پاداش آنلاین GPT, معرفی سایت‌ها

سایت GPT چیست؟ راهنمای نهایی سایت های کسب و کار آنلاین GPT – کسب درآمد از اینترنت

سایت GPT

اگر علاقمند به کسب درآمد آنلاین به صورت رایگان هستید ، احتمالاً در مورد سایتهای GPT (Get-Paid-To) شنیده اید.

اما سایت GPT چیست و چگونه می توانید به صورت به آن ها بپیوندید و از اینترنت درآمد کسب کنید؟

برای آشنایی با این کسب و کار آنلاین به خواندن ادامه دهید. در صورتی که با سایت های GPT آشنا هستید, می توانید لیست بهترین سایت های GPT با بیشترین پرداخت را مشاهده کنید.

فهرست

راهنمای نهایی سایت های GPT – بخش 1 : اصول اولیه

سایت GPT چیست؟

سایت های GPT یا وب سایت های “Get-Paid-To” سالهاست وجود دارند و محبوبیت آنها افزایش یافته است. این کسب و کارهای آنلاین معمولاً میلیون ها عضو دارند.

سایت GPT چیست؟ اصول اولیه

مفهوم سایت های کسب و کار آنلاین GPT ساده است. تبلیغ کنندگان آزمایش ، نظرسنجی ، تماشای ویدیو و غیره را ارائه می دهند. سپس سایت های GPT از طریق پلت فرم خود این موارد را به اعضای خود ارائه می دهند. هنگامی که اعضای آنها در این موارد شرکت می کنند ، بخشی از درآمد وب سایت GPT را به دست می آورند. از آنجا که بسیاری از راههای کسب درآمد آنلاین ، انجام کارهایی است که به طور معمول به صورت آنلاین انجام می دهید. (خرید آنلاین ، انجام جستجوهای اینترنتی و غیره) سایتهای GPT مکانهای جذابی برای کسب درآمد از اینترنت هستند.

راه هایی که می توانید پول و امتیاز کسب کنید

 •  انجام نظرسنجی های پولی
 •  تماشای فیلم ها
 •  خواندن ایمیل ها
 •   تکمیل پیشنهادات
 •  تکمیل وظایف کوچک
 •  گوش دادن به رادیو
 •  بازی کردن
 •  بازگشت نقدی برای خرید آنلاین
 •  جستجو در وب
 •  زیرمجموعه گیری با معرفی افراد

مزایای سایت GPT

 •  چندین روش کسب درآمد
 •  اکثر سایت ها پاداش ثبت نام ارائه می دهند
 •  راهی سودآور برای گذراندن وقت آنلاین
 •  مسابقات سرگرم کننده و فرصت های قرعه کشی
 •  همیشه کارهای جالبی برای تکمیل در دسترس است

روش های برداشت درآمد آنلاین

 •  پول نقد
  •  پی پال
  •  چک بانکی
  •  ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین
 •  کارت هدیه
  •  Amazon
  •  BestBuy
  •  Home Depot
  •  iTunes
  •  Playstation
  •  Starbucks
  •  Walmart
  •  چند صد کارت هدیه دیگر

راهنمای نهایی سایت های GPT – بخش 2 : انتخاب پاداش مناسب

پرداخت از طریق PayPal

سایت gpt چیست؟ پی پال

PayPal بزرگترین پردازنده پرداخت آنلاین در جهان است. با توجه به اینکه اکثر کاربران کشورهای غربی دارای حساب PayPal هستند. جای تعجب نیست که بسیاری از برنامه ها پرداخت های PayPal را به عنوان گزینه پاداش ارائه می دهند.

توجه داشته باشید که اگرچه بسیاری از سایت های GPT از PayPal برای صدور پرداخت استفاده می کنند. اما برخی از آنها جایگزین هایی مانند Payoneer را انتخاب کرده اند. این امر به ویژه اگر پایگاه اعضای آنها بین المللی باشد صادق است.

پرداخت های پی پال اغلب به سرعت پردازش می شوند. تنها چند ساعت پس از درخواست برداشت قابل دریافت هستند. مراقب هزینه هایی باشید که PayPal برای دریافت چنین پرداخت هایی از شما دریافت می کند. برخی از پرداخت ها از سایت های GPT هیچ هزینه ای ندارند. اما برخی دیگر ممکن است کارمزد دریافت کنند. برای اولین بار که از هر سایتی پول نقد می گیرید به این نکته توجه کنید. تا بدانید که در آینده از چه گزینه پرداختی برای برداشت درآمد آنلاین خود استفاده کنید.

