پاداش آنلاین GPT, معرفی سایت‌ها, نظرسنجی پولی SURVEY

معرفی TimeBucks بهترین سایت پاداش آنلاین GPT – کسب درآمد با موبایل

بهترین سایت پاداش آنلاین GPT

 

اگر درباره TimeBucks چیزی شنیده اید ، احتمالاً می دانید که این یک پورتال پاداش آنلاین و سایت نظرسنجی است.

اما آیا TimeBucks قانونی است و سایتی است که واقعاً می تواند به شما پول اضافی بدهد یا کلاهبرداری است که فقط اتلاف وقت است؟

من پلت فرم را به طور کامل آزمایش کرده و چندین سال عضو آن بوده ام.

پس اجازه دهید بلافاصله فاش کنم که این یک پلت فرم قانونی است و من خودم بارها درآمدم را دریافت کرده ام . با این حال ، این لزوما به این معنی نیست که گزینه مناسبی برای شما است.

در این بررسی TimeBucks ، من تمام جزئیات را در مورد آنچه که سایت ارائه می دهد ، از چه مواردی باید آگاه باشید و تجربیات من در مورد این سایت چیست را مرور خواهم کرد و برخی از ترفندهای Timebucks را به شما نشان خواهم داد تا در صورتی تصمیم به عضویت گزفتید از سایت بیشترین بهره را ببرید.

پس از خواندن این بررسی ، می توانید ببینید آیا ارزش عضویت شما را دارد یا بهتر است وقت خود را در سایت های دیگر بگذرانید.

 

TimeBucks چیست و چه چیزی ارائه می دهد؟

TimeBucks یک پورتال پاداش آنلاین است که در آن می توانید از راه های مختلف درآمد کسب کنید. این سایت به عنوان یک سایت GPT شناخته می شود.

متعلق به استرالیا Clearing Pty Ltd است اما هنوز در سراسر جهان در دسترس است ، بعداً در این مورد بیشتر صحبت خواهیم کرد.

بسیاری از پیشنهاداتی که دارد مشابه سایر سایت های نظرسنجی پولی و پورتال های پاداش آنلاین است ، اما برخی ویژگی های آن نیز منحصر به فرد است که در سایت های دیگر ندیده ام. این که آیا اینها فرصت های بزرگی هستند یا فقط باعث حواس پرتی می شوند بستگی به آنچه شما به دنبال آن هستید دارد.

یکی از مواردی که باید بدانید این است که TimeBucks به طور مداوم روش های جدیدی را برای درآمدزایی اضافه می کند. گاهی اوقات نیز اگر بفهمند که خوب کار نمی کنند ، روش ها را حذف می کنند. برای اولین بار که به عضویت آن درآمدم ، به عنوان مثال ، موردی وجود داشت و که می توانستید با گرفتن عکس های سلفی درآمد کسب کنید.

این روشها دیگر وجود ندارند اما به جای آن راههای دیگری را برای درآمدزایی معرفی کرده اند. بنابراین فقط آگاه باشید که ممکن است حتی گزینه های بیشتری از آنچه در این بررسی پیدا می کنید وجود داشته باشد ، حتی اگر سعی کنم آن را به روز نگه دارم.

اما بیایید یک به یک بررسی کنیم که این سایت چه فرصت هایی را ارائه می دهد تا بتوانید ببینید برای شما ارزشش را دارد یا نه:

 

گزینه 1 – نظرسنجی های پولی surveys

TimeBucks تعداد زیادی نظرسنجی پولی را ارائه می دهد. هنگام ورود به سیستم ، می توانید از طریق چندین ارائه دهنده مختلف در نظرسنجی ها شرکت کنید و به حساب TimeBucks خود پول اضافه کنید.

بیشتر نظرسنجی ها از طریق روترهای نظرسنجی یا دیوارهای پیشنهادی(offers walls) ارائه می شوند. نکته جالب این است که در اکثر کشورها می توانید نظرسنجی های زیادی پیدا کنید. معایب آن این است که گاهی اوقات برای یافتن نظرسنجی هایی که واجد شرایط آن هستید ، کمی صبر لازم است.

