باید روی بنرهای ذکر شده کلیک کنید. این یک برگه مرورگر جدید باز می کند که تبلیغات را نمایش می دهد. پس از بارگذاری کامل آگهی ، می توانید به صفحه پاداش روزانه بازگردید و روی دکمه “Get Bonus” کلیک کنید.

پاداش دریافتی را به شما نشان می دهد. تعدادی تصادفی سکه (ارز مورد استفاده سایت) بین 1 تا 60 دریافت خواهید کرد.

 

گزینه 3 – زیرمجموعه

در نهایت ، می توانید با معرفی افراد به سایت درآمد کسب کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از افراد برای پیوستن به سایت با استفاده از لینک اختصاصی خود دعوت کنید. همچنین می توانید بنر اختصاصی خود را در وب سایتتان جاسازی کنید (در صورت وجود).

زیرمجموعه

با دعوت از افراد دیگر برای پیوستن به سایت ، پاداش های بیشتری دریافت خواهید کرد

هنگامی که شخص روی لینک شما کلیک کرده و ثبت نام می کند ، به طور خودکار به زیرمجموعه شما تبدیل می شود. شما می توانید اعضا و تبلیغ کنندگان احتمالی را برای پیوستن به سایت دعوت کنید. ارجاع تبلیغ کنندگان می تواند بیشترین پاداش را به شما بدهد.

هنگامی که تبلیغ کننده شما طرح تبلیغاتی را در وب سایت خریداری می کند ، 10 درصد کمیسیون دریافت خواهید کرد. همچنین وقتی مبلغی را به حساب خود اضافه کند ، 5 درصد کمیسیون دریافت خواهید کرد. بله ، اعضا می توانند وجوهی را به حساب خود اضافه کنند.

از این وجوه می توان برای خرید طرح های تبلیغاتی استفاده کرد. این گزینه هم برای تبلیغ کنندگان و هم برای اعضای عادی در دسترس است.

به نظر من ، برنامه عضوگیری آنها واقعا سودآور نیست. دریافت زیرمجموعه فعال به اندازه کافی سخت است و پیوستن تبلیغ کنندگان به این نوع سایت ها حتی سخت تر است زیرا ترافیک این نوع سایت ها واقعاً ارزش چندانی ندارد.

مطمئناً افراد زیادی آگهی شما را مشاهده خواهند کرد ، اما این واقعاً منجر به فروش نمی شوند ، زیرا افرادی که تبلیغات را مشاهده می کنند فقط برای دریافت پاداش از سایت شما دیدن می کنند. آنها واقعاً به آنچه می بینند علاقه ندارند.

شخصا ، این پلتفرمی نیست که من برای تبلیغات از آن استفاده کنم .

 

چگونه حقوق می گیرید؟

هر آگهی ای که مشاهده می کنید تعداد معینی سکه برای شما به همراه خواهد داشت که به موجودی حساب شما واریز می شود. در مورد پاداش روزانه آنها ، سکه هایی که دریافت می کنید به موجودی خرید شما واریز می شود. می توانید از این مبغ برای خرید طرح های تبلیغاتی در سایت استفاده کنید.

بنابراین ، درآمدی که از پاداش روزانه به دست می آورید در واقع چیزی نیست که بتوانید برداشت کنید. اما شما ، می توانید موجودی حساب خود را از طریق “Exchanger” به موجودی خرید خود تبدیل کنید. حداقل سکه ای که می توانید تعویض کنید 100 عدد است.

دریافت حقوق

درآمد خود را از طریق Payeer یا Perfect Money برداشت کنید. همچنین از طریق FaucetPay به رمز ارز تبدیل کنید

موجودی عادی حساب خود را می توانید به چندین روش مختلف برداشت کنید. می توانید آن را از طریق Payeer یا Perfect Money برداشت کنید. برای این کار فقط باید 120 سکه به دست آورید. همچنین می توانید از طریق FaucetPay آن را به ارز رمزنگاری شده تبدیل کنید. حداقل مبلغی که می توانید از این روش برداشت کنید نیز 120 سکه است.

برای اینکه متوجه ارزش دلاری هر سکه شوید ، 600 سکه به ارزش 0.1 دلار است. این بدان معناست که می توانید پس از به دست آوردن 0.02 دلار ، درآمد خود را برداشت کنید ، که آستانه پرداخت بسیار پایینی است.

سیستم پرداخت آنها بسیار ساده است و من این واقعیت را دوست دارم که آنها آستانه پرداخت بسیار پایینی دارند زیرا می توانید درآمد خود را به راحتی برداشت کنید. اگر به سایت های بیشتری با آستانه پرداخت کم علاقه دارید ، توصیه می کنم پست سریع ترین سایت ها را ببینید.