همچنین بخوانید: سایتهای کسب درآمد GPT که توسط PayPal پرداخت می کنند

» Swagbucks , PrizeRebel , InstaGC , SuperPay.me

کارت های هدیه آمازون

سایت gpt چیست؟ پرداخت با کارت هدیه آمازون

این روش برداشت درآمد آنلاین می تواند به صورت کارت هدیه فیزیکی یا کارت هدیه الکترونیکی ارائه شود. اگر انتخابی به شما ارائه شد ، ما به شدت توصیه می کنیم گزینه کارت هدیه دیجیتال را انتخاب کنید. آمازون یک وب سایت است ، بنابراین برای سفارشات خود به هر حال باید آنلاین باشید. با این انتخاب شما هرچند کم اما در حفظ محیط زیست موثر خواهید بود. تمام اتفاقات خوب جمعی با انتخاب های فردی کوچک اتفاق میفتد.

ما فقط برای هدیه دادن کارت هدیه فیزیکی را توصیه می کنیم. دریافت یک کارت پلاستیکی ملموس که می تواند برای خرید استفاده شود ، برای هدیه دلپذیرتر است. دریافت ایمیلی با کد هدیه در آن تأثیر مشابهی ندارد.

همچنین بخوانید: سایت های کسب درآمد آنلاین GPT که توسط آمازون پرداخت می کنند
» InstaGC ، Swagbucks ، RewardingWays ، PrizeRebel

دریافت درآمد اینترنتی توسط بیت کوین

برای کسانی که با بیت کوین آشنا نیستند. بیت کوین یک ارز دیجیتال منبع باز است که انتقال پول را با هزینه کم ممکن می کند. معاملات با استفاده از یک دفتر کل عمومی (یک زنجیره بلوکی) ثبت می شود. سپس بین کیف پول های بیت کوین (کاربران) با استفاده از کلیدهای خصوصی (داده های مخفی) برای اثبات مالکیت کیف ها و جلوگیری از تغییر معاملات انجام می شود.

کاربرانی که کیف پول بیت کوین دارند و مشتاق این روش پرداخت هستند. می توانند از سایت های کسب درآمد اینترنتی gpt که Snapcard را به عنوان گزینه پرداخت ارائه می دهند ، استفاده کنند.

همچنین بخوانید: سایت های GPT که بیت کوین ارائه می دهند
» Superpay.me ، instaGC ، Rewarding Ways

سایتهای GPT که با چک پرداخت می کنند

سایت GPT چیست؟ پرداخت درآمد با چک

پول نقد پادشاه است و بسیاری از مردم عاشق دریافت چک های نقدی هستند. اگرچه دریافت چک بیشتر از پرداخت PayPal طول می کشد. اما می توانید آن را بدون دردسر مستقیماً به حساب بانکی خود واریز کنید.

نکته منفی در مورد چک ها این است. که برخی از پلتفرم های کسب درآمد از اینترنت برای پرداخت با چک کارمزد دریافت می کنند. مراقب این موضوع باشید. ترجیحاً تراز متوسط (مانند 50 دلار) را به جای یک دسته پرداختهای کوچک تر درخواست کنید.

برخی سایت های GPT از این هزینه ها در صورت درخواست برداشت یک بار در ماه چشم پوشی می کنند. باز هم ، به این نکته توجه کنید تا همیشه بتوانید میزان پاداش هایی که در نهایت دریافت می کنید را به حداکثر برسانید.

همچنین بخوانید: سایت های کسب درآمد اینترنتی GPT که با چک پرداخت می کنند
» InstaGC و ySense

سایتهای کسب و کار آنلاین GPT بدون حداقل پرداخت

سایت GPT چیست؟ آستانه حداقل پرداخت کم

بسیاری از کاربران این را می خواهند ، اما وقتی به آن فکر می کنید. واقعاً منطقی نیست … برای دریافت درآمد ، ابتدا باید مبلغی برای دریافت داشته باشید. بنابراین همیشه “حداقل پرداخت” لازم است. هیچ کس علاقه ای به دریافت 0 دلار ندارد!

حداقل مبلغ قابل برداشت در سایت های کسب و کار آنلاین GPT بسیار متفاوت است. لیست برنامه های برتر GPT ما نشان می دهد که اکثر سایت ها حداقل سطح برداشت 1 تا 30 دلار را دارند.