نظرسنجی پولی

در TimeBucks می توانید نظرسنجی های پولی زیادی پیدا کنید

به عنوان مثال ، در بالا می توانید ببینید که پاداش شرکت در نظرسنجی از طریق Your Survey 0.875 دلار است. این نظرسنجی ها در بسیاری از سایت های GPT ارائه می شود ، اما این در واقع یکی از بالاترین پاداش هایی است که می توانید پیدا کنید.

به طور کلی ، نظرسنجی ها یکی از بهترین راه های کسب درآمد در Timebucks است و قطعاً بخشی است که در صورت عضویت در آن باید انجام بدهید.

با این وجود ، تعداد دقیق نظرسنجی های موجود بسته به کشوری که در آن زندگی می کنید متفاوت است ، هرچند که برای اکثر کشورها نظرسنجی دارد. اما اگر نظرسنجی های زیادی در دسترس ندارید ، راه های دیگری برای کسب درآمد از TimeBucks وجود دارد.

 

گزینه 2 – کسب درآمد با تماشای ویدیو Watch videos

TimeBucks چند روش مختلف برای کسب درآمد با تماشای ویدیو ارائه می دهد.

درآمد با تمشای ویدیو

ویدیوهای زیادی وجود دارد اما آنها پردرآمدترین گزینه نیستند

به برگه “content” در بخش earning بروید و سپس به پایین بروید و برگه “video” را پیدا کنید.

به نوعی ، این راهی آسان برای درآمد کمی بیشتر است. اما پاداش های این گزینه بسیار کم است .

همچنین ، چیزی که من دوست دارم این است که شرایط هر ویدئو در TimeBucks کاملاً مشخص است. این به شما این امکان را می دهد که بلافاصله ببینید آیا ارزش وقت گذاشتن را دارد یا خیر.

علاوه بر گزینه های ویدیویی ، می توانید با تماشای فیلم های YouTube نیز درآمد کسب کنید. با رفتن به برگه “Engage” می توانید این گزینه را پیدا کنید.

سپس راهنمایی می شوید که در یک سایت ثالث ثبت نام کنید و با تماشای فیلم های تصادفی YouTube درآمد کسب کنید.

راه اندازی آن چند دقیقه طول می کشد اما راهنماهای خوبی وجود دارد که نحوه عملکرد آن را دقیقاً توضیح می دهد و پس از راه اندازی ، در ازای تماشای ویدئوها حقوق بسیار خوبی دریافت می کنید.

در زمان به روزرسانی این بررسی ، آنها 0.01 دلار برای هر ویدئویی که تماشا می کنید پرداخت می‌کنند ، اما این میزان می تواند از کشوری به کشور دیگر و در هر زمان متفاوت باشد.

 

گزینه 3 – دیوار پیشنهاد Offerwall

در قسمت دیوار پیشنهاد تعدادی از پیشنهادات مختلف وجود دارد. به عنوان مثال ، پیشنهادها می تواند دانلود یک برنامه ، ثبت نام در یک وب سایت ، آزمایش یک محصول به صورت رایگان و غیره باشد.

پیشنهادات پولی

دیوارهای پیشنهادی زیادی در TimeBucks وجود دارد

تصویر بالا فقط تعدادی از دیوارهای پیشنهادی را نشان می دهد که می توانید پیدا کنید زیرا Timebucks در آخرین دفعه ای که من شمارش کردم 12 دیوار دارد و در هر یک از آنها تعداد زیادی پیشنهاد در دسترس است.

برخی از این پیشنهادات پاداش های خوبی دارند. اکثر آنها  از طریق سایر سایت های نظرسنجی ارائه می شوند.

 

گزینه 4 – گزینه های محتوا Content options

برگه محتوا در Timebucks به چندین روش مختلف برای کسب درآمد دسترسی دارد.

در واقع ، در زمان به روز رسانی این بررسی ، می توانید 9 روش مختلف برای کسب درآمد از اینترنت را فقط در همین بخش پیدا کنید (من نمی توانم همه آنها را در تصویر زیر جا دهم)

درآمد از محتوا

برخی از گزینه های درآمدزایی بخش محتوا

برای مثال ، می توانید با کلیک روی آگهی های کوچک درآمد کسب کرده و برای چند ثانیه از وب سایت بازدید کنید. همچنین می تواند صفحه Facebook TimeBucks و موارد دیگر را لایک کنید.