 

چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟

اکثر تبلیغاتی که می توانید در این سایت مشاهده کنید 1 تا 6 سکه به شما پاداش می دهند. بنابراین ، شما به معنای واقعی کلمه باید صدها آگهی را برای به دست آوردن 1 دلار مشاهده کنید.

اگرچه ممکن است زمان زیادی برای مشاهده هر آگهی لازم نباشد ، اما اگر همه آنها را جمع بندی کنید ، زمان قابل توجهی خواهد شد .

 

آیا می توانید از ArgonClick در تلفن همراه استفاده کنید؟

ArgonClick برنامه تلفن همراه ندارد ، اما می توانید با استفاده از یک مرورگر وب با موبایل به وب سایت آنها دسترسی پیدا کنید. و نکته خوب این است که سایت آنها برای موبایل بهینه شده است. بنابراین ، می توانید به راحتی در سایت حرکت کرده و تمام مطالب آن را بدون بزرگنمایی بخوانید.

یکی دیگر از خوبی های ArgonClick این است که اسپم نیست. وقتی از پیوندی به پیوند دیگر بروید ، هیچ آگهی بازشویی ظاهر نمی شود.

کار از طریق دستگاه تلفن همراه می تواند در طولانی مدت کمی ناراحت کننده باشد. اما مطمئناً از بسیاری سایتهای کلیکی PTC دیگر که تبلیغات پاپ آپ زیادی دارند بهتر است. به نظر من این سایت ها وقتی روی دستگاه تلفن همراه اجرا شوند غیرقابل تحمل هستند.

 

چه کسی می تواند به ArgonClick بپیوندد؟

ArgonClick به صورت جهانی در دسترس است. بنابراین ، بدون در نظر گرفتن محل زندگی شما می توانید به عنوان عضو ثبت نام کنید. روند ثبت نام نیز بسیار آسان است.

ثبت نام در سایت کلیکی

برای عضویت در سایت کافی است فرم ثبت نام آنها را پر کنید

فقط فرم ثبت نام آنها را پر کنید. پس از اتمام کار ، می توانید وارد سایت شوید و درآمد خود را شروع کنید. این کار بسیار ساده است و شما حتی مجبور نیستید ایمیل خود را تأیید کنید .

 

آیا می توانید پشتیبانی دریافت کنید؟

اگر سوالی در مورد سایت دارید ، باید با تیم پشتیبانی آنها تماس بگیرید. این به این دلیل است که سایت آنها صفحه پرسش و پاسخ ندارد که بتوانید برای سوالات اساسی به آن مراجعه کنید. این سایت همچنین اطلاعات زیادی در مورد سوالات کوچک و اختصاصی که ممکن است برای شما پیش بیاید نشان نمی دهد.

برای تماس با تیم پشتیبانی آنها ، باید به آدرس argonclick@gmail.com ایمیل ارسال کنید. فقط مطمئن شوید که هنگام ارسال ایمیل ، نام کاربری خود را وارد کنید.

به طور کلی ، آنها یک سیستم پشتیبانی مناسب دارند زیرا راهی برای ارتباط با تیم پشتیبانی خود ارائه می دهند. اما من آرزو می کنم که آنها اطلاعات بیشتری را در وب سایت خود ارائه دهند که اگر سوالی دارید مجبور نباشید با تیم پشتیبانی آنها تماس بگیرید.

 

نتیجه گیری نهایی

ArgonClick یک سایت کلیکی PTC است که برای مشاهده تبلیغات به شما پول می پردازد. چندین ویژگی خوب دارد ، همچنین دارای چند اشکال است که باید در نظر بگیرید.

اجازه دهید این بررسی را با جمع بندی جوانب مثبت و منفی سایت به پایان برسانم تا بتوانید مروری را بر آنچه سایت ارائه می دهد دریافت کنید. سپس می توانید تصمیم بگیرید که آیا این سایت چیزی است که باید وقت خود را روی آن صرف کنید یا خیر.

مزایا:

آستانه پرداخت بسیار پایینی دارد
در دسترس بودن برای همه کشورها

معایب:

فرصتهای درآمد محدود
پاداش کم
اطلاعات محدود

 

در حالی که می توانید با سهولت نسبی از آن درآمد کسب کنید ، اما برای به دست آوردن مبلغ مناسب زمان زیادی نیاز است.

 

چگونه می توان به ArgonClick پیوست؟

ثبت نام بسیار آسان است. فقط روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد سایت ArgonClick شوید . چند ثانیه طول می کشد تا ثبت نام کنید.

شما فقط باید ایمیل خود و یک رمز عبور را وارد کنید. سپس وارد شوید و شروع به کسب درآمد دلاری کید.

 

FREE SIGN UP WITH ARGONCLICK

 

اگر نظر ، سوال یا تجربه ای در مورد ArgonClick دارید ، خوشحال می شوم در نظرات زیر نظر شما را بشنوم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.