اگرچه سطوح پایین بازخرید خوب است. اما با جذابیت حداقل پرداخت بسیار کم ، به ویژه هنگامی که با سایتی آشنا می شوید. و یک بار با موفقیت پول نقد خود را برداشت کرده اید ، خیلی خوشحال نشوید.

پس از همه اینها ، آیا واقعاً می خواهید از کارتهای هدیه 1 دلاری استفاده کنید؟ تا زمانی که سطح پرداخت را معقول و دست یافتنی می دانید. توصیه می کنیم که امکان برداشت مبلغ کم را بعنوان آپشن در نظر بگیرید تا ویژگی اصلی یک سایت.

همچنین بخوانید: سایتهای کسب و کار آنلاین GPT با حداقل پرداخت کم
» QuickRewards Network (1 دلار) ، InstaGC (1 دلار) ، Swagbucks (1 دلار برای کارت های هدیه الکترونیکی) ، Superpay.me (1 دلار)

سایت های کسب درآمد آنلاین با پرداخت فوری

سایت GPT چیست؟ کسب و کار آنلاین

هنگامی که درخواست دریافت کارت هدیه یا پاداش نقدی را مطرح می کنید. نمی خواهید مدت زیادی منتظر بمانید تا آن را دریافت کنید. ترجیح می دهید ، فوراً آن را دریافت کنید!

اکثر سایت ها حداقل 24 ساعت طول می کشد تا پرداخت کارت هدیه الکترونیکی PayPal شما را صادر کنند. با این حال ، اکثر سایت های کسب درآمد آنلاین GPT دارای برنامه های وفاداری هستند. که می توانید بر اساس تعداد نظرسنجی های پولی که انجام داده اید. پیشنهادات کامل شما یا افرادی که به آنها معرفی می کنید ، سطح حساب خود را بالا ببرید. اگر به عنوان مثال به وضعیت پلاتین دست یافته اید. احتمالاً درخواست شما خیلی زودتر از افرادی که تازه وارد وب سایت شده اند پردازش می شود.

در مورد سایت هایی که چک یا کارت هدیه فیزیکی صادر می کنند ، باید همیشه منتظر بمانید. هر دو گزینه پاداش دارای زمان پردازش هستند. زیرا یک چک باید صادر شود یا یک کارت هدیه فیزیکی در نامه ارسال شود. این را به مدت زمانی که سرویس پستی مرسوله را به دست شما می رساند اضافه کنید. این به این معنی است که هرگز نمی توانید این نوع پاداش ها را فوراً دریافت کنید.

همچنین بخوانید: سایت های کسب درآمد آنلاین GPT با پرداخت سریع 
» InstaGC (1 تا 2 روز) ، PrizeRebel (24 ساعت) ، Rewarding Ways (24 ساعت) ، QuickRewards Network (72 ساعت)

بخش 3 : سطح حساب و سطوح زیرمجموعه گیری

زیرمجموعه گیری با معرفی افراد

سایت GPT چیست؟ زیرمجموعه گیری

همه سایت های GPT که ما تا به حال با آنها برخورد کرده ایم. دارای برنامه زیرمجموعه گیری یا برنامه معرفی دوستان برای اعضای خود هستند. در اصل ، این شامل دریافت پاداش برای توصیه یک سایت GPT در وبلاگ شما ، حساب های رسانه های اجتماعی ، از طریق ایمیل و غیره با استفاده از یک پیوند منحصر به فرد است. که هر عضوی را که زیر نظر شما ثبت نام می کند ردیابی می کند. این می تواند راهی عالی برای شروع درآمد شما باشد. همچنین می تواند به شما در ارتقاء سطح کاربران کمک کند تا بتوانید پاداش های خود را سریعتر و گاهی حتی با تخفیف دریافت کنید.

بسیاری از برنامه های زیرمجموعه گیری مبتنی بر درصد هستند. که اگر ارجاعات شما شرکت کنندگان فعال در برنامه باشند ، می تواند سودآور باشد. به جای دریافت یکبار پرداخت ، می توانید مبالغی مستمر از منابع زیرمجموعه خود به دست آورید. مشروط بر اینکه آنها همچنان عضو فعال باشند و خود سایت همچنان در این تجارت باقی بماند.

معرفی دوستان نه تنها می تواند درآمد شما را افزایش دهد. بلکه گاهی اوقات برای رسیدن به بالاترین سطح حساب (در صورتی که یک سایت GPT سطوح حساب عضویت را ارائه دهد) لازم است.