شما می توانید یک نمایش اسلاید را تماشا کنید تا حقوق بگیرید. این می تواند بسیار سرگرم کننده باشد زیرا برخی از اسلایدشوها بسیار جذاب هستند برای مثال تصاویر توله سگ دیوانه ، بهترین دعواهای MMA ، حقایق تکان دهنده در مورد افراد مشهور ، بدترین خالکوبی های تاریخ و غیره .

در این بخش ، می توانید فرصت های زیر را نیز برای درآمدزایی پیدا کنید:

Captcha (در مورد این بعداً توضیح خواهم داد)

کلیک پوچ (برای کلیک روی تبلیغات ارائه شده به عنوان اعلان در مرورگر خود ، پول دریافت کنید)
برای جستجو دستمزد بگیرید (بسته به کشوری که در آن زندگی می کنید تا 0.01 دلار در هر جستجوی آنلاین درآمد کسب کنید)
برای بارگذاری ویدیوهای YouTube حقوق بگیرید
نمایش اسلاید اخبار را تماشا کنید

نکته جالب در مورد بخش محتوا این است که بدون توجه به کشوری که در آن زندگی می کنید ، همیشه می توانید راه هایی برای کسب درآمد در اینجا پیدا کنید.

برخی از گزینه های موجود در این بخش برای شما پول زیادی به همراه نخواهد داشت ، اما احتمالاً بسیاری از ما اغلب اسلایدشوها ، اخبار و غیره را به همین ترتیب تماشا می کنیم و انجام این وظایف به طور کلی آسان و سریع است.

 

گزینه 5 – کسب درآمد از TikTok

یک بخش کامل برای TikTok در تب درآمد(earning) TimeBucks وجود دارد.

در اینجا می توانید برای انجام کارهای کوچک متفاوت در TikTok دستمزد بگیرید.

کسب درآمد از TikTok

با انجام کارهای کوچک در TikTok درآمد کسب کنید

 

فقط توجه داشته باشید که قوانین کاملاً سختی وجود دارد که باید رعایت کنید ، بنابراین قبل از شروع ، شرایط را با دقت بخوانید. شما قبل از دسترسی به این بخش صفحه ای با شرایطی که باید با آنها موافقت کنید دریافت می کنید تا از شرایط فعالیت در این بخش مطلع باشید.

همچنین هر یک از گزینه های TikTok دارای یک فیلم آموزشی کامل در داخل Timebucks است ، بنابراین اگر می خواهید از این راه درآمد کسب کنید ، حتماً این فیلم ها را نیز تماشا کنید.

اینکه چقدر می توانید با این گزینه درآمد کسب کنید بستگی به نمره کیفی ای دارد که پس از اتصال حساب TikTok به حساب Timebucks دریافت خواهید کرد. این راهی برای درآمدزایی زیاد نخواهد بود ، اما اگر عاشق استفاده از TikTok هستید ، این می تواند یک راه سرگرم کننده برای کسب درآمد باشد.

 

گزینه 6- کارهای کوچک Micro tasks

Timebucks دارای بخشی به نام “Tasks” است.

در اینجا می توانید با انجام کارهای مختلف مانند دانلود برنامه ها ، تماشای فیلم های YouTube ، بازدید از وب سایت های خاص ، دنبال کردن افراد در رسانه های اجتماعی و غیره دستمزد دریافت کنید.

این وظایف معمولاً زیاد طول نمی کشد ، اما همه آنها هم ارزش وقت شما را ندارند.

این وظایف توسط سایر اعضای Timebucks ایجاد می شود به همین دلیلل همه آن ها برای زمان شما حقوق منصفانه ای ارائه نمی دهند. بنابراین این پیشنهادات را عاقلانه انتخاب کنید.

شما همیشه می توانید تصمیم بگیرید که چه کارهایی را می خواهید انجام دهید و می توانید پیش از شروع کار شرایط آن را مشاهده کنید . این می تواند راهی آسان برای کسب درآمد بیشتر باشد.

