سایت کلیکی PTC, معرفی سایت‌ها

کسب درآمد از خانه با سایت کلیکی moneytreeclix – کسب درآمد آنلاین با پرداخت بیت کوین

کسب درآمد آنلاین

کسب درآمد از خانه با سایت کلیکی MoneyTreeclix

فهرست

یکی از راه های کسب درآمد بیشتر از خانه این است که به سایت های کلیکی (PTC) بپیوندید. البته ، برای کسب درآمد آنلاین از این سایت ها ، باید مطمئن شوید که به یک سایت معتبر پیوسته اید.

در این مقاله ، ما در مورد moneytreeclix صحبت می کنیم ، یکی از سایت های کلیکی PTC که امروزه در اینترنت می توانید پیدا کنید. بنابراین آیا moneytreeclixکلاهبرداری است؟ یا سایت معتبری است؟

اجازه دهید من بلافاصله به این سال پاسخ دهم – نه ، moneytreeclix کلاهبردار نیست. این یک سایت معتبر کلیکی PTC است که آنچه را که ادعا می کند انجام می دهد. (یعنی پرداخت هزینه به شما برای تکمیل فعالیت هایی که ارائه می دهند)

این بررسی هر آنچه را که باید بدانید به شما نشان می دهد تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا عضویت در این سایت به نفع شما است یا خیر.

moneytreeclix چیست و چگونه میتوان با آن کسب درآمد کرد ؟

من تا آنجا که ممکن است مطالب را به صورت خلاصه بیان خواهم کرد و سعی می کنم اطلاعات مفیدی در مورد moneytreeclix ارائه کنم.

moneytreeclix یک سایت کلیکی PTC قانونی است ، اگر نمی دانید سایت کلیکی PTC (پرداخت به کلیک) چیست ، می توانید ابتدا پست راهنمای نهایی سایت های کلیکی PTC را مطالعه کنید.

این سایت چندین فرصت کسب درآمد را ارائه می دهد. برای اینکه بتوانیم پتانسیل درآمدزایی این سایت را به طور واقعی بسنجیم ، باید تمام فرصت های درآمدزایی که این سایت ارائه می دهد را از نزدیک بررسی کنیم.

بنابراین ، در اینجا نحوه کسب درآمد در moneytreeclix آورده شده است.

گزینه 1 – مشاهده تبلیغات

در این بخش ، برای هر آگهی که روی آن کلیک می کنید ، درآمد کسب خواهید کرد. باید اجازه دهید تایمر متوقف شود. پس از آن ، باید پاسخ صحیح کپچا را انتخاب کنید. پول بلافاصله به حساب moneytreeclix شما واریز می شود و می توانید به آگهی بعدی بروید.

کسب درآمد با مشاهده تبلیغات

برای دریافت پاداش دلاری ، روی تبلیغات کلیک کنید

همچنین بخوانید : سایت GPT پیشنهادات پولساز idle-empire

گزینه 2 – پیشنهادات پولساز

یکی دیگر از راه هایی که می توانید درآمد کسب کنید تکمیل پیشنهادات پولساز است.

پیشنهادات پولساز

moneytreeclix دارای شش دیوار پیشنهادات پولساز است

هر پیشنهاد پولی شامل مجموعه ای از دستورالعمل هایی است که باید دنبال کنید. پس از تکمیل وظیفه، پاداش وعده داده شده را دریافت خواهید کرد.

اکثر پیشنهادات پولی از شما می خواهند که به یک نظرسنجی یا مسابقه پاسخ دهید ، در یک سایت ثبت نام کنید ، از یک لینک دیدن کنید یا ویدیو تماشا کنید.

گزینه 3 – بازی پولی شبکه ای

اکثر سایت های کلیکی PTC دارای نوعی بازی پولی شبکه ای هستند که می توانید انجام دهید که در اینجا ClixGrid نامیده می شود.

بازی پولی

بازی پولی شبکه ای را انجام دهید تا شانس برنده شدن ۲۵ سنت را داشته باشید

در این بازی پولی ، هر روز به شما 10 فرصت داده می شود تا روی شبکه ها کلیک کنید. هر شبکه تبلیغی را باز می کند که باید مشاهده کنید.

این فرایند تقریباً مشابه مشاهده تبلیغات کلیکی است. باید چند ثانیه صبر کنید و به captcha پاسخ دهید.

پس از انجام این کار ، می دانید که جایزه برده اید یا نه. جایزه ای که می توانید برنده شوید بین 0.001 دلار تا 0.25 دلار متغیر است.

گزینه 4 – کسب درآمد با ثبت نام در سایت ها

پرداخت برای ثبت نام یا PTSU نوعی فرصت کسب درآمد آنلاین است. که از شما می خواهد برای درآمد دلاری در وب سایت های خاصی ثبت نام کنید. همانطور که از نامش پیداست.

وقتی روی پیشنهاد PTSU کلیک می کنید. شما را به صفحه ای با دستورالعمل های خاص در مورد آنچه باید انجام دهید می برد.

به طور معمول ، یک پیشنهاد PTSU از شما می خواهد در یک سایت ثبت نام کنید. و چندین فعالیت دیگر را درهمان سایت انجام دهید.

