سایت کلیکی PTC, معرفی سایت‌ها

معرفی buxinside سایت کلیکی PTC برای کسب درآمد از طریق اینترنت

سایت کلیکی buxinside

 

سایتهای کلیکی (PTC) در طول این سالها به طور فزاینده ای محبوب شده اند ، زیرا به طور ساده و بدون دردسر ، از طریق اینترنت کسب درآمد می کنند. یعنی فکرشو بکن برای کسب درآمد تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی تبلیغات کلیک کنید.

یکی از این سایت های کلیکی BuxInside نام دارد. اگر این مقاله را می خوانید ، احتمالاً علاقه مند هستید که به این سایت بپیوندید. بنابراین ، اولین سوالی که در ذهن شما مطرح می شود این است که آیا این سایت مشروع است؟ این یک نگرانی معتبر است. پیوستن به یک سایت قانونی ضروری است.

خوشبختانه BuxInside یک سایت کلیکی PTC قانونی است که برای مشاهده تبلیغات و سایت ها به شما پول می دهد. اما آیا واقعاً ارزش وقت گذاشتن را دارد؟ خوب ، این یک داستان کاملاً متفاوت است.

این بررسی BuxInside به این سوال می پردازد و نگاهی دقیق به آنچه BuxInside واقعاً ارائه می دهد به شما ارائه می دهد تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا این سایت کلیکی PTC ارزش وقت شما را دارد یا نه.

 

BuxInside چیست و چه چیزی ارائه می دهد؟

همانطور که در بالا توضیح داده شد ، BuxInside یک سایت کلیکی PTC است که قول می دهد برای مشاهده سایت های تبلیغ کنندگان خود به شما پول پرداخت کند. آنها می گویند شما هر 10 ثانیه پاداش دریافت می کنید (که در واقع تا حدی درست است). اما قبل از اینکه از این موضوع بسیار هیجان زده شوید ، باید دقیقاً بفهمید که چگونه کار می کند ، زیرا آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نخواهد بود.

اکنون ، به منظور درک کامل قابلیت درآمدزایی این سایت کلیکی PTC ، باید فرصتهای درآمدزایی را که ارائه می دهد بررسی کنیم. بنابراین ، در اینجا چگونه می توانید از BuxInside درآمد کسب کنید.

 

گزینه 1 – تبلیغات پولی

راه اصلی کسب درآمد از طریق اینترنت در BuxInside مشاهده تبلیغات پولی است. این تبلیغات اساساً از شما می خواهد که وب سایت تبلیغ کننده را به مدت 10 ثانیه مشاهده کنید .

با مشاهده آگهی هامی توانید پول نقد کسب کنید

همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید ، آنها دو نوع تبلیغ را ارائه می دهند که می توانید مشاهده کنید. تبلیغات ثابت تبلیغاتی هستند که می توانید آنها را مشاهده کنید و در هر آگهی می توانید مبلغ مشخصی کسب کنید. به عبارت دیگر ، این نوع تبلیغات به شما امکان می دهد بیشترین درآمد را داشته باشید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی دکمه View Fixed Advertisements کلیک کنید تا نمایش تبلیغات آغاز شود. آنچه باید به خاطر بسپارید این است که باید مطمئن شوید که برگه مرورگر باز شده پنجره فعال باشد.

بنابراین ، در حالی که این امر در حال انجام است ، نمی توانید برگه ها یا صفحات دیگر را مشاهده کنید زیرا تایمر اجرا نمی شود. به علاوه ، برای مشاهده تبلیغ بعدی ، باید دکمه Next را پس از انجام تبلیغات کلیک کنید. بنابراین ، حتما باید به پنجره توجه کنید.

برای هر آگهی که مشاهده می کنید ، پولی دریافت خواهید کرد و بلافاصله به حساب BuxInside شما واریز می شود.

نوع دیگر تبلیغات تبلیغات تبادل ترافیک است. همانطور که از نامش پیداست ، به ازای هر 100 آگهی مشاهده شده در تبادل ترافیک ، 50 اعتبار تبلیغاتی و 0.01 دلار پول نقد دریافت می کنید. بنابراین ، به طور کلی ، بر خلاف تبلیغات ثابت ، این تبلیغات سود کمتری دارد.