 

گزینه 7 – برگشت پول cash back

من شخصاً ، فکر می کنم بسیار عالی است که یک سایت پیشنهاد آنلاین GPT گزینه بازگشت نقدی داشته باشند. این بدان معناست که در صورت خرید آنلاین از فروشگاه های خاصی که با آنها همکاری داشته اید ، می توانید درصدی از پول نقد پرداختی را پس بگیرید.

بنابراین اگر از فروشگاه های آنلاین خارجی خرید می کنید ، این آپشن می تواند راهی عالی برای پس انداز باشد.

برای مثال در صورت خرید از طریق Ali Express می توانید از این گزینه استفاده کنید.

خرید از Aliexpresss

نرخ بازپرداخت برای Ali Express

TimeBucks به اندازه سایت های برتر در زمینه بازگشت نقدی گزینه های زیادی ندارد ، اما اگر از طریق Ali Express خرید کنید ، گزینه های خوبی دارد.

 

گزینه 8 – زیرمجموعه Referral

می توانید افراد دیگر را دعوت کنید تا به TimeBucks بپیوندند و مبلغی را به عنوان پاداش دریافت کنند.

برنامه عضوگیری TimeBucks درای 5 سطح است. این بدان معناست که با عضویت افرادی که از طریق زیرمجموعه مستقیم شما به سایت معرفی می‌شوند نیز کمیسیون دریافت می کنید. کارمزد بالایی نیست ، اماخوب است.

کمیسیون زیرمجموعه

پورسانتی که از طریق دعوت دیگران دریافت می کنید

اگر افراد زیادی را دعوت کنید این گزینه می‌تواند روشی مناسب برای کسب درآمد غیرفعال باشد. از آنجا که دارای 5 سطح است ، در مقایسه با بسیاری از سایت های مشابه دیگر ، آن را به یک برنامه عضوگیری بسیار خوب تبدیل می کند.

بنابراین اگر خودتان عضو شدید و قصد دارید از آن استفاده کنید ، ایده خوبی است که از دیگران نیز برای پیوستن دعوت به عمل آورید. کارمزدی که شما دریافت می‌کنید تاثیری بر درآمد زیرمجوعه شما نخواهد داشت زیرا کمیسیون ها از جیب TimeBucks پرداخت می شود.

 

گزینه 9 – قرعه کشی sweepstake

Timebucks یک قرعه کشی هفتگی دارد که فقط با فعال بودن در سایت می توانید در آن شرکت کنید.

اگر خوش شانس باشید و جایزه ای در این قرعه کشی برنده شوید ، می تواند درآمد شما را افزایش دهد و یکی از بهترین گزینه های قرعه کشی است که من در هر سایت پاداش آنلاین Get-Paid-To دیده ام.

قرعه کشی

اگر خوش شانس باشید ، می توانید با قرعه کشی تایم باکس جوایز بزرگی را به دست آورید

هر روزی که وارد Timebucks می شوید 100 ورودی دریافت خواهید کرد ، برای هر کاری که انجام می دهید به ازای 0.001 دلار درآمد شما 1 ورودی دریافت می کنید و برای هر شخصی که برای پیوستن دعوت می کنید 200 ورودی دریافت خواهید کرد.

علاوه بر این ، یک راه آسان برای دریافت تعداد زیادی ورودی اضافی دانود نرم افزار Timebucks Sweepstakes است.

با اجرای نرم افزار ، بدون انجام هیچ گونه کاری هر 10 دقیقه 100 ورودی قرعه کشی رایگان دریافت می کنید . فقط توجه داشته باشید ، در حال حاضر نرم افزار Timebucks Sweepstakes فقط روی رایانه های شخصی ویندوز کار می کند.

می توانید آن را از قسمت Sweepstakes داخل Timebucks دانلود کنید.

این نرم افزار با استفاده از قدرت پردازشی بلا استفاده سیستم شخصی شما ارزهای رمزنگاری شده را استخراج می کند و در عوض ورودی های قرعه کشی را در اختیار شما قرار می دهد.

 

گزینه 10 – captchas را حل کنید

حل captcha نیز یک گزینه درآمدزایی در Timebucks است.

برای مثال ، در نمونه زیر باید علامت گذاری کنید که کدام قسمت از تصویر را می توانید به طور بالقوه از بین ببرید.