برنامه های وفاداری و سطوح حساب

بسیاری از سایت ها سطوح مختلف حساب را به اعضای خود ارائه می دهند. که ممکن است شامل پاداش های روزانه ، زمان پردازش سریعتر درخواست ها ، تخفیف و موارد دیگر باشد.

برای ارتقاء سطح ، معمولاً باید تعداد معینی از پیشنهادات را تکمیل کنید. تعداد معینی از افراد را ارجاع دهید یا تعدادی امتیاز جمع آوری کنید.

مزایایی که برای بدست آوردن وضعیت پلاتین ، الماس ، طلایی و غیره دریافت خواهید کرد. واقعاً می تواند تجربه شما را با یک سایت gpt از متوسط به عالی تبدیل کند. بنابراین اگر به نقدینگی امتیازات خود نزدیک شده اید اما در حال نزدیک شدن به سطح بالا هستید. شاید ارزش آن را داشته باشد که کمی بیشتر منتظر بمانید تا به سطح بعدی برسید. انجام این کار می تواند به معنای بهره مندی از برداشت درآمد سریعتر یا حتی بیشتر باشد.

بخش 4: تعیین سایت GPT معتبر و شناسایی موارد کلاهبرداری

تعیین اعتبار

کدام یک از سایت های زیر معتبر است؟ اگرچه ما تأیید کرده ایم که سایتهای GPT ذکر شده در Gmal دارای درجه ای از اعتبار هستند. (بسیاری از آنها بیش از یک دهه است که وجود دارد). اما می توانید با مشورت با صدها کاربر ما برای این سایتها تصمیم بگیرید.

در صفحه سایتهای GPT دارای رتبه برتر ، همه سایتهای زیر را بر اساس بازخورد کاربران رتبه بندی می کنیم. سایتی که دارای بیشترین نظرات مثبت کاربران است در بالای لیست قرار می گیرد.

ویژگیهای کلیدی وب سایتهای GPT معتبر:

 •  عضویت در سایت کاملاً رایگان است
 •  تعداد زیادی پیشنهادات و نظرسنجی با درآمد بالا در دسترس است
 •  نظرسنجی های روزانه همراه با آزمایشات مکرر و پیشنهادات جدید ارائه می شود
 •  پرداخت های بدون دردسر و سریع ارائه می شود
 •  شهرت محکم ؛ در حالت ایده آل ، این سایت چند سالی است که تاسیس شده اند
 •  حداقل آستانه پرداخت قابل دستیابی (که از 25 تا 30 دلار تجاوز نمی کند)
 •  پاسخ سریع به سوالات کاربران
 •  سایتهایی که میزبان تالارهای گفتمان اعضای خود هستند ، نشانه ای دلگرم کننده است
 •  برای فعال نگه داشتن حساب خود ، نیازی به حساب غیر منطقی (مانند نیازی به ورود به سیستم در هر ماه) ندارید
 •  حضور قوی در رسانه های اجتماعی ؛ از آنجا که این وب سایت ها دائماً کدهای جایزه و پیشنهادات جدید ارسال می کنند ، سایت های GPT معتبر به طور معمول در رسانه های اجتماعی محبوب هستند
 •  مدارک اثبات پرداختی که در وب سایت آنها ارسال شده است

در جستجوهای اینترنتی خود ، ممکن است با سایت های GPT مواجه شوید که در Gmal فهرست نشده اند. این لزوما به این معنا نیست که آنها نامعتبر هستند. اگرچه توصیه می کنیم در صورت پیوستن به چنین سایتی احتیاط زیادی را انجام دهید. سایت های زیادی وجود دارد که به اعضای خود پول نمی دهند. اطلاعات اعضای خود را می فروشند و برای آنها کابوس هستند. همیشه قبل از ارائه مشخصات شخصی خود به چنین سایتی به صورت آنلاین ، تحقیقات خود را انجام دهید. یا بهتر است به نامهای بزرگ سایتهای GPT که در لیست خود فهرست کرده ایم ، پایبند باشید.