قبل از اینکه بتوانید چیزی از آن دریافت کنید ، باید تبلیغات زیادی را مشاهده کنید. اما اگر شما علاقه مند به درج آگهی شخصی خود در سایت هستید ، این تنها راه انجام این کار بدون صرف هزینه است.

 

گزینه 2 – PrizeIN

PrizeIN یک مسابقه است که می توانید در آن شرکت کنید ، می توانید پول نقد ، موجودی خرید ، امتیاز ، توصیه ها (مستقیم یا اجاره ای) ، اعتبارات تبلیغاتی و شانس های بیشتر را کسب کنید.

درآمد از مسابقه

همچنین می توانید با مشاهده تبلیغات ، به مسابقه PrizeIN آنها بپیوندید

نحوه عملکرد این گزینه تقریباً مشابه مشاهده تبلیغات ثابت است. تفاوت این است که شما فقط شانس محدودی برای مشاهده تبلیغات در روز دارید (10 عدد برای اعضای اصلی). اما ، می توانید عضویت خود را ارتقا دهید یا برنامه افزودنی Google Chrome آنها را نصب کنید تا شانس بیشتری برای شرکت در مسابقه داشته باشید.

این واقعاً یک فرصت درآمدزایی نیست زیرا این یک بازی شانس است. اما ، به نظر من ، می تواند به عنوان یک پاداش خوب عمل کند ، زیرا واقعاً نیازی به تلاش زیاد ندارید.

 

گزینه 3 – پیشنهادات پولی Paid Offers

پیشنهادات پولی همان چیزی است که معمولاً در سایت های پرداخت به پیشنهاد (GPT) با آن روبرو می شوید. آنها اساساً کارهای کوچکی هستند که می توانید برای کسب پاداش انجام دهید.

سایت کلیکی

اگر می خواهید از این سایت درآمد بیشتری کسب کنید ، می توانید پیشنهادات پولی را تکمیل کنید

این پیشنهادات از طرف تبلیغ کنندگانی که با BuxInside همکاری کرده اند ارائه می شود. اکثر پیشنهادات از شما می خواهند به یک نظرسنجی پاسخ دهید ، در یک سایت خاص ثبت نام کنید ، به یک مسابقه پاسخ دهید ، یک بازی انجام دهید ، فیلم تماشا کنید و غیره.

اما صرف نظر از اینکه پیشنهاد از شما چه می خواهد ، تنها نکته مهمی که باید به خاطر بسپارید این است که باید دستورالعمل های داده شده را با دقت دنبال کنید. این تنها راهی است که می توانید از کسب پاداش وعده داده شده اطمینان حاصل کنید.

پس از اتمام پیشنهاد ، پاداش را دریافت می کنید ، که بلافاصله به حساب BuxInside شما واریز می شود.

 

گزینه 4 – زیرمجموعه Referral Program

درست مانند اکثر سایت های پاداش آنلاین ، BuxInside نیز یک برنامه عضوگیری ارائه می دهد که در آن می توانید از دعوت افراد برای پیوستن به سایت درآمد کسب کنید. البته افرادی که دعوت می کنید باید به این سایت بپیوندند تا بتوانید درآمد کسب کنید.

آنها واقعاً توضیح نمی دهند که برای هر زیرمجموعه چقدر دریافت خواهید کرد ، اما طبق تجربه من ، معمولاً 5 تا 10 درصد کمیسیون دریافت خواهید کرد.

با این حال ، برای اینکه بتوانید از زیرمجموعه خود در روز بعد درآمد کسب کنید ، باید تعداد مشخصی از تبلیغات ثابت را در روز مشاهده کنید.

درآمد از زیرمجموعه

برای دریافت کمیسیون ، باید روزانه تعداد مشخصی از تبلیغات را مشاهده کنید

 

آنها دقیقاً به تعداد تبلیغاتی که باید مشاهده کنید اشاره نمی کنند ، اما اگر تبلیغات کافی را مشاهده کرده اید ، پیام عکس بالا در صفحه اصلی داشبورد اعضا مشاهده خواهید کرد.

به نظر من ، برنامه عضوگیری آنها واقعاً چندان هم عالی نیست زیرا تضمین نمی کند که از آن درآمد کسب کنید.

اما همه اینها به فعالیت زیرمجوعه شما بستگی دارد تا بتوانید درآمد کسب کنید. شما این امکان را نیز دارید که برای افزایش درآمد خود از این فرصت ، زیرمجوعه اجاره کنید ، اما هنگام انجام این کار باید مراقب باشید.