حل captcha

شما می توانید تعداد نامحدودی captcha را حل کنید - آنها فقط پول زیادی نمی پردازند

نکته مهم در مورد این وظایف این است که می توانید آن را به تعداد نامحدود انجام دهید.

با این حال ، کارهای چندان آسانی نیستند و تلاش زیادی می طلبند – مخصوصاً در ابتدا و تا زمانی که به آن عادت می کنید. شما باید 15 captcha را حل کنید تا 0.003 دلار به دست آورید ، بنابراین این یکی از کم درآمدترین پیشنهادات در Timebucks است.

مگر اینکه وقت اضافی زیادی داشته باشید ، به نظر من بهتر است روی گزینه های دیگر تمرکز کنید.

با این حال ، در مقایسه با آنچه می توانید در بسیاری از سایت های حل captcha دیگر کسب کنید ، آنچه در Timebucks بدست می آورید در واقع بسیار خوب است.

در اکثر سایت های دیگر برای دستمزد گرفتن باید حداقل 1000 کپچا را حل کنید اما در Timebucks به ازای هر 15 مورد دستمزد دریافت می کنید که باعث می شود سریعتر حقوق بگیرید.

این گزینه کسب درآمد را در بخش content از تب earning پیدا کنید.

 

گزینه 11 – تبلیغ کنید Advertise

برای تبلیغات می توانید از TimeBucks استفاده کنید. گزینه هایی که اینجا در اختیار دارید متفاوت است اما برای مثال ، می‌توانید ویدیوهای YouTube را تبلیغ کنید.

بنابراین اگر ویدئوی YouTube دارید و می خواهید بازدیدهای بیشتری داشته باشید ، می توانید آن را در TimeBucks تبلیغ کنید. شما می‌توانید کشور بازدیدکننده ، گروه سنی و موارد بیشتری را انتخاب کنید و سپس هزینه این کار را پرداخت کنید. سپس سایر اعضا با مشاهده ویدئوی شما دستمزد دریافت می کنند.

 

گزینه 12 – مسابقه contest

هر روز ، 5 نفر از افراد برتر در Timebucks پاداش می گیرند. آن ها به مقام اول 20 دلار و 1 دلار به رتبه پنجم پرداخت می کنند.

کسب درآمد به اندازه کافی برای قرار گرفتن در رنکینگ چندان دشوار نیست ، بنابراین این می تواند راهی عالی برای کسب پاداش فوق العاده باشد.

 

چگونه حقوق می گیرید؟

همانطور که می بینید ، TimeBucks گزینه های بسیار زیادی برای کسب درامد از اینترنت دارد. هر بار که کاری را بر روی این پلتفرم کسب درآمد دلاری انجام می دهید ، دلار دریافت می کنید. اما وقتی پول به دست آوردید ، چگونه می توانید از آنها استفاده کنید یا آنها را برداشت کنید؟

TimeBucks در حال حاضر چند روش مختلف برای پرداخت ارائه می دهد که عبارتند از Bitcoin ، Litecoin ، Payeer ، AirTM ، انتقال بانکی و Skrill.

کسب درآمد دلاری

Timebucks روش های پرداخت زیادی را ارائه می دهد

قبلا قابلیت برداشت از طریق PayPal نیز ارائه می شد اما دیگر یک گزینه پرداخت نیست زیرا ظاهراً PayPal دیگر از سایت هایی مانند Timebucks پشتیبانی نمی کند.

با این حال ، به نظر من این مشکلی ایجاد نمی کند ، زیرا سایر روش های پرداخت Timebucks به همان اندازه خوب هستند .

بنابراین در صورت تمایل می توانید درآمد خود را به صورت نقدی دریافت کنید یا در صورت انتخاب گزینه ای مانند AirTM ، کارت هدیه دریافت کنید. به نوعی ، روش های پرداخت انعطاف پذیرتر از قبل شده است و در حال حاضر آنها حتی پرداخت از طریق انتقال بانکی (از طریق TransferWise) را ارائه می دهند که برای یک سایت پیشنهاد آنلاین GPT غیر معمول است.