شناسایی کلاهبرداری

سایت های GPT کلاهبرداری معمولاً چگونه است:

 •  هیچ اطلاعات واضحی در مورد مالک وب سایت و محل قرارگیری آنها وجود ندارد
 •  خدمات به مشتریان ضعیف است ، یا اصلا وجود ندارد
 •  سایت هایی که عضویت پولی ارائه می دهند
 •  تکمیل نظرسنجی ها و پیشنهادات و عدم دریافت پاداش برای آنها
 •  ادعای درآمد فوق العاده زیاد اعضا ، به ویژه در مورد وب سایت های GPT جدید
 •  عدم تعامل عمومی با اعضا ؛ هیچ نظری از اعضا در رسانه های اجتماعی ، بدون انجمن یا پلت فرم عمومی مشابه ، جز خودنمایی مثبت وجود ندارد

راهنمای نهایی سایت های GPT – بخش 5: نکات و ترفندها

این که آیا شما تازه وارد سایت های GPT شده اید یا یک کاربر قدیمی هستید. همیشه می توانید نکاتی را در مورد نحوه استفاده حداکثری از عضویت خود در این سایت ها دریافت کنید.

نکات مهم برای به حداکثر رساندن موفقیت شما

 • قبل از ثبت نام در هر سایت GPT ، مطمئن شوید که این کار را با استفاده از آدرس ایمیل اصلی خود انجام نمی دهید. یک آدرس ایمیل جدید از طریق Gmail ، Hotmail و غیره دریافت کنید که جدا از موارد شخصی شما باشد. تا هرگز نگران اتفاقی برای آن نباشید.
 • اگر به صورت آنلاین خرید می کنید ، برنامه های GPT را که عضو آنها هستید بررسی کنید. اگر در فروشگاه هایی که می خواهید از آنها خرید کنید ، برگشت پول نقد ارائه می دهند. هنگام وارد شدن به حساب GPT خود ، کافی است روی پیوند به فروشگاه موردعلاقه خود کلیک کنید ، و ممکن است درصدی از مبلغ خرید خود به شما تعلق گیرد. این یکی از ساده ترین روش های کسب اعتبار است.
 • مثل گوش دادن به موسیقی! بسیاری از سایت های GPT دارای برنامه های ایستگاه رادیویی هستند. که می توانید برای امتیاز به آنها گوش دهید. این یک راه آسان و غیرفعال برای کسب درآمد آنلاین بیشتر است.
 • اگر قبلاً یکی ندارید ، مطمئن شوید که یک حساب PayPal باز می کنید. تا بتوانید سریعتر از انتظار پول نقد دریافت کنید.
 • از Roboform برای صرفه جویی در وقت هنگام پر کردن فرم ها هنگام شرکت در نظرسنجی ، ثبت نام در پیشنهادات یا حتی هنگام ثبت نام در سایت های GPT جدید استفاده کنید.
 • در ارائه شماره کارت اعتباری خود برای پیشنهادات محتاط باشید. مگر اینکه واقعاً به آنها علاقه مند باشید. اگرچه تکمیل پیشنهادات می تواند سریع ترین راه برای به دست آوردن امتیاز باشد. اما اگر نمی دانید برای چه چیزی ثبت نام می کنید یا فراموش کرده اید که دوره آزمایشی را لغو کنید. ممکن است دچار مشکل شوید. اگر تصمیم دارید اطلاعات کارت اعتباری خود را برای یک پیشنهاد ارائه دهید. اطمینان حاصل کنید که آنها را از نزدیک تحت نظر دارید.
 • اگر تصمیم دارید برای پیشنهادات ثبت نام کنید. مطمئن شوید که ایمیل خود را برای پیوندهای تأیید و ایمیل های مرحله بعد را پس از ثبت نام بررسی کرده اید. این اغلب به عنوان آخرین مرحله مورد نیاز است. تا اعتبار درستی به دست آید. اگر ایمیل تأییدی را که انتظار داشتید مشاهده نکردید. پوشه هرزنامه خود را بررسی کنید.
 • اگر دوستانی دارید که فکر می کنید به شرکت در سایت های gpt علاقه مند هستند. مطمئن شوید که کد زیرمجموعه گیری خود را از حساب خود برداشته اید. تا آنها زیر نظر شما ثبت نام کنند تا بتوانید از درآمد آنها کمیسیون از سایت کسب کنید.
 • هرگز موجودی بزرگی در حساب خود باقی نگذارید. این امر در مورد سایتهای نظرسنجی نیز صدق می کند. شما هرگز نباید صدها دلار در حساب خود نگه دارید و منتظر یک مبلغ یکجا باشید. زیرا ممکن است با دیدن پول نقد شما چیزی را به خطر بیندازد. ممکن است حساب شما هک شود ، سایت بسته شود یا حساب شما به دلیل تقلب پرچم گذاری شود. نقد شدن مبالغ هنگفت اغلب پرچم های قرمز را برمی انگیزد. بنابراین به عنوان مثال پرداخت 5 ، 20 دلار را انتخاب کنید ، به جای پرداخت 1 ، 100 دلار.