همچنین برای تأیید ثبت نام در سایت و دریافت پاداش باید یک سری جزییات را ارایه دهید.(مانند نام کاربری یا ایمیلی که استفاده کرده اید)

گزینه 5 – زیرمجموعه گیری

این سایت دارای یک برنامه زیرمجموعه گیری است. که به شما کمک می کند درآمد آنلاین خود را از سایت افزایش دهید. می توانید لینک زیرمجموعه گیری خود را در شبکه های اجتماعی یا سایت خود به اشتراک بگذارید. تا با معرفی و ثبت نام افراد در سایت درآمد دلاری خود را افزایش دهید.

زیرمجموعه کسی است که به شما در کسب درآمد کمک می کند!
هنگامی که زیرمجموعه شما روی تبلیغات کلیک می کند ، پاداش دریافت خواهید کرد!

دو نوع زیرمجموعه وجود دارد:

1. زیرمجموعه مستقیم : اینها زیرمجموعه هایی هستند که شما مستقیماً به سایت معرفی کرده اید که هنگام ثبت نام روی لینک زیرمجموعه گیری شما کلیک کرده اند.
2. زیرمجموعه خریدنی : اگر در زیرمجموعه گیری خوب نیستید ، می توانید زیرمجموعه ها را از سایت بخرید!

چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟

با استفاده از سایت های کلیکی PTC ، میزان پولی که می توانید بدست آورید بیشتر به میزان فعالیت شما در سایت بستگی دارد.

کسب درآمد از خانه
برای مشاهده هر تصویر در اندازه بزرگتر روی آن کلیک کنید

همچنین بخوانید : سایت کلیکی با پرداخت بیت کوین رایگان Coinpayu

در moneytreeclix راهی برای افزایش درآمد ارائه می دهند که از طریق ارتقاء سطح عضویت شما است. منطق این ارتقا این است که برای درآمد بیشتر باید بیشتر هزینه کنید.

اساساً ، اگر سطح عضویت خود را ارتقا دهید ، چندین مزیت دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد درآمد بیشتری کسب کنید. روی هر آگهی که کلیک کنید درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. همچنین از درآمد زیرمجموعه خود کمیسیون بالاتری خواهید داشت.

علاوه بر این ، چندین مزیت دیگر نیز خواهید داشت ، مانند حداکثر مبلغی که می توانید در یک بازه زمانی مشخص نقد کنید. هرچه هزینه ارتقاء بیشتر باشد ، مزایای بیشتری خواهید داشت.

شما باید استراتژی خود را با دقت برنامه ریزی کنید تا بتوانید مطمئن شوید که پولی را که برای ارتقا هزینه کرده اید پس می گیرید.

نحوه برداشت درآمد در moneytreeclix

سایت moneytreeclix روشهای پرداخت زیادی دارد: Payerr و PerfectMoney برای کسانی که می خواهند به دلار پول نقد بگیرند و برای دوستداران ارزهای رمزنگاری شده ، پرداخت Litecoin و Bitcoin در دسترس است.

کسب درآمد دلاری

حداقل مبلغ و روش های برداشت در moneytreeclix

آیا Moneytreeclix معتبر است یا کلاهبرداری ؟

moneytreeclix یک شرکت معتبر است و آنها به موقع به اعضای خود پول پرداخت می کنند. شما می توانید با کلیک روی تبلیغات و تکمیل پیشنهادات ، درآمد خود را افزایش دهید و هر ماه چند دلار اضافی دریافت کنید.

نتیجه گیری نهایی

moneytreeclix یک سایت کلیکی PTC است که برای کلیک روی تبلیغات ، انجام پیشنهادات پولی و سایر فعالیتها به شما پول می دهد. این مزایایی دارد ، اما مطمئناً معایبی نیز دارد.

بنابراین اجازه دهید این بررسی را با خلاصه ای از مزایا و معایب آن به پایان برسانیم تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا واقعاً ایده خوبی است که به سایت آنها بپیوندید یا خیر.

مزایا:

آستانه پرداخت پایین
در سطح جهانی موجود است
چندین فرصت کسب درآمد ارائه شده است

معایب:

سایت آنها چندان کاربر پسند نیست

چه کسی می تواند به Moneytreeclix بپیوندد؟

اکثر سایت های کلیکی PTC به صورت جهانی در دسترس هستند و moneytreeclix نیز معاف نیست. بدون توجه به محل زندگی شما می توانید به عنوان یک عضو ثبت نام کنید. برای عضویت ، کافی است فرم ثبت نام آنها را پر کنید.

چگونه می توان در Moneytreeclix ثبت نام کرد؟

ثبت نام بسیار آسان است. فقط روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد سایت moneytreeclix شوید . چند ثانیه طول می کشد تا ثبت نام کنید.

شما فقط باید ایمیل خود و یک رمز عبور را وارد کنید. سپس وارد شوید و شروع به کسب درآمد دلاری کنید.

FREE SIGN UP WITH MONEYTREECLIX

اگر نظر ، سوال یا تجربه ای در مورد moneytreeclix دارید ، خوشحال می شوم در نظرات زیر نظر شما را بشنوم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.