هنگامی که 10 دلار به دست آوردید می توانید درخواست پرداخت کنید که یک آستانه خوب برای برداشت است. بسیار خوب است که بتوانید نسبتاً سریع درخواست پرداخت کنید و منتظر نمانید تا درآمد بیشتری کسب کنید .

پس از رسیدن به آستانه پرداخت ، پاداش شما بطور خودکار پرداخت می شود و Timebucks این پرداخت ها را یک بار در هفته پردازش می کند. با این حال ، اگر می خواهید منتظر بمانید تا پول بیشتری جمع کنید ، می توانید گزینه پرداخت پس از درخواست دستی را فعال کنید .

بنابراین TimeBucks گزینه ها و شرایط پرداخت بسیار خوب و منعطفی دارد.

من شخصاً بارها از آنها پول دریافت کرده ام  و مطمئناً یک سایت قانونی است که می توانید بر اساس تجربه من روی دریافت حقوق بدون مشکل حساب کنید.

 

چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟

پول در زمان مقرر
این که چقدر می توانید درآمد کسب کنید بستگی به موارد مختلفی دارد. اول از همه ، اینکه چقدر زمان را در TimeBucks صرف خواهید کرد و از چه فرصتهایی می خواهید استفاده کنید. همچنین بستگی به این دارد که در کجای جهان زندگی می کنید.

برخی از کشورها نظرسنجی ها و دیوار پیشنهادات بیشتری نسبت به سایر کشورها خواهند داشت. اما از آنجا که راههای بسیار متنوعی برای درآمدزایی وجود دارد و بسیاری از آنها بستگی به موقعیت مکانی شما ندارد ، کسب درآمد برای همه ممکن است .

با این حال ، اگر در کشوری زندگی می کنید که در آن نظرسنجی ها و پیشنهادات منظمی بر روی دیوارهای پیشنهادی وجود دارد ، کسب درآمد برای شما آسان تر خواهد بود. همچنین برای دعوت از دیگران برای پیوستن به Timebucks مهم نیست کجا زندگی می کنید که می تواند راهی عالی برای کسب درآمد بیشتر باشد.

همچنین راهی برای افزایش درآمد با پرداخت حق عضویت ویژه Timebucks وجود دارد. آیا این کار ارزشش را دارد یا خیر ، واقعاً بستگی به میزان درآمد شما در Timebucks دارد.

هزینه عضویت ویژه 4.95 دلار در هفته است و سپس از همه نظرسنجی ها و پیشنهاداتی که انجام می دهید (بدون احتساب درآمد از زیرمجوعه ها) 25 درصد پاداش بیشتری دریافت خواهید کرد.

بنابراین این افزایش درآمد نسبتاً بزرگی است اما هزینه زیادی نیز دارد. بنابراین سرمایه گذاری خوبی برای همه نخواهد بود.

اگر در حال حاضر بیش از 20 دلار در هفته از Timebucks درآمد کسب می‌کنید، دریافت حق عضویت برای شما سودآور خواهد بود. اما اگر درآمد کمتری دارید ، نباید عضویت ویژه را فعال کنید.

توجه داشته باشید که مانند هر سایت پاداش آنلاین GPT دیگری ، شما می توانید پول اضافی خوبی کسب کنید ، اما اگر انتظار ثروتمند شدن دارید ، ناامید خواهید شد.

 

آیا می توانید از Timebucks در تلفن همراه استفاده کنید؟

توانایی استفاده از یک سایت پاداش آنلاین GPT در تلفن همراه مزایای زیادی دارد – به ویژه در سایتی مانند Timebucks که کارهای کوچک و آسانی را ارائه می دهد که می توانید هر زمان در طول روز انجام دهید.

در واقع یک برنامه Timebucks وجود دارد که می توانید بارگیری و استفاده کنید. با این حال Timebucks Surveys نسبت به سایر برنامه های GPT کاملاً متفاوت است.

کسب درآمد با موبایل

می توانید برنامه Timebucks Surveys را از Google Play دانلود کنید

شما نمی توانید همه روش های درآمد Timebucks را در نرم افزار پیدا کنید ، بلکه فقط یک نوع نظرسنجی خاص را پیدا خواهید کرد و پس از بارگیری برنامه ، باید آن را به حساب Timebucks خود متصل کنید.

