سایت کلیکی PTC, معرفی سایت‌ها

کسب درآمد آنلاین با مشاهده تبلیغات کلیکی سایت altcoinclix

altcoinclix.com

فهرست

altcoinclix چیست و روش های کسب درآمد آن کدام است؟

AltCoinClix یک وب سایت PTC ، (پرداخت به کلیک) / GPT است. که در سال 2018 راه اندازی شد.

اگر با سایت های PTC آشنایی ندارید . پیشنهاد می کنم ابتدا راهنمای نهایی سایت های کلیکی PTC را بخوانید تا با نحوه عملکرد این روش کسب درآمد آنلاین آشنا شوید.

حال ، اگر می خواهید بفهمید که چقدر می توانید از این سایت درآمد کسب کنید ، باید فرصت های کسب درآمد آنلاین موجود را از نزدیک بررسی کنید.

همچنین بخوانید : سایت تبلیغات کلیکی imperialbux

گزینه 1 – تبلیغات کلیکی Paid ads

آنچه AltCoinClix را به یک سایت کلیکی تبدیل می کند ، اساساً همین فرصت کسب درآمد آنلاین است. شما با مشاهده تبلیغات کلیکی می توانید درآمد کسب کنید.

این یکی از ساده ترین راه های کسب درآمد در هر نوع سایت پاداش آنلاین است. تنها کاری که باید بکنید این است که یک تبلیغ را برای مدت معینی مشاهده کنید و پاداش آن را بدست آورید.

با این حال ، این فرصت کسب درآمد آنلاین به صبر و حوصله زیادی نیاز دارد زیرا بیت کوین رایگانی که کسب می کنید بسیار کم است – اما در مورد پتانسیل درآمد بیشتر در ادامه.

کسب درآمد با مشاهده تبلیغات کلیکی

altcoinclix برای مشاهده هر آگهی 0.05 سنت پرداخت می کند

شما فقط باید روی پیشنهاد کلیک کنید و اجازه دهید تایمر اجرا شود.
همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید ، در صفحه تبلیغات کلیکی بلافاصله خواهید دید که برای مشاهده آگهی چقدر درآمد خواهید داشت و همچنین مشاهده هرکدام چقدر زمان خواهد برد. وقتی روی آگهی کلیک می کنید ، یک برگه مرورگر جدید باز می شود و سایتی را نمایش می دهد.

گزینه 2 – پیشنهادات پولساز Tasks

AltCoinClix همچنین دارای بخش پیشنهادات پولساز است که می توانید برای کسب بیت کوین بیشتر ، آنها را بررسی کنید. Tasks ها اساساً بسترهای تبلیغاتی درون سایت هستند که در ازای دریافت پاداش ، وظایف کوچکی را ارائه می دهند.

این وظایف کوچک معمولاً برای تبلیغ یک وب سایت یا یک اپلیکیشن طراحی شده اند.

کسب درآمد با پیشنهادات پولساز

برای کسب درامد بیشتر می توانید پیشنهادات پولساز را تکمیل کنید

خوبی AltCoinClix این است که آنها پیشنهادات پولساز زیادی دارند که می توانید انجام دهید. همانطور که در عکس بالا نشان داده شده است ، فقط باید انتخاب کنید که روی کدام پیشنهاد پولساز می خواهید کار کنید. سپس مجموعه ای از پیشنهادات را مشاهده خواهید کرد که می توانید انجام دهید.

اکثر پیشنهاداتی که در قسمت پیشنهادهای پوساز پیدا خواهید کرد از شما می خواهند که به یک نظرسنجی یا مسابقه پولی پاسخ دهید ، یک بازی پولی مبتنی بر مرورگر انجام دهید ، یک اپلیکیشن را دانلود کنید یا در یک وب سایت خاص ثبت نام کنید. هر پیشنهاد به شما می گوید که پس از تکمیل آن چقدر پول دریافت خواهید کرد.

همچنین الزاماتی را که باید برای کسب درآمد رعایت کنید به شما نشان می دهد.