اگر استراتژی ای برای بازپس گیری پولی که برای اجاره زیرمجوعه خرج کرده اید ندارید ، به جای به دست آوردن پول ، ضرر می کنید. بنابراین ، قبل از اجاره هرگونه زیرمجوعه ، ابتدا یک برنامه جامع را تنظیم کنید.

 

چگونه حقوق می گیرید؟

همانطور که می دانید ، با هر آگهی ای که روی آن کلیک کنید یا پیشنهادی که آن را کامل کنید ، مبلغ مشخصی پاداش خواهید گرفت. این مبلغ به موجودی حساب شما واریز می شود.

حساب پی پال

BuxInside چندین گزینه پرداخت را ارائه می دهد

هنگامی که 2 دلار در موجودی حساب خود جمع کردید ، می توانید از طریق روش های پرداخت ارائه شده پول خود را نقد کنید (به عکس بالا مراجعه کنید).

می توانید از طریق PayPal ، AdvCash ، Payeer ، Neteller ، AirTM ، PerfectMoney یا Coinbase وجه خود را نقد کنید.

آنها گزینه های پرداخت زیادی را ارائه می دهند. این باعث می شود که برای برداشت درآمد خود از سایت از انتخاب های متنوع تری برخوردار باشید. بعلاوه ، آنها آستانه پرداخت پایینی دارند ، که باعث می شود سریعتر بتوانید درآمد خود را برداشت کنید.

به خاطر داشته باشید که هر روش پرداخت هزینه تراکنش خود را دارد. بنابراین ، انتظار نداشته باشید که هنگام برداشتن درآمد خود ، مبلغ کامل را دریافت کنید.

 

چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟

به طور کلی مشکل سایت های کلیکی PTC این است که شما واقعاً برای مشاهده تبلیغات دستمزد زیادی دریافت نمی کنید.

در حقیقت ، برای هر تبلیغی که کلیک می کنید ، کمتر از یک پنی درآمد خواهید داشت. بنابراین ، برای به دست آوردن درآمد قابل توجه ، شما باید هزاران تبلیغ را مشاهده کنید. این می تواند ساعت های زیادی طول بکشد.

خوشبختانه پیشنهادات پولی آنها مبلغ بیشتری از تبلیغات پولی آنها پرداخت میکند ، که واقعاً تعجب آور نیست چون مدت زمان بیشتری برای تکمیل آن ها باید صرف کرد. به نظر من ، این بهترین فرصت کسب درآمد توسط این سایت است.

بنابراین ، اگر می خواهید مبلغ قابل توجهی از این سایت برای مدت زمان کمتر کسب کنید ، می توانید با تکمیل پیشنهادات پولی این کار را انجام دهید.

 

آیا می توانید از BuxInside در تلفن همراه استفاده کنید؟

سایت موبایل buxinside

BuxInside برنامه موبایلی ندارد که بتوانید بارگیری کنید. با این حال ، با استفاده از مرورگر وب موبایل می توانید از دستگاه تلفن همراه خود به این سایت دسترسی پیدا کنید.

خوشبختانه سایت سازگار با موبایل است. اما ، از آنجا که فرصتهای کسب درآمد بیشتر از شما می خواهد که یک برگه یا پنجره جدید باز کنید ، در طولانی مدت می تواند کمی خسته کننده باشد. به همین دلیل من توصیه می کنم که از لپ تاپ استفاده کنید. به نظر من اینطور راحت تر است.

 

چه کسی می تواند به BuxInside بپیوندد؟

خوبی BuxInside این است که در سراسر جهان در دسترس است. بنابراین ، شما می توانید بدون توجه به محل زندگی خود ثبت نام کنید. حتی می توانید زبان سایت را به دلخواه تنظیم کنید.

درآمد بین المللی

برای عضویت ، کافی است فرم ثبت نام را کامل کنید

 

برای عضویت ، کافی است فرم ثبت نام را پر کنید. پس از ارسال فرم ، پسورد حساب کاربری را برای شما ایمیل می کنند. فقط کافی است از رمز عبور برای ورود به سایت استفاده کنید.

سپس ، می توانید رمز عبور خود را به هر چیزی که ترجیح می دهید تغییر دهید.