 • سایتهای GPT را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید! بسیاری از این برنامه ها به طور منظم امتیازهای رایگان با کدهای ویژه ای که پس از 24 ساعت منقضی می شوند ، به شما می دهند. به سادگی کد را در حساب خود کپی و جایگذاری کنید ، به شما اعتبار داده می شود. همچنین ، هدایا و مسابقات ویژه ای اغلب با این برنامه ها برگزار می شود و اعلان های مربوط به پاداش هایی که در حال فروش هستند در صفحات طرفداران ارسال می شود. بنابراین ، حداقل ، موارد مورد علاقه خود را در فیس بوک و توییتر دنبال کنید تا بتوانید در جریان باشید.
 • مانیتور کنید ، یا بهتر بگویید ، adblocker خود را غیرفعال کنید. مخصوصاً هنگام انجام بازی. اگر یکی از آنها را فعال کرده اید. ممکن است برای کسب برخی از فعالیتها مانند تماشای ویدئو یا بازی کردن با اعتبار مواجه شوید. یا این ویژگیها ممکن است به هیچ وجه کار نکنند.
 • نظرسنجی هایی را که انجام می دهید و پیشنهاداتی که تکمیل کرده اید. پیگیری کنید و از آنها اسکرین شات بگیرید! اگر برای اعتباری یا برای مورد دیگری با مشکل روبرو شدید. داشتن مدرک به شکل اسکرین شات حل مشکل با سایت GPT را بسیار ساده تر می کند. یک یادداشت سریع برای آنها ارسال کنید. که نام نظرسنجی یا پیشنهاد ، مبلغی که قرار بود به شما اعتبار داده شود را همراه با اسکرین شاتی از صفحه تکمیل در انتهای نظرسنجی یا پیشنهاد ارائه دهد. اگر بتوانید این اطلاعات را در اختیار آنها قرار دهید ، اکثر سایت های GPT با اختصاص اعتبار به شما مشکلی ندارند.
 • عضو Appen شوید تا بتوانید کارهای خرد مانند تصحیح ، آزمایش وب سایت ها ، ورود داده ها و موارد دیگر را انجام دهید. این وظایف کوتاه و آسان می تواند یک راه سرگرم کننده و جالب برای کسب درآمد باشد. و اکثر سایت های GPT فرصت های شغلی کوچکی را ارائه می دهند که توسط شکل هشت میزبانی می شود.
 • علاوه بر پیشنهادات ویژه ، برخی از سایت های gpt کوپن هایی را برای چاپ یا بارگیری در دستگاه تلفن همراه شما ارائه می دهند. مراقب این موارد باشید ، زیرا آنها نه تنها می توانند قبوض مواد غذایی شما را کاهش دهند ، بلکه به طور معمول حتی برای مشاهده آنها نیز امتیاز کسب می کنید.
 • جستجوی وب خود را با استفاده از موتور جستجوی سایت GPT انجام دهید. اگرچه اکثر سایتها محدودیت روزانه ای برای تعداد جستجوهای شما اعمال می کنند. اما یک استراتژی ساده این است که پس از رسیدن به حداکثر تعداد جستجوهای روزانه که می توانید از طریق یک سایت انجام دهید. وارد یکی دیگر از حسابهای سایت GPT خود شوید.

نکته نهایی: هنگامی که یک پاداش بزرگ ارائه می شود ، ثبت نام کنید

هنگامی که برای اولین بار به یک سایت GPT ملحق می شوید. ممکن است به طور خودکار پاداش دریافت کنید. این می تواند راهی عالی برای شروع راه شما برای اولین پاداش باشد. به خصوص اگر آنقدر خوش شانس باشید که در زمان ارائه پاداش های سخاوتمندانه اعضای جدید ثبت نام کنید!

اگرچه ممکن است این پاداش های ثبت نام در هر زمان تغییر کند. اما ما دیده ایم که این سایت های GPT پاداش های ثبت نام زیر را ارائه می دهند:

 •  Swagbucks – $5 signup bonus
 •  FusionCash – $5 signup bonus
 •  Offernation – $0.25 signup bonus
 •  SuperPay.me – $0.20 signup bonus
 •  Rewarding Ways – $0.20 signup bonus
 •  TreasureTrooper – $1 signup bonus
 •  InstaGC – 10 free points
 •  CreationsRewards – $5 signup bonus

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.