بنابراین ، به نظر من ، این بهترین فرصت برای درآمدزایی از نظر پتانسیل کسب درآمد آنلاین است. فقط باید اطمینان حاصل کنید که تمام دستورالعمل های داده شده برای به دست آوردن پاداش را بدرستی دنبال می کنید.

گزینه 3 – نظرسنجی های پولی

همچنین با پاسخ به نظرسنجی ها می توانید دلار بیشتری کسب کنید. درست مانند پیشنهادات پولساز ، وقتی وارد سایت می شوید ، می توانید با مراجعه به بخش نظرسنجی پولی ، تمام نظرسنجی های موجود را مشاهده کنید.

کسب درآمد با نظرسنجی پولی

altcoinclix دارای یک بخش اختصاصی برای نظرسنجی های پولی است که می توانید برای کسب درآمد بیشتر به آن ها پاسخ دهید

نظرسنجی های ارائه شده در AltCoinClix درست مانند آنچه از یک سایت نظرسنجی پولی انتظار دارید ، کار می کند. وقتی روی یک نظرسنجی کلیک می کنید ، یک برگه مرورگر جدید باز می شود. سپس از شما یک سری سوال های غربالگری می پرسد تا مشخص شود آیا شما در جمعیت هدف نظرسنجی پولی قرار دارید یا خیر.

اگر واجد شرایط هستید ، به مرحله بعدی می روید و این پاسخ به نظرسنجی پولی واقعی است. پس از تکمیل نظرسنجی واقعی ، پاداش وعده داده شده را دریافت خواهید کرد. اگر واجد شرایط نیستید ، به سادگی به نظرسنجی پولی بعدی بروید.

نکته خوب در این مورد این است که شما دقیقاً می دانید چقدر طول می کشد تا نظرسنجی پولی را تکمیل کنید. در صورت تکمیل آن چند امتیاز کسب خواهید کرد. بنابراین ، شما می توانید اولویت بندی کنید که کدام نظرسنجی پولی برای کسب درآمد آنلاین بیشتر مناسب تر است.

همه نظرسنجی های پولی ارائه شده در AltCoinClix از سایت های دیگر خواهد بود. بنابراین ، اگر روی نظرسنجی کلیک کنید ، نگران نباشید که چرا شما را به سایت دیگری منتقل می کند.

این همچنین بدان معنی است که برای یافتن نظرسنجی هایی پولی که واجد شرایط آن هستید ، باید صبر کنید.

این سایت جزو پردرآمدترین سایت های نظرسنجی پولی نیست ، اما هنوز هم پول خوبی به شما می دهد و قطعاً راهی عالی برای به دست آوردن دلار است و می توانید نظرسنجی های پولی زیادی را در AltCoinClix پیدا کنید.

همچنین ، اگر نظرسنجی هایی که می توانید انجام دهید تمام شود ، به یاد داشته باشید که بسیاری از پیشنهادات پولساز نظرسنجی های بیشتری نیز دارند ، بنابراین اگر می خواهید به بیشترین تعداد نظرسنجی پولی دسترسی پیدا کنید ، حتماً پیشنهادات پولساز (offerwalls) را بررسی کنید.

گزینه 4 – کسب درآمد با زیرمجموعه گیری

در نهایت ، شما همچنین می توانید با زیرمجموعه گیری درآمد کسب کنید. برای انجام این کار ، فقط باید لینک زیرمجموعه گیری خود را با شخصی که می خواهید دعوت کنید به اشتراک بگذارید. هنگامی که آنها با استفاده از پیوند شما ثبت نام کردند ، به زیرمجموعه شما تبدیل می شوند.

کسب درآمد با زیرمجموعه گیری

می توانید افراد را دعوت کنید تا به سایت بپیوندند تا درآمد آنلاین کسب کنید

همانطور که در عکس بالا نشان داده شده است ، کمیسیون بستگی به عضویت شما دارد. (بعداً در مورد نحوه ارتقاء عضویت بحث خواهم کرد)

این یک نوع درآمد غیرفعال است ، اما باید مطمئن شوید افرادی که دعوت می کنید کسانی هستند که واقعاً علاقه مند به کسب درآمد در این سایت هستند. در غیر این صورت ، هیچ چیزی از آن به دست نمی آورید.