 

آیا می توانید پشتیبانی دریافت کنید؟

نکته قابل توجه در مورد BuxInside این است که به طور کامل توضیح نمی دهد که سایت چه چیزی را ارائه می دهد یا مکانیسم فرصت های درآمدزایی که ارائه می دهد چیست .

بنابراین ، شما ، به عنوان یک عضو ، در مورد آنچه باید انجام دهید بی اطلاع خواهید بود ، به خصوص اگر این اولین بار است که به یک سایت کلیکی PTC می پیوندید.

اگر قبلاً عضو سایت های کلیکی PTC بوده اید ، می توانید کم و بیش حدس بزنید که باید چه کار کنید. اما ، به نظر من ، این فقط یک برنامه ریزی ضعیف برای وب سایت است. شما باید اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات لازم را ارائه می دهید تا مردم ایده خوبی از آنچه شما می توانید ارائه دهید دریافت کنند.

تماس با جیمال

با ارسال درخواست خود از طریق فرم تماس ، می توانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید

اگر در ارائه اطلاعات لازم به اندازه کافی شفاف نباشید ، نتیجه نهایی این است که از تبلیغ کنندگان و اعضای خود درخواست های زیادی دریافت خواهید کرد.

و در مورد استعلام ها ، نکته خوب این است که شما می توانید با تیم پشتیبانی آنها برای هرگونه سوالی که دارید با استفاده از فرم تماس ارتباط برقرار کنید. از این فرم برای ارسال سوالاتی که می خواهید بپرسید استفاده کنید.

همچنین می توانید از انجمن آنها دیدن کرده و نکات و سایر موضوعات مهم را مطالعه کنید. بنابراین ، به طور کلی ، جدا از عدم شفافیت سایت , آنها راه خوبی را برای دریافت پشتیبانی به شما ارائه می دهند.

 

نتیجه گیری نهایی

BuxInside یک سایت کلیکی PTC قانونی است که به منظور کسب درآمد از طریق اینترنت برای مشاهده تبلیغات و تکمیل پیشنهادات به شما پول می دهد. این سایت چند امکان خوب را ارائه می دهد ، اما معایبی نیز دارد که نمی توان آنها را نادیده گرفت.

اجازه دهید این بررسی را با ذکر جوانب مثبت و منفی BuxInside به پایان برسانم. این باید در تصمیم گیری به شما کمک که آیا این سایت کلیکی PTC برای شما مناسب است یا خیر.

مزایا :

در تمامی کشورها قابل دسترسی است
روش های پرداخت متنوعی ارائه شده است
آستانه پرداخت پایین

معایب :

برخی از اطلاعات مهم در سایت آنها نمایش داده نمی شود

BuxInside بیشتر مزایای یک سایت کلیکی PTC را به نمایش می گذارد. آستانه پرداخت پایینی دارد و در سراسر جهان در دسترس است. با این حال ، شگفت آور است که آنها چندین روش پرداخت را ارائه می دهند. بسیاری از سایت های کلیکی PTC چنین تعداد زیادی را ارائه نمی دهند ، که واقعاً چیز خوبی است.

به نظر من این سایت گزینه بدی برای کسب درآمد نیست و می تواند به عنوان یک سایت مناسب برای کسب درآمد عمل کند. فقط انتظار نداشته باشید که درآمد زیادی از آن داشته باشید .

برای به دست آوردن درآمد قابل توجه ، شما باید زمان زیادی را صرف کنید .

 

چگونه می توان به BuxInside پیوست؟

اگر بعد از خواندن این بررسی تصمیم گرفتید در BuxInside ثبت نام کنید ، انجام این کار بسیار آسان و سریع است.

فقط روی پیوند زیر کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام منتقل شوید. در کل حدود 1 دقیقه طول خواهد کشید.

اگر نظر ، سوال یا تجربه ای در مورد BuxInside دارید ، خوشحال می شوم در نظرات زیر نظر شما را بشنوم.

 

FREE SIGN UP WITH BUXINSIDE

 

توجه داشته باشید تمامی پلن های کسب درآمد از طریق اینترنت که در جیمال به شما معرفی می شوند معتبر هستند.

 

در ضمن اگر هنوز کیف پول خود را جهت برداشت درآمد های کسب شده نساخته اید ,از آموزش افتتاح حساب در بانک های بین المللی برای برداشت درآمد دلاری و از آموزش ثبت نام در صرافی ها برای دریافت رمز ارزهای خود استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.