سایت کلیکی PTC, معرفی سایت‌ها

کسب درآمد دلاری از طریق سایت کلیکی optimalbux

بیت کوین

 

درباره Optimalbux

با وجود اینکه Optimalbux یک سایت نسبتاً جدید است (در سال 2018 تأسیس شد) ، یکی از بهترین سایت های کلیکی PTC محسوب می شود زیرا دارای سرپرست یکسانی با ScarletClicks و GPTplanet است. از مردم هر کشوری برای عضویت رایگان استقبال می شود.

هنگامی که موجودی حساب شما حداقل 5 دلار است ، می توانید درخواست پرداخت کنید. پرداخت شما طی 2-7 روز از طریق Airtm ، Skrill ، Payoneer ، Neteller ، Cryptocurrencies و AirTM پردازش و صادر می شود.

 

نحوه کسب درآمد از سایت کلیکی Optimalbux

روی تبلیغات کلیک کنید

ساده ترین راه برای کسب درآمد از سایت ، کلیک روی تبلیغات است. انواع مختلفی از تبلیغات وجود دارد و بازده آن بین 0.0001-0.01 $ متفاوت است

 

Offerwalls

با انجام پیشنهادات ساده یا کارهایی که توسط شرکت های ثالث ارائه شده است ، درآمد کسب کنید.

 

ثبت نام در سایت ها

برای ثبت نام در سایت یا پیوند وابسته به عضو دیگر ، پولی دریافت می کنید. حامی دستورالعمل ها را تنظیم می کند و اگر آنها را به درستی دنبال کنید ، مبلغ مربوطه به شما تعلق می گیرد.

 

زیرمجموعه

در Optimalbux شما می توانید از زیرمجموعه مستقیم یا از زیرمجموعه اجاره ای درآمد کسب کنید.

 

زیرمجموعه مستقیم 

مانند هر سایت کلیکی PTC ، بهترین راه برای کسب درآمد ، داشتن تعداد زیادی زیرمجموعه مستقیم است. بسته به نوع حساب خود ، تعداد زیرمجموعه هایی که میتوانید داشته باشید دارای محدودیت است. می توانید افرادی را که غیرفعال هستند با پرداخت هزینه اندکی حذف کنید تا فضای خالی برای موارد جدید ایجاد کنید. انواع حساب ها در زیر نشان داده شده است.

 

کسب درآمد از زیرمجموعه

 

زیرمجموعه اجاره ای

بسته به عضویت شما محدودیتی در تعداد زیرمجموعه هایی که می توانید اجاره کنید وجود دارد. هزینه اجاره در زیر نشان داده شده است

 

اجاره زیرمجموعه

 

** توجه داشته باشید که برای کسب درآمد از زیرمجموعه خود در روز بعد ، باید 4 تبلیغ را مشاهده کنید. با خرید روزهای تعطیل ، می توانید آن را نادیده بگیرید. همچنین هنگام ارتقاء حساب خود ، روزهای تعطیلات رایگان دریافت می کنید.

 

 

مزایای سایت کلیکی Optimalbux

اعتبار : سایت توسط سرپرست ScarletClicks و GPTplanet پشتیبان گیری می شود.
بدون محدودیت عضویت : از اعضای همه کشورها برای عضویت رایگان استقبال می شود.
انجمن : این سایت دارای یک انجمن فعال و باز است که همیشه نشانه خوبی از اعتبار برای هر سایت PTC است.
معرفی زیرمجموعه اجاره ای سودآور :  Optimalbux یکی از معدود سایتهای PTC است که می توانید از زیرمجموعه اجاره ای خود درآمد کسب کنید.

معایب Optimalbux

درآمد آهسته : بدون زیرمجموعه ، درآمد بسیار کند خواهد بود.
پیشنهادات جغرافیایی: این مورد در همه سایت های PTC معمول است زیرا کسانی که پیشنهادات را ارائه می دهند کشورهای خاصی را هدف قرار می دهند.
اجبار به کلیک : برای کسب درآمد از زیرمجموعه خود در روز بعد ، باید روی 4 تبلیغ کلیک کنید. البته ، می توانید با خرید روزهای تعطیل ، آن را نادیده بگیرید.
تبلیغ خود: اکثر تبلیغات توسط مدیر پشتیبانی می شوند. اگر سایت فروش کافی برای پرداخت هزینه آن تبلیغات نداشته باشد ، ممکن است منجر به مشکلات جریان نقدی شود.
محدودیت در زیرمجموعه مستقیم : محدودیتی در تعداد اعضا وجود دارد که می توانید از آن ها درآمد کسب کنید.

آیا باید به Optimalbux بپیوندم یا خیر؟

این واقعیت که این سایت خواهر Scarletclicks و GPTplanet است ، به عضویت در سایت اطمینان بیشتری می بخشد. سایتی است که قطعاً باید به مجموعه سایت های کلیکی PTC خود اضافه کنید.

امیدوارم از نظر من در مورد Optimalbux لذت برده باشید. اگر این چنین است ، آن را به اشتراک بگذارید و در زیر نظر بدهید.

 

FREE SIGN UP WITH OPTIMALBUX

 

 

توجه داشته باشید تمامی پلن های کسب درآمد از طریق اینترنت یا سایت های کلیکی که در جیمال به شما معرفی می شوند تست شده و برداشت از طریق این سایت ها تضمین میشود.

 

در ضمن اگر هنوز کیف پول خود را جهت برداشت درآمد های کسب شده نساخته اید ,از آموزش افتتاح حساب در بانک های بین المللی برای برداشت درآمد دلاری و از آموزش ثبت نام در صرافی ها برای دریافت بیت کوین های خود استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.