این کار را با رفتن به profile settings خود در داخل حساب Timebucks انجام می دهید . در اینجا می توانید چیزی به نام Timebucks Connect code پیدا کنید که برای ورود به برنامه به آن نیاز دارید.

در حال حاضر فقط می توانید برنامه را برای دستگاه های Android بارگیری کنید.

اما اگر می خواهید از Timebucks در دستگاه های دیگر استفاده کنید یا می خواهید به همه گزینه های کسب درآمد با موبایل دسترسی داشته باشید ، می توانید Timebucks را از طریق مرورگر خود در هر دستگاه تلفن همراهی باز کنید و وب سایت برای استفاده با موبایل بهینه شده است.

انجام برخی کارها (مانند کارهای TikTok) فقط در تلفن همراه امکان پذیر است. بنابراین قطعاً استفاده از موبایل برای کسب درآمد نیز یک مزیت است.

 

چه کسی می تواند ثبت نام کند؟

مهم نیست در کجای جهان زندگی می کنید ، می توانید به TimeBucks بپیوندید. بسته به کشوری که هستید ، فرصت های موجود متفاوت است.

اما در مقایسه با سایت های دیگر ، تعداد زیادی فرصت دارد . محتوایی که می توانید تماشا کنید ، اینستاگرام ، دعوت از افراد ، قرعه کشی ، وظایف و فیلم هایی که می توانید تماشا کنید برای اکثر کشورها در دسترس خواهد بود.

 

آیا می توانید پشتیبانی دریافت کنید؟

بله ، در صورت نیاز به کمک می توانید پشتیبانی دریافت کنید. TimeBucks یک سرویس پشتیبانی سریع دارد که در صورت نیاز شما را راهنمایی می‌کند.

من خودم از پشتیبانی سایت استفاده کرده ام ، بنابراین می دانم که کارکنان پشتیبانی در تماس با شما دوستانه برخورد می‌کنند ، که برای هر سرویس یا پلتفرمی مهم است.

 

نتیجه گیری نهایی

TimeBucks قطعاً کلاهبرداری نیست و یک سایت پیشنهاد آنلاین GPT قانونی با گزینه های بسیار زیاد برای کسب درآمد از اینترنت است.

اما برای نصمیم گیری نهایی ، بیایید این بررسی را با جمع بندی جوانب مثبت و منفی TimeBucks به پایان برسانیم تا بتوانید قبل از تصمیم گیری در این مورد که آیا برای شما مناسب است یا نه ، یک مرور کلی بهتر داشته باشید.

مزایا :

تنوع زیاد فرصت ها
برخی ویژگی های اضافی که در سایت های دیگر پیدا نمی کنید
بسیار کاربر پسند
پرداخت نقدی

معایب :

برخی از فرصت ها پاداش کمی دارند

عدم امکان عضویت با آی پی ایران

به طور کلی ، TimeBucks یکی از سایت های مورد علاقه من است و قطعاً یک سایت قانونی است. من فکر می کنم اینکه فرصت های جالب و متفاوتی را ارائه می دهد دلیل این موضوع است .

با این حال ، برخی از این موارد پاداش های بسیار پایینی می دهند. اما بسیاری از پیشنهادها ، مواردی هستند که ما به هر حال وقت خود را صرف انجام آن ها می کنیم ، و پس از آن کمی دستمزد برای انجام آن می تواند عالی باشد.

بنابراین این که آیا ارزش عضویت شما را دارد بستگی به انتظارات شما دارد و اینکه آیا فرصت های کسب درآمد را در TimeBucks جالب ببینید.

 

چگونه می توان به TimeBucks پیوست؟

ثبت نام بسیار آسان است. فقط روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد سایت TimeBucks شوید . چند ثانیه طول می کشد تا ثبت نام کنید.

شما فقط باید ایمیل خود و یک رمز عبور را وارد کنید ، سپس ایمیلی دریافت خواهید کرد که باید آن را تأیید کنید. همچنین می توانید با حساب فیس بوک خود ثبت نام کنید.

 

FREE SIGN UP WITH TIMEBUCKS

 

 

اگر شما هر گونه نظر ، سوال یا تجربه ای با TimeBucks دارید ، خوشحال می شوم در نظرات زیر از شما بشنوم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.