چگونه درآمد آنلاین خود را برداشت کنید؟

هر پیشنهادی که در AltCoinClix انجام می دهید مبلغ مشخصی را برای شما به همراه خواهد داشت.

برداشت درآمد آنلاین

آستانه پرداخت altcoinclix فقط 0.2 دلار تعیین شده است

همانطور که در عکس بالا نشان داده شده است ، پس از رسیدن به آستانه پرداخت 0.2 دلار ، می توانید درخواست پرداخت کنید. پرداخت از طریق airtm، PerfectMoney و payeer انجام می شود.

شما همچین برای درخواست برداشت به تعدادی cashout point نیاز دارید. cashout point را می توانید با مشاهده آگهی های Adlink بدست بیاورید.

چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟

AltCoinClix درست مانند اکثر سایت های کلیکی PTC ، راهی برای افزایش درآمد شما ارائه می دهد.

ارتقا عضویت پرمیوم

برای افزایش درآمد می توانید هزینه ارتقاء عضویت را بپردازید

اگر سطح عضویت خود را ارتقا دهید ، مزایای متعددی را دریافت خواهید کرد که عمدتا به منظور کسب درآمد بیشتر است. در عکس بالا ، نشان می دهد که برای مشاهده تبلیغات کلیکی و تکمیل پیشنهادات پولساز پول بیشتری دریافت خواهید کرد.

اگر تصمیم گرفتید سطح عضویت خود را ارتقا دهید ، باید مطمئن شوید که برنامه ی خوبی برای بازپس گیری پولی که برای ارتقا عضویت هزینه کرده اید ، دارید. در غیر این صورت ، به راحتی می توانید به جای بدست آوردن پول ، ضرر کنید.

نتیجه گیری نهایی

AltCoinClix یک سایت تبلیغات کلیکی معتبر است که مزایای زیادی را ارائه می دهد ، اما محدودیت های خاصی نیز دارد که باید از آنها آگاه باشید.

بنابراین ، اجازه دهید این بررسی را با خلاصه ای از مزایا و معایب آن به پایان برسانیم تا به شما یک نمای بهتر از آنچه سایت ارائه می دهد ارائه دهیم تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا این سایت کلیکی مناسب شما است یا خیر.

مزایا

راهی ساده برای کسب درآمد آنلاین ارائه می دهد
دارای پیشنهادات پولساز فراوان است

معایب

گزینه های پرداخت محدودی ارائه شده است

به نظر من ، اگر به دنبال کسب درآمد آنلاین هستید ، AltCoinClix سایت بدی نیست. شما می توانید به طور منظم درآمد کسب کنید.

چه کسی می تواند به AltCoinClix بپیوندد؟

AltCoinClix در سراسر جهان در دسترس است. شما می توانید بدون در نظر گرفتن محل زندگی خود به سایت بپیوندید. اگرچه فقط باید مطمئن شوید که از یکی از روش های پرداختی که آنها ارائه می دهند ، قبل از پیوستن حساب دارید.

چگونه می توان در AltCoinClix ثبت نام کرد؟

روند ثبت نام AltCoinClix بسیار آسان است ، که به نظر من یکی از ویژگی های خوب این سایت کلیکی معتبر است.

ثبت نام در سایت تبلیغات کلیکی

برای عضویت ، فقط فرم ثبت نام آنها را پر کنید

برای عضویت ، فقط روی لینک زیر کلیک کنید و فرم ثبت نام را پر کنید. سپس می توانید وارد سایت شوید و درآمد خود را شروع کنید.

FREE SIGN UP WITH ALTCOINCLIX

اگر نظر ، سوال یا تجربه ای با altcoinclix دارید ، خوشحال می شوم در نظرات زیر از شما بشنوم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.